Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

O da çok güzel bir uygulama. Süpersin.
İyi yapıyorsun. :)) Fotoğraflara bakmak çok iyi geliyor. :))

Ben hep ismini yazıyorum. Gün içinde de x ve tryamour çok mutlu, birbirlerine çok aşıklar, harika, huzurlu bir ilişkileri var diye de söylüyorum hatta.

Onun ismini sürekli tekrar ediyorum. Tekrar edince o mutluluğu da yaşıyorum ama. Hissetmek gerekiyor zaten.

İsmimizi yan yana yazıp kalp içine alıyorum.

ya kızlar....
şu an öyle bir şey oldu kiiiiiiiii mucize gibi.....
yazımı gönderdim ve msn açıktı diğer sekmede...
ona baktım kkdan mail gelmiş bana aslan burcunun yorumu gönderilmiş
bu kadar benlik olabilir
"İçinizde var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz ve çözümleyebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kendi iç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz, günün ana konusu olabilir. İş yaşamınızda büyük gizlilik gerektiren bazı sorumluluklar alabileceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli faaliyetleri belli etmeden nasıl yürütebileceğiniz üzerine kafa yorabilir, olasılıkları değerlendirebilirsiniz.
İş bitirici yönleriniz sayesinde bir çok işiniz kendiliğinden çözülüyor. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak kariyerinizle ilgili çok güzel bir fırsat karşınız çıkacaktır.

uygusal konularda dikkatli olmalısınız. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Aşk bekarlar için, ilginç karşılaşmalar gündeme gelecektir."

altını çizdim ve işle ilgili kısmı da italik yaptım
:44:

Ama olasılığı yüksek hayal diye bir ayrım yapılamaz, onu diyorum ben de. Bu kadın sadece isteyin demeli diğer uzmanlar gibi. Olasılığı olan hayal bu yüzden saçmalık. Sen olasılığına inanmasan da bir şeyi düşünmeye başlamalısın ve kendini o hayalin gerçek olacağına inandırmalısın. Böyle denmesi lazım. Hissetmiyorsan hissettirecek yollar göstermesi lazım. İmkansız diye bir şey yoktur lafından hareketle teşvik etmesi gerekir insanları yani. Bu açıdan ben doğru bulmadım.

lily sana ne oldu ???

Biz ne yazıyoruz günlerdir. ??!! Aşk olsun.

Demedik mi "nasıl" sorusunu düşünmek yok diye ? Bakım yok, para lazım diyorsun. O yoksa bu yok falan demişsin.
Eğer koşula bağlarsan isteklerin için engel oluşturursun kendine. Bunu yapma lütfen.

Sen sadece inan. O zaman sana para da gelecek, ardından bakım da yaptıracaksın, özgüven problemini de aşacaksın.
Sen inan ki kapıların açılsın.

Daha ne kadar olumsuz olabilirsin ki ayrıca ? İçim karardı.

Bak Esra Erol örneğini vereyim sana. Biliyorsundur, evlilik programı yapıyor. Çok para kazanıyor, çok çok çooookkk başarılı, deli divane aşık olduğu adamla evlenip bir de çocuk yaptı, hala çok mutlu. Bunu onu izlediğinde görebilirsin zaten. Işık saçan tiplerden biri o da.

Programı hergün reytinglerde ilk 10 içinde. İnanbiliyor musun ? Gündüz kuşağı programı üstelik.
Bir kitap çıkardı liste başı oldu. Bilmem kaçıncı baskıda ...

Ve bu kadın ilk önce flas tv denen dandirik kanalda 1 yıl çalıştı. O kadar saçma sapan koşullara ve nispeten az paraya.

Kim derdi bu kadın o ucube kanaldan çıkıp büyük bir kanala geçebilecek ? Başta bakınca böyle. Ama o o kadar inançlı, pozitif, kendine güveni tam ve çalışkandı ki, işini de harika yapıyordu; önce star tvye, ardından atvye geçiş yaptı. Yıllardır zirvede. Sonuç ortada.

Şu anda istemediğin hayatla barışmalısın önce sen. Şükretmek, kendini sevmek, sevmek için çabalamak, düşünce gücünün hayatını tamamen değiştireceğine inanıp uygulamaya geçmek seni umduğundan da güzel yerlere taşıyacaktır.

