Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

3 yıl sonra nasıl emekli olacaksın ki.
daha yaşın genç
benim sigorta girişim . 1996
ben 52 de emekli olacağım nasip olursa. 12 yılım var .
CANIM 3 YIL SONRA OLACAĞIM DEMEDİM ESKİ KANUNA GÖRE ÖYLE OLACAKTI AMA YENİ EMEKLİLİK YASASI İLE BENDE 52-53 YAŞA TABİYİM

CANIM 3 YIL SONRA OLACAĞIM DEMEDİM ESKİ KANUNA GÖRE ÖYLE OLACAKTI AMA YENİ EMEKLİLİK YASASI İLE BENDE 52-53 YAŞA TABİYİM
öyle mi.
ben kendimi bildim bileli 52 de emekli olcam diye biliyorum . 96 yılında sigorta girişim olduğu için .
şükrediyorum hatta. 2000 yılı sonrası mı ne 56 diyorlar . emin değilim . duyduğum bu .
ben yeni çalışmaya başladığım için halimden memnunum .
uzun süre ara verdim . özelde çalışmıştım.
3,5 yıldır memurum.

BENİMDE 17 YIL MEMURLUK VE ÖNCESİ ÖZEL SEKTÖR VAR
HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE DEYİM SAĞLIKLA HUZURLA O GÜNLERİ GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH

iyiyim canım çok şükür iş güç hep aynuı gün başlıyor bitiyor

sen nasılsın
canım iyiyim .
1 mayıs tatilinde ayvalık a gittik . 1 gün izin aldım . 4 günde hallettik oraları geldik . ama yoruldum , geberdik yollarda ve gezerken oralarda

canım iyiyim .
1 mayıs tatilinde ayvalık a gittik . 1 gün izin aldım . 4 günde hallettik oraları geldik . ama yoruldum , geberdik yollarda ve gezerken oralarda
ohh miss ne güzel yapmışsın
ee gezmenin adı yorgunluk
benimde 1 mayısda annem babam kardeşim vardı
oğlanın d.gününü yaptık
beraber piknikler gezdik çok ii geldi

canım iyiyim .

ooo benim eski muhite gitmişsin eylül ayında orda idik bizde
gezmek gitmek güzelde yorgunluk oluyor sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…