Hayatınızı Değiştirecek Aşk Olumlaması

Arkadaşlar olumlama iki hafta mutluluktan leyla gibi gezdiren yüzünden gulucugu eksik etmeyen herşey olumlu olmalı diye direndiren birsey.aslında olumlama yaparken daha çok negatif enerji yayıldığını düşünüyorum.çünkü insan en derinlerde endiseliyken korkuyorken geleceğim daha iyi olmalı diye düşünürken bir yandan olumlamalari tesbih eder.Bilinçaltını kandırmaya çalışırken sürekli o endişeyi yaydiginizin farkında misiniz.Ben çok degerliyim derken altyazida aslında degersizim diyorsunuz.bunu değiştirmek istiyorsunuz.yanı evreni kandiramazsiniz.hiç yapmayın daha iyi çünkü busefer durmadan her dakika o olumsuz düşünceleriniz gizlice yayiliyo.Bunları söylediğim için kiziyorumda kendime çünkü bi insanın elinden umudunu almak en kötüsü.bunun için bildiğim iyi bisey söylemeliyim.Nefes.. Evet sadece nefes.yalnız bununla ilgili bile birsuru yöntem çıkardılar en iyisi.sufi nefesi tekniği.metin hara sufi nefesi diye arastirmanizi tavsiye ederim.farkinda oldugun gayet doğal nefeslerle en azından günde on dakika.. Duygular peşinden düşünceler peşinden bağışıklık sisteminiz sırayla düzene giriyor.Olumlama duyguları değiştirmeden düşünceleri değiştirmeye çalışmak gibi bisey.

Beyaz arkadasa katiliyorum. Alt tarafda buzdagi vsrken ustune olumlama yapamazsiniz. Once alt tarafi yani bilinc altini temizlemeniz daha sonra o bosluklari olumlamalarla yapilandirmaniz gerek. Aksi halde yarar degil zarar gorursunuz

Arkadaşim ne güzel bi konu açmışin böyle bende hortlatim dedim konunu herkes faydasıi görsün inşaallah

Haklisin sadece dilde yapmamak iç sesinle kendini inandirarak yapilrsa sende evrende inanir buna ozaman kainat kandirilmaz hatta size guzelliklerini ve mutluluklari sunar bize

Olumlama yapmak çok iyi geliyor insana en azından üzerindeki o negatif enerjiyi düşünceyi atıyorsun. Misal bir arkadaşım bana yanlış davrandı ve onla küstüm yıllar evvel, o yeniden aklıma geliyorsa sonuçta iyi yaşanmışlıklar da vardır kötü yaşanmışlıklar da vardır, bana kattıkları da alıp götürdükleri de, gidip belki ona bunları söyleyemeyeceğim ama içimde kalbimde onunla ilgili kötü düşünce artık barındırmamak için olumlama yapabilirim ki işe yarar. Ne açıdan işe yarar? O duymaz belki hissettmez ama ben kendim rahatlarım olay bence bu. Affedilmeyecek bir şey yapmışsa da artık olmuş bitmiş her şey geçmiş daha ne söylenilebilir ki oturup yine hatırlayıp üzülebilirim veya önemsemeyebilirim... olumlama da aslında önemsememek ama kalbimin derinliklerindeki kırgınlığımı da silip atarak önemsememek yani bağışlamak affetmek... Ders almaktan falan bahsetmiyorum belki bizim de hatalarımız yanlışlarımız oldu dersimizi almışızdır aldık veya almadık güvendik güvenimiz sarsıldı veya haklı çıktık bunların dışında bu öğrendiklerimiz ayrı konu bağışlamak affetmek olumlamanın birer parçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…