Hayatımın aşkı burada olsun istemem diyorsun da, hiç şunu düşündün mü : Mesela biriyle orada tanışsan, ilk anda aşık olsan, sen ona, o sana; sonra tanışma faslı ile öğrensen ki adam oraya kısa bir süreliğine iş için gelmiş ve yaşadığı yer senin istediğin bir yer.. Olumlu düşünecek çok şey var. Bunlar ulaşılmaz şeyler değil. Hayatta her şey mümkün. Kısıtlamalardan kurtulmanı diliyorum.

Son düzenleme:

çok güzel işaret :) bende yeni başladığımda güzel bi işaret almıştım daha çok bağlandm :)

yaptıklarımın yanına bunlarıda kesinlikle ekliyorum :)

Ego hakkında yazmışsnız ben yorum yazarken
ben de hem aldığım eğitimler gereği hem de insan ilişkileri, sosyoloji, psikoloji, kişisel gelişim tarzı şeylere merak duyduğumdan biraz da olsa bişeyler öğrendiğimi düşünüyorum
ego aslında denge de demek aynı zamanda... hani ego denince egoizm yani bencillik gibi algılanır
halbuki ego, is ve süper egonun denge noktasıdır
yani id içimizde bastırılmış olan duygular olup aşırı sessizlik, özgüven eksikliğini simgelerken, süper ego da egonun tavan yapması yani kendine aşırı güvenme sonucu kendini kaf dağında görmek, burnu havada, kibirli gibi de tanımlanabilir
işte bunların ikisinin ortası olandır ego... yani denge noktası... şu egoizm aslında süper egonun devrede olmasıdır
ego bu konuda masumdur, ego kendine güvenmek ama aynı zamanda bazı konularda da haddini bilmektir
aslında ego, bizim kaybettiğimiz benliğimiz yani ya çok özgüvenimiz düşük ya da çok yüksek... bunun enerjisini dengelemek gerekiyor

bu arada kızlar benim hayatımda biri olmadığından ben sizin gibi ismimizi yazıp da kalpler içine alıp şu kişi beni seviyor diyemiyorum
aslında bir yanım aşkı isterken, diğer yanım da istemiyor:44:

hayalle ilgili birşey eklemek istiyorum hayal edin ve nasıl gerçekleşeceğini kesinlikle düşünmeyin çünkü düşünmek olumsuzlukları çağırır..

birde kitapta hayallerinize isim verin 'mavi,Huzur' gibi kısa isimler ve o hayalleri odaya koyun hergün isimleri çağrıştırın hayallerinizle dolu odaya gidin ama sakın nasıl olacak diye düşünmeyin yapacak olan etrafa saçtığınız enerji diyor

bu arada kitabı bukadar övüyorum ben yazmışım gibi veya akrabam yazmış gibi hahaha :)

bu arada kızlar benim hayatımda biri olmadığından ben sizin gibi ismimizi yazıp da kalpler içine alıp şu kişi beni seviyor diyemiyorum
aslında bir yanım aşkı isterken, diğer yanım da istemiyor:44:

Hayatında biri olması gerekmiyor ki.
Hayatımın aşkını buldum, aşık oldum, onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor gibi cümleler kur.

Aşkı hayatına çekmek için olumlama yapıp düşünce gücünden faydalanırsın.

Çareler tükenmez bu uğurda.

Neden aşkı istemediğini düşün. Ve sonra o sebeplerin aslında gereksiz olduğunu anla bir güzel.
Aşk engel tanımaz. Boya posa tipe statüye paraya uzaklığa bakmaz. Bunları aklından çıkarma lütfen.

ne güzelde yazmışsın :) ellerine sağlık.. Esra Erol örneği harika gerçekten şu kendimizi sevmemiz etrafımıza farklı ışık saçmamızla ilgili yazdıklarımıza cuk diye oturmuş bi örnek nasılda güzel enerjisi var kadının..

kendini sevmek kendini tamamiyle affedip kucaklamayla başlar kendine bi güven verir biyerde okumuştum kızlar insanın ruh halini giydiği iç çamaşırı bile etkilermiş düşünün yani :)düşünceler nasıl etkiler.

