Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

bend e bu kitabı almayı çok istedim maalesef burda yok gerçi bulunur sorun değil... ama önce elimdekileri bitirmem lazım çünkü yeni kitap alıp okumayınca da insana dert oluyor hem elimde çok güzel 2 kitap var biri 60 saniyede terapi düşünce gücüyle ilgili... diğeri kuantum düşünce yöntemi... onları okuyup bu aşk kuantumunu da alaym inşallah

bu arada umut da benim çok sevdiğim bir kelimedir
hala nefes alıyorsak, yarın yine güneş elbet doğacak ve yeni umutlara yelken açacağız derim canım sıkılınca veya birinin canı sıkıldıysa moral olsun diye...
ondan umutlu arkadaşım, sen ve tryamour (yani aşkı deneyen arkadaşım) sizlere teşekkür ediyorum ne güzel bir sinerji oluşturduk

Burada paylaştıklarımızla ruh halimizi nasıl da en güzel kıvama getirip mutlu oluyoruz.
Olumsuz olan da hemen düzelip kendine geliyor. Zaten mutlu olan daha da mutlu oluyor.

Çok güzel gerçekten. Maşallah bize.

:))

aminnn...bende senin gibiydim minicik tartışsak kendimi yerden yere atardım :) ama şimdi düzelceğini bildiğim için yapmıyorum tartıştığımız anda öfkelendiğimde ben öfkemi yendim diyorum geçmişte düzelmiş üzüldüğümle kalmış günleri aklıma getiriyorum

binkere maşallah..herkes birbirine destek oluyor bi sirkelen kendine gel hesabı :) harikayız bu yolda hep beraber güzel adımlar atıyoruz gün geçtikcede çoğalıyoruz

Tamam canım teşekkür ederim deniycem. İnşallah bir daha böyle anlar yaşamam da denemek zorunda kalmam.
Mutlu olmakk istiyorummmmmmmm.

kim bilir bu hatunların nasıl enerjisi varda nasıl ışık saçıyorda kendilerine aşkı çekiyolar :)

Tamam canım teşekkür ederim deniycem. İnşallah bir daha böyle anlar yaşamam da denemek zorunda kalmam.

Hayır hayır... Sen zaten mutlusun. Çok mutluyum de mutlu olmasan bile.
Sonra otomatikman mutlu olacaksın zaten. Bir kerede mutluluğu hissedemezsen 30 kere de ve ruh halini değiştirmek için çabala.
Bağımlı olma, kaybetmekten korkma, tek başına tamam olduğunu bil önce.
Sonra ilişkinde güvenle ilerle.

aaaaaaaa mutlu olmak istiyorum ne mutlusun zaten :) zaten güzel uyumlu anlayışlı ilişkin var sen aşk mıknatısın aşkı sevgiyi aşk büyüsünü kendine çekiyosun zaten :)aşkın en güzelini yaşıyosun

Tamam canım söyliycem şimdi.
Ruhum ve beynim yorgun şuan.
Güvenle ilerlemek istiyorum.

öncelikle bunlara kendime inandırmam lazım sanırım. nedense kendimi üzmeye çalışıyorum hep ilişki içinde. sorun yaratmaya çalışıyorum.
melankolik bir halim mi var nedir.
neyse söylüyorum
Ben aşk mıknatısıyımm
Nişanlım benim yörüngemde olmaktan çok mutlu
Sevgi içerisinde, aşklı, huzurlu bir ilişkim var.

kim bilir bu hatunların nasıl enerjisi varda nasıl ışık saçıyorda kendilerine aşkı çekiyolar :)

Tabi ya. Nasıl bağladılar kim bilir kendilerine bu cillop gibi adamları. :))

Geçen gün kardeşimin bi arkadaşıyla tanıştım. Kızı öve öve bitiremiyordu. Çooook tatlı kız, çoooook güzel kız diye hayran hayran anlatıp duruyordu. Baya da seviyor onu.

Neyse işte... Görünce bu muymuş o çoookkk güzel kız diye şoka girdim. :)) Sevimli, sıcak ama güzel denecek biri değil. Çok güzel asla değil. Minik, zapzayıf bir tip. :))) Ama enerji ah o enerji.. İşte onda bütün mesele.
Kardeşimin gözünde o yüzden dünyalar güzeli. Hali tavrı, konuşması, tepkileri falan ... Demek ki o açıdan fark atıyor. :)))

binkere maşallah..herkes birbirine destek oluyor bi sirkelen kendine gel hesabı :) harikayız bu yolda hep beraber güzel adımlar atıyoruz gün geçtikcede çoğalıyoruz
aynen öyle...

