Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ara"babamla konuştum herşeyi anlattım ha ama yine de g.tün yiyorsa çık babamın karşısına kızın bakire değil de" kapat yüzüne .... önden de babanı uyarın "çoktan beri ayrılmak istiyorum ama bana böyle bir iftira atacağını söylediği için ayrılamıyordum"de ben kendim den eminim gerekirse rapor bile alabilirim de babayı güzelce işleyin annenizle beraber

Resmen diri diri mezara girmek senin ki. Aklını başına toplamak zorundasın.

Rest çek ve terbiyesiz kişiliksiz o şahısa haddini bildir.

Böyle bir ailen var arkanda nasıl boyun edersin aklım almıyor.

Babamın beni öldüreceğini bilsem yine de böyle bir şahısa bırak evlenmeyi bir gün bile geçirmemek için söylerim , soyletirim babama.

Psikopat ötesi biri bu , dikkat et kendine .

Öyle ...... adamın karısı olacağınıza annenizin durumu babanıza anlatmasını tercih edin lütfen.
Hatta evden bir kac gün uzaklaşın. Babanız da en azından o süreçte alıştırır kendini bu fikire. Ve sanmıyorum sizden vazgeçeceğine..
Babaların kızlarına kredisi asla bitmez.
Kötü sonuçlanmasından korkuyorsanız yapacak bisey yok ozaman..
Yalandan nefret ediyorum ama o adamın karısı olmaktansa? Yalancı olurum daha iyi.
"Ben bakire olmasam o adi beni kabul eder miydi?
İstedikleri eşyayı almadığım için bana baskı yaptılar istemiyorum dediğim içinde iftira atıyorlar" dersiniz olur biter.
En kötüsünü düşünelim
Kontrole gidecek olsanız bile biliyorsunuz esnek zar dediğimiz bir olgu var.Siz de bu durum mevcut olmasa bile Doktor bunu raporlamaz kadınların özellikle bu aralar bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde sanmıyorum bilinçsiz davransın bu konuda.
İnşallah bunlara hiç gerek kalmaz
Biz en iyisini düşünelim.
Bence babanız hicbisey kızımdan değerli değil diyip arkanızda duracak.
Lütfen korkmayin lütfen o adamın tehditlerine boyun eğmeyin lütfen

Tehditle
Tehditle başlayan bir evlilik nasıl sürer neler yaşanır ilerisinde siz dusunun. Arkanıza bakmadan kaçın.

Off ne kusuru ya?
Bu dille kendiniz dahil her kadını mal yerine koyuyorsunuz farkında mısınız?
Kimi kusurlu, ayıplı mal, kimi el değmemiş kusursuz... Ama sonuçta mal.

Kendinize ve hemcinslerinize bu muameleyi yapmayın.
Biz kendimize bunu yaparsak erkekler ne yapmaz ki?

Hayatinin sonuna kadar, ben seni bakire olmadigin halde aldim lafini duymaya hazirsan, buyur evken bu psikopatla, sonra da her turlu eziyete katlan ömür boyu, adam seni sindirip kontrol altina almak icin her seyi yapiyo, erkege boyun egmeyen kadinin basina gelecek dayaktir diyen ananin buyuttugu koca nasil olur sence bi dusun

Arkadasim yanlis anlasildim yada yanlis anladiniz galiba. Kusur derken belirtmek istedigi sudur ; konu sahibi arkadas da geri dönüsü olmayan bir hata yaptigini kabul ediyor. Gayet tabi herkesin basina gelebilir olabilecek bir durum ona diyecek bisey yok. Su da bilinsin ki ben bel alti vurmak istemedim. Amacim bel alti degildi yani.... Yanlis anlamissiniz belli. Benim art niyetim olsaydi ( ki böyle biseye hakkim yok ) baska türlü yazilar yazmistim ve simdiye coooktaaannn banlanmistim

Ah canım kendisi onca hatasını görmezden gelir senin bir hatanla ipe asar annen arkadan zaten hic korkma sen dürüst davranmışsın en azından bir ömür boyu mutsuz olmaktansa bitsin gitsin herşey oluyor bu hayatta evlensen zidan eder hayatı sana gercekten sevseydi herşeyinle kabul ederdi seni

Ay bu ne ahlaksız, kişiliksiz, terbiyesiz bı adam.
Sakin boyun eğme ve evlenme.
Uzun uzun yazmak istemiyorum. Olmadı git savcılığa suç duyurusunda bulun.

