Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

VivaLaJuicy

KIZIM❤️
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.895
6.243
Bu cümleleri gün içinde tüm kalbinizle kendinizi vererek tekrarlayın.

Onu kolayca affediyorum böylece ruhum özgürleşiyorbedenim rahatlıyorduygularım doğal haline dönüyor.

Yumuşak bir sesle konuşuyor, sevgi dolu ifadeler kullanıyorum.

Bağlanmakla ilgili bütün korkularımdan kolayca arınıyorum.

Aşkı, neşeyi ve özgürlüğü seçiyorum.

Kalbimin kapılarını ardına kadar açıyorum ve harikulade bir sevgilinin hayatıma girmesine izin veriyorum.

Sevgi dolu ve uyumlu ilişkiler içindeyim.

Varlığımın derinlerinde sonsuz bir sevgi kaynağı var.

Gittiğim her yerde mıknatıs gibi sevgiyi çekiyorum; herkes bana beğeni dolu gözlerle bakıyor.

Hayatıma sadece sağlıklı ilişkileri çekiyorum.

Duygularımı kolaylıkla ifade edebiliyorum; sevginin gözleriyle görmeyi seçiyorum.

Girdiğim her ortam da yeni arkadaşlar ediniyor güçlü dostluklar kuruyorum.

Ben başkalarına ulaştıkça daha da çok insan bana ulaşıyor.

Hayatımda harika bir insan var; birbirimizi seviyor ve destekliyoruz.

Hayatla uyum içinde ilerliyorum; kendimi seviyorum; her köşede kendimi yeni bir mutluluğun beklediğini biliyorum.

Beklentilerimden özgürleşiyorum ve kendimi ilişkinin akışına bırakıyorum.

Nil Gün

Bunları denemeden önce izleyin lütfen.

[video=youtube;ws6_CMe9iQQ]http://www.youtube.com/watch?v=ws6_CMe9iQQ[/video]

Son düzenleme:
İlişkimde güvendeyim.
Partnerimle emin ve güvende hissediyorum.
Partnerime güveniyorum.
Kıskançlığımı Yeniyorum.
Partnerimle daima açık ve dürüstüm
İlişkim güven ve dürüstlük üzerine kurulu
Partnerime her zaman doğruları söylüyorum.
Partnerim beni seviyor.
Partnerim bana değer veriyor.
Partnerim beni önemsiyor.
Partnerim bana karşı dürüst.
Partnerime her zaman güvenirim.
Partnerim bana her zaman güvenir.
Sağlıklı bir ilişkiden keyif alıyorum.
Partnerim ve ben daima duygularımızı konuşuruz.
Biz sağlıklı bir ilişkiden keyif alıyoruz.
İlişkime bağlıyım
Partnerime bağlıyım.
Partnerime karşı her zaman açığım.
Biz birbirimize her zaman açığız.
İlişkim güven ve dürüstlük üzerine kurulu
Bizim ilişkimiz güven ve dürüstlük üzerine kurulu.
Partnerimle birlikte ileriye, geleceğe bakıyorum.
Partnerim benim pozitif bakış açımı takdir ediyor.
Partnerim benimle gurur duyuyor.
Partnerim ve ben birbirimize huzur veriyoruz.

Sevdiğim insanın, her geçen gün bana karşı sevgisini daha çok hissetirmesini seçiyorum.yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün birbirimize,ilişkimize,ailelerimize daha fazla saygı duymayı seçiyorum,yaşıyorum.

Sevdiğim insanla, her geçen gün birbirimize olan sevgimizden, ilişkimizden eminlik yaşamayı seçiyorum.yaşıyorum

Sevdiğim insanın, her geçen gün bana karşı ilgi alakasının daha fazla olmasını seçiyorum.yaşıyorum

Sevdiğim insanın, her geçen gün bana daha fazla değer vermesini bana daha aşk dolu bakmasını seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanın, her geçen gün beni hayata duruş şeklimi,fikirlerimi,düşüncelerimi,davranışlarımı daha fazla önemsemesini seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla ilişkimiz her geçen gün daha güvenli ve dürüstlük üzerine kurulu olmasını seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün ilişkimizde her şeyimizi paylaşmamızı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insan ,her geçen gün benim hayattaki,işimdeki başarımdan gurur duymasını,beni takdir etmesini seçiyorum yaşıyorum

Sevdiğim insanla her geçen gün ilişkimize daha bağlı olmayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün daha fazla telefonda konuşmayı birbirimizin sesini duyunca daha mutlu,daha başarılı, olmayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla ilişkimize her geçen gün ileriye ,geleceğe doğru bakmayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün birbirimizle sohbet etmekten, konuşmaktan,birlikte eylenmekten, daha fazla zevk almayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün birbirimize daha fazla huzur vermeyi,birbirimize sakinlik vermeyi seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insan her geçen gün bana kadın olduğumu hissettirmesini seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanın her geçen gün bana daha fazla hayranlıkla bakmasını seçiyorum,yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün birlikte birbirimize daha fazla güven vermeyi seçiyorum yaşıyorum

Sevdiğim insanla her geçen gün daha fazla sosyal olmayı,arkadaşlarımızla,ailelerimizle,birlikte vakit geçirmekten zevk almayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla birbirimize her geçen gün daha merhametli,daha şefkatli olmayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün birbirimize daha özgür olmayı seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün aynı evin içinde huzurlu,mutlu,sağlıklı,değerli,bolluk bereket içinde olmayı seçiyorum.yaşıyorum.