bakım yapmak çok masraflı birşey değil ilk önce rutin bakımlarla başlamalı ve aynadaki yansımamız nekadar iyiyse okadar kendimizi sever kendimizi çekeriz :) enerjimiz harika olur.enerjimiz yüksekken hiç biyere sığamıyoruz değil mi? nasıl kendimizi fevkalade hissediyoruz bazen düşünceyle bazen bi makyajla veya bakımla..işte ozaman ki pozitifliği hatırlayın herkesle nasıl mutlu vakit geçirdiğinizi işte o sizin etrafa yaydınığınız mükemmel enerji :)

'ya olamazsa'nasıl' bunları hayatımızdan çıkarmamız lazım.. bunlar olduğu zaman olumsuzlukları kendi ellerimizle çağrırız..KEndimizin düşmanıda biziz dostuda bunu sakın unutmayalım..

Son düzenleme:
tamam kızlar tamam haklısınız... şu an tam daha olumlu düşünceyi oturtamadım haklısınız
ben esra erolu ananemde görmüş ve anane boşver ne izliyorsun demiştim sanki evlencen mi diye...
ama ben de kışın onu zaman zaman izliyordum neden? evlenmek için değil elbette...
onun enerjisi gerçekten harika ve neler yaptığını biliyorum
birçok başarıya imza atıyor maşallah
ayrıca psogramı da diğer evlilik programlarına göre daha renkli ve cıvıl cıvıl çünkü kendisi öyle...
ha izleme sebeplerimden biri insanların birbirleriyle ilişkilerini gözlemlemek... hem ikili ilişkiler hem genel...
dediğin gibi önce benim bazı şeyleri kendimce iyice özümsemem gerekiyor
ama inanın daha önce olsam bu yazdıklarımın on kat fazlası dibe vururdum şu birkaç gündür ne kadar olumsuzluk düşünsen ardından ya olumlu düşünsene diye uyarıyorum kendimi...
şarta bağlı kalmak da o demin yazdığınız egodan herhalde... küçüklükten beri sorumluluk ve herşeyi belli şart ve kurallar içinde yaşamanın verdiği bir alışkanlık diyelim
kişilik yazacaktım ama kişilik değişmez ama alışkanlıklar zor da olsa zamanla değişebilir
ve şu aşk konusunu yazdığın gibi düşünüyorum artık
teşekkür ederim
bazen ne kadar iyi olsak da... zaman zaman dibe vuruyoruz ve bazen hiç ummadığımız kişiler bize doğruyu gösteriyor
akıl akıldan üstündür demişler boşa değil...
ha bana yaşam koçum diyenler de vardır aslında olumluyumdur dediğim gibi olaylar beni bu hale getirmişti şimdi gidiyor hepsi ve olumlu lily geri dönüyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Aşkın tipe bakmadığına çok güzel örnekler var. Bunlar sadece ikisi.

Işın Karaca ve kocası.

Lost'un yıldızı Josh Holloway ve karısı. Yıllardır evliler ve çocukları var.

İste ve al. Kendine güven , iste, hayal kur, elde et ... Gerisi hikaye.

ya aslında buraya ilk geldiğimd eben de düşündüm duvara sevdiğim şeyleri renkli kağıtlara yazıp yapıştırmayı... ama yapamadım bir türlü zira özelim yok, karışanım çok ama bakalım bişyler denicem yaaaa... olmuyor böyle ben bu değilim ben güzel, pozitif bir insanımmmmmmmmmmmmm tamam cnm ilk sayfadaki gibi şeyler yani illa isim olması da gerekmez öyle değil mi?
aslında dün bunu hissetmiştim derinden... yaaa resmen havada uçuyordum mutluluktan ama hani bişey yoktu öylesine içimden geldiiii

ben geçen gün o olumsuz herşeyden ümidi kesmiş paspal dolaşan olumsuzluklara ezdiren umutlu'ya bi elveda çektim :)
sıra sende.hımm nerde okudum bilmiyorum ama BİRŞEYLERİ DEĞİŞMEK İSTERSENİZ KENDİNİZDEN BAŞLAYIN YAZIYORDU.

değişimin başlangıcı bizde :) bende zaman zaman olumsuz düşünceyi fark ediyorum ozaman napıyorum biliyomusun olumsuz düşüncelerim için beyaz hayali balonlarım var olumsuz düşünce gelince enerjimi düşürmeye başladığını hissettiğim an o düşünceyi balona koyuyorum ve uçuruyorum :) gelecekle geçmişle yaşanmıyor.geçişi affedip geleceği düşünmeden anı yaşamak tadını çıkarmak en güzeli