binlerce kere maşallahhhh bizlereeeeeeeee
valla iyi oldu işte işaret dedik bu topiği açmak da bir işaret
normlade ben diyet topiklerindeyimdir hep o alanla haşır neşir olduğmdan ama işte buraya ilk baktığımda öylesine forumu gezeyim dedim bi de kişisel gelşimle ilgili kitapar okuyunca bi göz atayım derken işte burdayım
maşallah bize

aslında nasip ya... hani misal benm de kafamda bir tip elbette var hani hoşlandığın tip derler ya o hesap ama tabii hiç ummadığım bir tipte biriyle de birlikte olabilirim kim bilebilir ki... fiziksellikten çok ruh uyumu çok önemli... sonuçta güzellik geçici ruh güzelliği daha önemli...

kalpler enerjiler uyuşunca... geriisi boş laf oluyor

ozaman o olumsuzluğa kendini iten kendine sorun yaratan kendini üzen kendine bişeyleri inandıramayan tuğcecan'a bi elveda de ama sağlam söyle sağlam adım at olumlamaları hergün inanarak tekrar etmek lazım unutma..
şimdi yeni tuğcecan'a merhaba de mükemmeliğine bak olumlu düşüncelerine bak harikasın mutlusun huzurlusun buna merhaba de herkese merhaba dedirt :)

bu arada ne kadar kendini yaralayan bi insandan bahsettik değil mi? kendini bukadar üzüyosan ilk önce kendini seviyormusun gerçekten bunu düşün

Tamam canım söyliycem şimdi.
Ruhum ve beynim yorgun şuan.
Güvenle ilerlemek istiyorum.

Canım "istiyorum" deme mümkünse. İstiyorum demek istediğin şeyin hayatında var olmadığını vurguluyor çünkü.
Ha ama tabi ki istiyorum kelimesini kullanırsın. Onu dedin diye her şey tepetaklak olacak değil ama yine de dikkat etmek lazım.
Zaten elindeymiş gibi davranmak iyi oluyor. Her şey harikaymış gibi bir ruh haline girmeyi dene.
Ama giremiyorsan da istediğin gibi ağla, acıklı şarkılar da dinle hatta fakat sadece bir süreliğine yap bunu.
Uzamasın düşük frekansta kalış dönemin.
Yoksa ağlamak da ister insan. Yeri geldi mi dibe de vururuz. Acımızı son damlasına kadar da yaşarız.
Bunlar doğal.

işte sayfalardır konuştuğumuza tam bir örnek :)

Kizlarrr bu konu tamda ihtiyacim olan seyy :) cok karamsarim cok supheciyim ben ama konuyu okur okumaz yuzumde bi gulumseme belirdi. Okurken bile mutlu oluyor insan. Daha butun sayfalari okuyamadim ama hemen sormak istedim. Ask istiyorum! ama eski sevgilimi cok ozluyorum peki bu olumlamalari yaparken onu mu dusunmeliyim yoksa yeni bir iliskim olacak cok mutlu olucam gibilerinden mi olumlama yapmaliyim.

Bu konunun su an karsima cikmasi bile bi mucize belkide sinav sonucumda belli olucak ve ben negatif dusunmicem

Beni seviyordur demi?
Sevmese ayrılmak isterdi?
Niye ben kendimi sevilmeye değer görmüyorum yaa?
Herkes beni beğeniyor çevremde. Ben neden böyleyim?

Doğru diyorsun. Bak hiç düşünmemiştim.
Bu topik bence de bize bir işaret. :))
Bence biz zaten hayatımızda muhteşem gelişmeler olmasını isteyen insanlar olarak hazırdık.
E hazır olunca da topik açılımı gerçekleşmiş oldu. Biz istedik ve enerji grubu oluştu birden. Ve bu hale geldik.

kalpler enerjiler uyuşunca... geriisi boş laf oluyor

Aşk cidden enerji işi. Ben de aşık olunca anladım. Gerçi daha tam anlamıyla kendimi vermiş değilim ama kalbim yerinden fırlayacakmış gibi hissettiren biri var hayatımda en azından. Daha yeni olduğu için temkinliyim. Tam koyvermedim kendimi.

Olmazsa biraz ağlarım, sonra hayatıma devam ederim. Ama aşkından gebersem fena olur. O sebeple dikkatliyim şu aralar.
Neler olacak bilemiyorum çünkü.

Son düzenleme:

kendimi seviyormuyum evet o var tabi bi de.
Olumlamaları yapıyım her gün.
Yarın bambaşka, mutlu bir şekilde gözlerimi açıyım dünyaya. Mutlu,anlayışlı,huzurlu bir Tuğçe olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…