Sevdiğim insanla birlikte muhteşem,eylenceli,kalabalık, bir düğünümüz,olmasını seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanın her geçen gün bana daha fazla güzel sözler,iltilatlar etmesini seçiyorum yaşıyorum.

Sevdiğim insanla her geçen gün aşkı,sevgiyi,mutluluğu,huzuru,sohbeti,muhabbeti, bolluk bereketi kendimize hayatımıza çekmeyi seçiyorum.

Çok mutlu ,huzurlu,sağlıklı,aşk dolu sevgi dolu,saygı dolu,neşe dolu bir ilişki yaşmayı seçiyorum.

Alıntı

paylaşım için teşekkür ederimm bunların hepsinimi tekrarlıyoruz peki? birde sizde etkili oldumu ?

bunları yazdım yazarken bile huzur buldum :) renkli kalemler ile beyaz kağıda geçireceğim yarın baktıkca içim açılsın diye

paylaşım için teşekkür ederimm bunların hepsinimi tekrarlıyoruz peki? birde sizde etkili oldumu ?

İstediğin cümleleri tekrarlayabilirsin.
Bir şeyi 40 kere dersen olurmuş misali, inançla yaparsan gerçekten hayatın değişiyor.
Bilinçaltını inandırmak lazım. İşte bu yüzden sadece söylemek, yazmak yetmez; yazarken, söylerken aynı zamanda hissetmek de gerekir o mutluluğu, huzuru, güven duygusunu. Ve daha ne varsa... Heyecan vs.
Bilinçli bir şekilde düşünüp bilinçaltına komut verdiğimizde emir algılanır ve huzurlu, mutlu, heyecanlı bir ilişki bizim olur.
Hiç şüpheye düşmeden devamlı yapmak lazım bu alıştırmaları.

Olumlama yapmak benim hayatımda her zaman çok güzel sonuçlar doğurmuştur.
Kim yaparsa yapsın çok güzel olur zaten. Yeter ki şüphesiz inanç olsun içimizde.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim bugün başlıyorum bende :) etkisi olmaya başladığı an buraya yazarım

Teşekkür ederim bugün başlıyorum bende :) etkisi olmaya başladığı an buraya yazarım

Ama bunu bir hayat tarzı haline getirmek lazım.
Deneme tahtası gibi birkaç gün yaptım hiçbir şey olmadı, iş yok bu olumlamada dememek gerekiyor.
Kimileri o kafada malesef ve işe yaramıyor. Her zaman olumlu olunca ve gerçekten inanınca bir şeyler gelişme gösterir ancak.
Yoksa olmaz hiçbir şey. Bunu da belirtmek istedim.

yok yok olumlu düşünmeyi bırakalı uzun zaman olmuş bu yüzden çok kötü gidiyo herşey. :) o yüzden düşüncelerimi değişmekle başladım 2 gündür buna konsantre oluyorum hatta kuantum kitapları bile aldım okumaya başladım :) deneme değil bundan sonra olumsuza yer yok hayatımda ilk kuralım ve bugünu sadece bilinçaltımı temizlemek için ayırdım kendime hatta affedemediğim olayları düşündüm çocukluğumdan bu yana ve o kişiler öfkemi yazdım mektup yazdım :) kurtuldum bütün öfkemden ve rahatladım. şimdi olumlu şeyleri aklıma getiriyorum aynaya bakıp kendimi nasıl sevdiğimi anlatıyorum kendimle konuşuyorum bugün bunlara adım attım ve burdaki yazanları yazmak için beyaz kağıt 5 tanede renkli kalem aldım :) güzelce yazdım..anlatmak istediğim anlık heves olsa bukadar uğraşmam hayat felsefem haline getirmeye başladım bi kaçta telkin indirdim netten dinlemek için mp3ümün kayıp olduğunu fark ettim bu moralimi tam bozacakken netten huzur veren fon müziği dinledim olumlamalarımı okudum. bilgisayarıma kulaklık takıp telkinlerimi öyle dinlemeye karar verdim :) hayat felsefem bu artık benim.kendimde köklü değişikliğe adım attım bugün

bu değişiklikte yardımcı olduğunuz içinde size binlerce kez teşekkür ederim teşekkür ederim :):)

Muh-te-şem-sin! :O
Oku oku. O kitaplar hazine gibi. Çok faydası olacaktır.
Mümkünse Aykut Oğut'un kitaplarını oku.
Evrenden Torpilim Var ve Aynalı Kitap harikadır. Yeni bir kitap daha çıkardı sanırım kısa süre önce.
O da çok iyidir kesin.

