Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Beni seviyordur demi?
Sevmese ayrılmak isterdi?
Niye ben kendimi sevilmeye değer görmüyorum yaa?
Herkes beni beğeniyor çevremde. Ben neden böyleyim?

cnm o beni seviyor mu diye kuruntu yapmaktansa, ben onu seviyorum de kendine...
ve kendini değerli gör boşver o seni öyle görmüyorsa... ama kuruntu yapma
bak demin ben de öyleydim ama işte hepimiz hayatımızda sorunlar yaşıyoruz, üstesinden gelmek zor oluyor falan
ama biraz önce bana da yazıldığı üzere, önce kendinle barışık olman lazım
hadi kalkıp silkeleniyoruz
biz çok güzeliz, mutluyuz, değerliyiz, harikayız, seviyoruz ve seviliyoruzzzzzzzz
acabalar nedenler yok

2 gün ağladım epeyce. kendimi yerden yerede attım. ama çok yoruldum. bugün güzel bir uyku çekip yarın dünyaya umutlu gözlerle uyanıcam.( istiyorum demedim)

Hmmmm ... Eski sevgilinle bir daha bir araya gelsen çok mutlu olabileceğinize inanıyorsan, onu düşünebilirsin.
Ama yok zaten beni hep mutsuz etti, bizden bi çift olmaz, yine sorun yaşarız birleşirsek gibi düşüncelerin varsa ona odaklanma.

Bir daha diyorum hayatta bizim için sınır yok. Sınırları biz çiziyoruz. Biri gider biri gelir, bir kapı kapansa öteki açılır, bir işte başarısız olduysan ötekinde çok başarılı olursun... O kadar çok seçenek var ki... Eski sevgilini çok sevdin, bir başkasını da çok sevebilirsin, hatta ondan da çok sevebilirsin, öyle ki aklının ucuna bile gelmez. O konuda sıkıntın olmasın.

Bir şeyi isterken olmuş gibi davran ve cümlelerini şimdiki zaman kipinde kur. -ecek, -acak eki olmasın. Hep ertelersin isteğini o zaman.

Tamam canımm...
seviyor ve seviliyorum. Herşeyin en güzelleri bana yapılır. ben iyi şeyleri hakederim.
çevremdeki herkes beni sever. bende insanları severim.
ben değerliyim, sevilmeye değerim...

evet senin topik açman sadece bir vesile bence... benim ihtiyacım vardı zaten ve öylesine aşk olumlaması diye girdim ama tam kendime ait iyi olacağına düşündüğüm bir topik olunca daldım işte sen de umutlu da ben de diğer arkadaşlar da... aynı şeyleri arıyor ve elimizdekileri paylaşıyoruz ve ortaya güzel bir sinerji çıkıyor
aşka gelince... ben hep temkinliydim ama yakın zamanda güzel duygular hissettim aşk değildi ama... yine de güzeldi... ama uyuşamadık hayatlarımız çok farklıydı falan filan... ama güzel birşey bir de o aralar arkadaşla evrene mesaj gönderiyoruz diye takılmıştık ama hakkaten de oldu yine aynı moda gireyim en iyiisi

Beni seviyordur demi?
Sevmese ayrılmak isterdi?
Niye ben kendimi sevilmeye değer görmüyorum yaa?
Herkes beni beğeniyor çevremde. Ben neden böyleyim?

Nişanlın sana kendini değersiz hissetmene neden olacak, kendini sevmeni engelleyecek bir şey yaptı ya da söyledi kesin.
Sen de ondan etkilenip küsmüşsündür hayata bir süreliğine.

Önce o nedenleri bi düşün. Sonra onunla konuş. Derdini anlat, kendini rahatlat.
Ondan yardım iste. Çünkü bunların sebebi o.

tugcecan.. ilk olarak kendine dön kendini sevmeyi öğren ilk kendini ödüllendir sev kendini affet herşeyinle kendini kucakla kendini sevmek için olumlamalarla başla

evet senin topik açman sadece bir vesile bence... benim ihtiyacım vardı zaten ve öylesine aşk olumlaması diye girdim ama tam kendime ait iyi olacağına düşündüğüm bir topik olunca daldım işte sen de umutlu da ben de diğer arkadaşlar da... aynı şeyleri arıyor ve elimizdekileri paylaşıyoruz ve ortaya güzel bir sinerji çıkıyor
aşka gelince... ben hep temkinliydim ama yakın zamanda güzel duygular hissettim aşk değildi ama... yine de güzeldi... ama uyuşamadık hayatlarımız çok farklıydı falan filan... ama güzel birşey bir de o aralar arkadaşla evrene mesaj gönderiyoruz diye takılmıştık ama hakkaten de oldu yine aynı moda gireyim en iyiisi

beni eleştirmişti. işte çalışmıyorum araba sürmüyorum prenses gibiyim diye.
kayınvalidem de prenses gibisin sen demişti. o dönem bişeyler oldu bana herhalde.
ondan sonra böyle oldum ben.
nişanlım şimdi diyorki ne istersen öyle yaşa öyle davran ben sana karışmam artık hiç diyor.

tugcecan.. ilk olarak kendine dön kendini sevmeyi öğren ilk kendini ödüllendir sev kendini affet herşeyinle kendini kucakla kendini sevmek için olumlamalarla başla

evet canım haklısın öyle yapıyım.
Kendimi olduğum gibi seviyorum ve kendimi affediyorum.
Ben olduğum gibi iyiyim ve kendime münhasırım.
İstersem herşeyi başarabilicek güç bende var.

Evrene mesaj gönderdiğiniz süre içinde mi birinden etkilenmiştin yani ?

Tamam buldun nedenleri işte. Kendini geliştirmeyi dene o zaman.
Laf sokar gibi demeleri hoş olmamış ama boşver. Ortada büyük bir balık varsa bunlar sindirilebilir.
Ama bence bir şeyler yap. Onlar için değil, kendin için. Güçlü ve çalışkan olmak güzeldir.

evet cnm o dönemlerdeydi... hatta yanlış mesaj vermişiz evrene tam olmadı diye geyik bile yapmıştık
Tamam canımm...
seviyor ve seviliyorum. Herşeyin en güzelleri bana yapılır. ben iyi şeyleri hakederim.
çevremdeki herkes beni sever. bende insanları severim.
ben değerliyim, sevilmeye değerim...
elbette ki öylesinnnnnn

yok canim mutluluk yuzu gormedim pek en iyisi ben yenisine odaklanayim eskiler eskide kalsin ins. Zaten cok guzelim ki ben. ona ihtiyacim mi var Tesekkur ederiim! ben diger sayfalari bitireyim.

evet cnm o dönemlerdeydi... hatta yanlış mesaj vermişiz evrene tam olmadı diye geyik bile yapmıştık

Bak o da önemli bir nokta. Bir şeyi isterken her detayı belirtmek lazım.
Yoksa kafana göktaşı düşmüş gibi çarpılıyorsun. Evet tam da istediğin şey geliyor ama devamı nerde ?
Yok. Çünkü kafanda kurmamıştın. Bu yüzden dikkatli istemek lazım.

Bakalım ben tam anlamıyla isteyebilmiş miyim ... Bir süre sonra belli olacak.

kızlar ablamın 2yaşında kızı var ablamın işi var bize bıraktı uyutmaya çalışıyorum katılıcağım size şuanda hem onu sallıyorum hem yazıyorum harikayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…