Merhaba umut elçileri
Ben bugün kötüydüm. Nişanlımla konuşmadık ve akşamda canım çok sıkıldı.
Akşam barıştık. Artık iyi olmak istiyorum.

ben üniversiteye hazırlanırken hangi okulun hangi bölümünü istediğimi yazdım kağıda kocaman yatağımın yanına astım..ve o okulun o kampüsünün fotoğrafınıda duvarıma astım 1 yıl boyunca o bahçede kendimi hayal ettim o kağıtları okudum kazanıcam ben seneye o okuldayım dedim dedim ve şuan o okulda okuyorum :)

birde şükretmek lazım yaşadığımız hayata mesela yatabileceğimiz yatağmız var kendimizi yönlendireceğimiz beynimiz var elimiz kolumuz sağ canımız çekeni alabileceğiz bunlar için her gece yatarken şükret sev bunları :) o zaman daha mutlu olursun

ya ben de öyleyim aslında.... olumsuzluk geldi mi yok olumlu bişey düşün diyorum kendime...
çok güzel işaret :) bende yeni başladığımda güzel bi işaret almıştım daha çok bağlandm :)
ya evet... bu yeni bir başlangıç için bir işaret değil mi?

Merhaba umut elçileri
Ben bugün kötüydüm. Nişanlımla konuşmadık ve akşamda canım çok sıkıldı.
Akşam barıştık. Artık iyi olmak istiyorum.

ben bugün hiç konuşmadım :) küs de değiliz tartışmadıkda sadece sabah mesaj atmış bende cevap verdim bir kere aradım kapalıydı askerde şuanda son 3gün zaten takmadım :)
tartıştığımızdada takmıyorum artık çünkü zaten düzeliyo olan benim kendime zarar vermem oluyo :)

ama bugün konuşmuşuz gibi düşünüyorum ne konuştuğumuza kadar :)

Harikasın. Pozitif bir insansın tabi ki. Olayların her zaman iyi tarafını görüyorsun. Hayatına hep iyi tarafından bakıyorsun. Her zaman umutlu ve mutlusun. İçin içine sığmıyor. Aşkı, sevgiyi, özgüveni, enerjiyi, işi, parayı, başarıyı, tüm hayallerini kendine çekiyorsun.

Yau hayatında kimse olmayan bir insan çekim yasasını uygulayamıyor mu ... O nasıl soru?!
Ben Nuray Sayarı'nın Aşk Kuantumu kitabını ot gibi olduğumdan, kalbim hiç pır pır etmediğinden, bir türlü aşık olamadığımdan şikayetçi olduğum için almıştım. Sonra hayal kura kura, dua ede ede, isteye isteye birine vuruldum.

Sen de öyle yapacaksın. Hayatında biri varmış gibi davran ve aşık olursan ruh halin nasıl olur, onu düşün ve o ruh hali içine şimdiden gir. Mesela ben hep heyecan duymayı istemiştim. Onun hayalini kurardım. Yani aşık olursam kalbim boğazımda atmalı derdim. Aşk benim için öyle bir şeydi. Senin için farklıdır... Herkesin bakış açısı, isteği başka. Ona göre bir duygu durumu belirleyip düşünmeye başlayabilirsin "aşık ve aşktan sarhoş sen"i.

Son düzenleme:

ben de üniye haırlandığım yıl istediğim okulu hayal ettim izmir istedim o zaman koşullarımız daha azdı ha olmadı istediğim yer başka bir bölümü daha içten istiyordum ama o da olmadı aslında benzer bir bölüm oldu ama istediğim bölüm olmadı dgs ile de geçemiyorum zira bizim bölümden istediğim yere geçiş yok ama izmirde okudum orası tuttu
ha şükre gelince... ben nefes aldığıma bile şükrediyorum zira bu örneğini verdiklerini ben çok görüyorum hastane ortamını çok iyi bilirim

Allah kavuştursun canım. Bende kendimi paraladım resmen. yerlere yapıştım ağlamaktan ama düzeldi. beni bırakmak değil, ilişkiyi sürdürmek istiyormuş. zaten nişanlıyım. tasasız olmak istiyorumm. düzeliceğini bile bile yine aynı şeyi yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…