Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Evet ya, böyle bir saçmalık yapıyoruz hep. Mutsuzken mutlu olayım diye yırtın dur, mutluluktan uçunca da acaba ne kadar devam edecek, ya bi şey olursa diye düşünüp dur, sonra da dibe bat... :s

Mutluluk kavramını yerleştiremiyoruz zihnimize bence. Sanki mutlu olmak çok zor ve ulaşılmazmış gibi. Daha doğrusu mutlu olmak belki kolay ama onu korumak imkansızmış gibi algılıyoruz.

Bilinçaltı kodlarımızı değiştirmemiz lazım. 7/24 musmutlu gezebiliriz o zaman.

Tuğçeciğim, artık beraber olduğun insan, senin kişiliğini çözmüş ve seni olduğun gibi kabul etmeyi öğrenmiş o zaman
ama onu aramaman hata değil, hata varsa özür dilenebilir elbette ama bunu ben yaptım sen yaptın diye öne sürmemek gerekir tabii kendimizi net ifade etmek de önemli belki bu da onun kendini ifade etme şeklidir:44:

aslında bişey güzel gidince çok mutluyum veya tam tersi mutsuzum diyebiliyoruz
aslında mutluluk bir yolculuk gibi... biz mutluluğa gidiyoruz ve yolumuz her zmaan düz değil, ara sıra çukurlar, engebeler, taşlıklar olabiliyor, ya da yokuş yukarı tırmanmak zorunda kalabiliyoruz ama yolculuk devam edyor
ben mutluyum çünkü... diye başlamak lazım cümleye...
hani ben dert yandım burda ama ben bu cümleyi sık kurarım ne kadar dibe batsam kötü olsam da...
sağlığıma şükrederim öncelikle...

evet canım tepkisini aramayarak belli etmek istedi ama ben etkilendim bu durumdan.
artık mutluluk senaryoları canlandırmaya başlasam kafamda iyi olucak.

Aynen öyle. Mutluluk genel halimiz olmalı. Aradaki ufak tefek pürüzler de istisnalar olarak kalmalı.
Yani istisnalar (pürüzler) , kaideyi (mutluluk) bozmamalı.

Böyle saçma bi benzetme yaptım.

Beni hayallerime götürecek olan tek şey şu sınav bu aralar.
Bu yüzden 1 yıldır çalışıp didiniyorum.
Bir gün ders yapmasam mutsuz oluyorum, yaptığım zaman hayatın anlamını bulmuş gibi oluyorum.
Şuan karşıma aşk anlamında biri çıksın isterim ama daha bazı şeyleri oturtmadığım için ona vakit ayıramadığımdan yürütemem sanırım.
Ara ra umutsuzluğa kapıldığım oluyor kızlar bana bu durumda yardım edin.
Beynimi öyle bir koşullandırmalıyım ki bu sınavı kazanacağından emin girsin sınava.
Sonra aşk için bişiyler yaparız

az kaldı ............. olacak olacak

Daha önce de yazmıştın ama yazıp gittikten sonra uğramadın topiğe sanırım.
Olacak olacak değil. Bak bunları yazmıştım. Belki görürsün bu kez.

Aşkı isterken ;

Şöyle desek daha doğru olur ;

"Biliyorum gerçek aşk yanımda.

Her an kapım çalınabilir.

Gerçek aşkımın hayatıma girmesine izin veriyorum."

Gerçek aşkınızla buluştuğunuzda ikiniz de birbirinizden asla vazgeçemezsiniz, onun için debelenmenize gerek yok.

Eğer siz düzenli olarak 41 gün içinde hiçbir korkunuz ve direnciniz olmadan onun size geleceğine ya da birlikte olacağınıza inanırsanız ve o sizin tamamlayıcı aşkınız ise duanız gerçekleşir.

Nuray Sayarı

Son düzenleme:

Sınav olumlamalarına noldu ? Ne güzel motive edici cümleler vardı orada.

size ne dicem kızlar?
Ben ne farkettim şimdi. Ben rahat rahat aşkım bitanem diyemiyorum. bazen diyorum.
içimde ne korkusu var acaba?

umutlu_u posta kutun dolu, haberin olsun.
Mesajlarını temizlemeyi unutma çünkü en çok 50 mesaj saklama hakkımız var, hemen doluyor o da.
Gönderilenler ve gelenlerle beraber 50 mesaj hakkı.

size ne dicem kızlar?
Ben ne farkettim şimdi. Ben rahat rahat aşkım bitanem diyemiyorum. bazen diyorum.
içimde ne korkusu var acaba?

bence içindeki korku değil
sadece içinden geldiği gibi davrandığından bazı şeyler konusunda daha netsin
yani mesela normalde aşkım bitanem derken ağız alışkanlığı da olabiliyor istemesen de söylüyorsun ama şimdi daha bilicin açık ve söylediklerinin afrkındasın bu yüzden eskisi kadar sık kullanmıyorsun bu ifaedleeri o kadar
ama bu kötü değil tam tersine iyi bişey

ehh öyleyse iyiymiş canım :)

Okudum butun sayfalari canlarim. Zor olacak biliyorum ama bu kendime acima duygumu ve karamsarligimi atacagim ustumden. Cok guzelim, saglikliyim, elimden geleni yaptim hem askim icin hem egitimim icin. Allah hayirli olmayani aldi benden. Cunku daha iyilerine layigim Allaha sukurler olsun!! Kendimi cok seviyorum ve mutluyum iyi geceler hepinize!

gayet iyi tam benlik. :)
İyi gecelerrr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…