Verilmiş sadakalarınız varmış. Allah esirgesin ya bassan nikahı bu ruh hastasıyla. Uğraş dur ondan sonra fiziksel şiddet ,psikolojik şiddet, kaynana terörü.. Say say bitmez. İftira de arkadaşların dediği gibi bitsin gitsin. Namus iki bacak arasında değil zihindedir kalptedir. En büyük namussuzda nişanlın bu konudaki. Yüreğini ferah tut.

İlerde çocukla baba evine dönemktense hiç evlenme. Baban iki gün bağırır uç gün küser ama sen canısın kanısın sonunda affeder. Sakın hayatını mahfetme.

Asıl evlenirsen hayatın trajedi olacak.babana söylesin boşver ne kanıtı var elinde?saçmalamasın iftira atıyor bana dersin.annende arka çıksın sana oldu bitti.senin özelini anlatmaya hakkı yok iğrenç adam ya.yok babam öğrenir falan dersen o zaman uygun dille söylersin annen yine sana destek çıkar.her türlü bu adamla evlenmekten daha iyi.ucuz atlatmışsın evlensen dayata yerdin bu zihniyetten.onu savcılığa vereceğini söyle ve ciddi ciddi yap bunu gerekirse.

İnsan beser sasar olabilir oyle şeyler anneniz arkanizdaymiş babanizla konussun birakin en fazla bi iki kizar kuser yine sizin yaninizda olur Zamanla affeder bi ömür boyu hata yapmaktan iyidir. Gözünü aç arkadaşım bunlar fragman daha beteri evlendiğinde olacak hoşlanmadığı her şeyde karşına çıkacak . Boşanmakta kolay olmaz bu hasta ruhludan tüm dünya duysa sen yine evlenme bu adamla en fazla iki gun konusulur ucuncu gun unutulur senin ozelin kimseyi ilgilendirmez. Tehtidlere devam ederse savciliktan uzaklastirma al bu hasta ruhlu icin

Böylesi bir adamdan hayır gelmez asıl trajediyi sen evlendikten sonra gör bunu ailene söylemekle tehdit eden kim bilir ileride neler yapar sakın ama sakın boyun eğme senin bakire olup olmamani sorgulamak hic kimsenin haddine degil.

Yaşadığınız şeyler çok üzücü ve yorucu ama yol yakınken bunların olması iş ciddiye binince daha kötülerinin olabileceğini gösteriyor.Çok şanslısınız ki aileniz arkanızda asla ama asla evlenmeyin. Şu an bunları yapan evliliği de aile olmayı da zindan eder.

Bir kadın sevişmiş, herkes ahlak bekçisi olmuş. Kendisine verilen sırrı başkalarına söyleyecek kadar alçak bir adam ahlak satıyor. Yersen!

Git anlat babana arkadaşım. Baba ben bir halt yedim ama bunlar hepsi tepeme çöreklendi. Perişan ediyorlar beni diye anlat. Annen anlatsın kızımızı tehdit ediyorlar diye. Bu ne saçma sapan olaylar zinciri böyle. Onlar kim ki “kabul ediyor” kimler?!!

Benim eski nişanlı bozuntusu da demiş anneme. Annem de yaptıysa yaptı sana ne gibi bir cevap vermiş. İşin kötüsü benim abilerime de demiş sanırım. Kimse bana demedi ama yengem ağzından kaçırdı. Bütün ailem gelip bana kızsaydı hiç önemli değildi. O şeref yoksunu mahlûkata fırsat vermedi ya annem. O bana yeter.

Bir ömür bunu mu çekeceksin sen? Bir gün gerçekten babana diyecek.

Baban onlardan duyacağına senden duysun ki cevabını kafasında hazırlasın. Sonra da şikayetçi olacağını söyle. Tehdit ve şantaj sayılmaz mı bu? Seni evliliğe zorluyorlar. Baskı altına almaya çalışıyorlar. Belki bir cezası olmaz ama korkarlar biraz.

Baba bu. Kızar elbet ama annen onu yumuşatır. Seni de ezdirmezler elalemin sümüklüsüne.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…