Bi de %100 Düşünce Gücü güzel.

Çok güzel gelişmeler yaşarsın inşallah. Ki böyle devam edersen yepyeni kapılar açılacaktır zaten hayatında. :))

Teşekkür ederim :) aa %100 düşünce gücü benim başı ucu kitabımdı sürekli okurdum onu ne zaman kötü hissetsem kendimi o kitabı okurdum yaklaşık bir yıldır okumuyodum tekrar başlıyım ona hatta kk'da birine bu kitabı önermiştim daha 3 gün önce :) tavsiye ettiğiniz kitaplarıda okumalıyım kesinlikle.. ben bukadar olumsuz bi insan değildim bu 1 yıl beni çok yormuş ama herkesi herşeyi kendimi affettim :)

Ben de o kitabı yıllar önce edinmiştim ama kısa süre önce yeniden başladım. Çok az kaldı bitmesine.
Gerçekten de kendimizi kötü hissettiğimizde bu kitapları okumak öyle faydalı ki.

Az önce berbat hissediyordum kendimi. Şimdi senin umut dolu yazılarınla kendime geldim.
Genelde enerjim yüksektir zaten ama arada tökezleyebiliyorum elbet.

Affetmek o kadar önemli bir basamak ki zaten. Affetmek, serbest bırakmak, şükretmek..
Bilinçaltını temizlemek de aynı şekilde. Her şey orada başlıyor.

Bu arada Nuray Sayarı'nın Aşk Kuantumu kitabı da iyidir.
Ordan da birkaç tane olumlama yazacağım buraya.

şuan Nilda Ferhan Efeçınar Kuantum Sıçraması kitabını okuyorum buda çok hafif ve anlaşılır bir kitap :) hayatta hiç birşey tesadüf değildir derler ya ben bu konuyu okudum kendime geldim belki sizde benim yazdıklarımla kendinize geldiniz herkes zaman zaman enerjisinin bittiğini hisseder bazen fazla bazen az o zamanlar bi ışık arar ya bizim olayımızda öyle oldu..

kesinlikle affetmek harika bişeymiş affettim rahatladım seda dikeri takip ediyorum ondan öğrendim bi kaç şeyde :) yazdığım zaman rahatladım düşünmekten kaçmadım affettim herkesi bıraktım uçtular :) üstümden bin tonluk yük kalktı resmen şimdi içimde kocaman bi enerji var herşeyi yapmak istiyorum :) yazın ben takipteyim :) bende %100 düşünce gücüyle çok eskiden tanıştım babam sayesinde biraz sosyolog o yüzden bu kitaplarla haşır neşir ben orta okuldayken kötü bişey yaptığımda beni kitap okumayla cezalandırırdı o zaman dışarda arkadaşlarla vakit geçirmek yerine evde kitap okumak zoruma giderdi cezanın en büyüğüdü sanki :) ama şimdi teşekkür ediyorum ona beni kitap okumaya alıştırdı ve kim kendini kötü hissetse hemen o kitabı tavsiye ederim

birbirimize faydalı olduk ne güzel :)

Son düzenleme:

evet yeni kitabı bu egoları şişirsektemi saklasak?
o da gayet güzel bir kitap.
tavsiye ederim.

Ben bugün kendimi kötü hissediyordum çok.
Düzelemedim nedense.
halbuki teknikleri biliyorum ama uygulıyamadım.

Evet. Paylaşımlar arttıkça herkes bir şeyler öğreniyor birbirinden.
Ben de Seda Diker'i ve diğer kitabı araştırayım biraz.

Ayrıca Darel Ruhterford - Çözüm Olmak
Ve AMARGİ HİLLİER - Beynin Gizli Güçleri kitapları çok övülüyor.
Bunları da alacağım yakında.

evet yeni kitabı bu egoları şişirsektemi saklasak?
o da gayet güzel bir kitap.
tavsiye ederim.

Onu da almak lazım. Aykut Oğut kitap çıkarsın ben alırım hep zaten. :)

Ben bugün kendimi kötü hissediyordum çok.
Düzelemedim nedense.
halbuki teknikleri biliyorum ama uygulıyamadım.
bende ilk başta uygulayamadım hatta yapamadığım için ertelemeye kalktım ama pes etmedim netten araştırma yaptım iyice aklıma soktum :) daha sonra inatla yaptım ilk denemede olmadı ikincide olamadı özellikle bilinç altı temizlemede netten bi videodan yardım aldım :) azimle başardım bugün.. seda Diker'in topraklama yöntemine bakın

Zorla kendini enerjik, pozitif moda soktun yani. :))
Çabalamak gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…