Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunla da birlikte oldun mu ya da mesaj, sesli konuşma var mı bunu kabul ettiğiniz, konuştuğunuz? Eğer yoksa inkar edin. Bana iftira atıyor deyin. Ayrılın gitsin. İspatlar diyprsanız da babanızla anneniz konuşsun. Ergenlik zamanı birlikte olmuş biriyle şimdi durum bu diye. ASLA EVLENMEYİN.

Sakin evlenme. Evlenince gececek mi saniyorsun? En ufak bir fikir ayriliginda, istedigini yapmadiginda yine babana soylemekle tehdit edecek. Yine yuzune vuracak.

Ben olsam gecerim babamin karsisina kendim soylerim elin oglunun ucuz tehdidindense kendi cani olan evladindan duysun.

SAKIN KARDESIM SAKIN EVLENME. SAKIN.

baban vajinana bakip himen kontrolu yapacak degil turkiye'de artik bekaret kontrolu de yasak. Iftira de gec. SAKIN kanma bu hiyara.

Butun erkekler Boyle degil ayrica.

Sana Dua ediyorum cok mutlu ol insallah.

Siz dürüst davranıp söylemişsiniz. Yaptığı çok büyük bir terbiyesizlik. Keşke yüzünüze vurduğu ve sizi küçümsediğinde ayrılsaydınız. Sizi ayıplı-kusurlu bir mal gibi görmüş ve böyle olduğunuza inandırmış ki bu ilişkiye devam etmişsiniz. Bundan sonra ne yapayım diye sormanız psikolojinizin hiç iyi olmadığını gösteriyor. Yapılacak tek şey var bu ilişkiyi bitirmek. Yoksa ömür boyu ailesi de adam da geçmişinizi yüzünüze vurup küçümsemeye devam eder.

İyi ki annenize söylemişler bence babanızda arkanızda durur, kurtulun şundan. Bu kadar büyük çaplı olmasa da ben de aynı psikolojik şiddeti bakire olmadiğım için gördüm. Her kavgada beni sindirmek ve zeytinyağı gibi üste çıkmak için sürekli geçmişi deşerdi küfür ederdi affedersiniz o*r*s*p* derdi. O kadar iyi anlıyorum ki sizi.

Bu iliskiyi hemen bitiriyorsun!
Ve böylelikle kendine olan saygini geri aliyorsun.

Muhattap dahi alma o zavalliyi. Gittiginde önce cirkinlesecek cünkü korktugunu ve seni bu konuyla sindirdigini anlamis. Tekrar seni böyle yaparak yaninda tutacagina sandigi icin. Ama ters köse yap ve dik dur.
Elinden geleni aradina koyma.. ailem arkamda ve sen yakami birakmazsan savciliga sikayet edecegim seni de ona vsvs...
Elinde koz olarak görmesin yasadiklarini, aklini kullan.
Neyden korkuyorsun hem? Napcak baban seni mi öldürürecek allasen..
O piskopat kimki babasinin biricik kizini hirpaliyor santaj ve tehtit ediyor? Anan baban manyaklarin eline oyuncak olasin diye seni dogurmadi. Kendine gel.. evet sindirildin ama o piskopatin seni korkuttugu kadar korkacak birsey yok ortada o yüzden derin bir nefes al ve özüne dön.

Hem kötü biri de degilsin. Senden baska yok bu dünyada. Degerlisin özelsin. Kimsenin aksini anlatmasina izin dahi verme.

Son düzenleme:
Ben yerinde olsam babama annemin söylemesine izin veririm. Ama bunu o adama demem. Bunla ilgili mesajları da gidip savcılığa verip özel hayatın ihlali davası açarım. Terbiyesiz adam
Sakın bu adamla evlenme. Sakın kardeşim sakın.

Ya lütfen evlenme bu pi..ç le hayatın falan mahvolmuş değil annen yanında babanla konuşsun ne olabilir ki sen evlatlarısın vallahi içim daraldı ne baskı uygulamışlar sana niçin izin veriyorsun kendine bunların yapılmasına evlenme sakın at yüzüğü suratına

yahu afedersin ama şeyinde sayaç mı var?

yapmadım de geç, doktora mı götürecekler?

o kadar sinirlendim ki. sen nasıl bu lafları yiyorsun ve bu ilişkiye devam edebiliyorsun. aklım almadı şu an ya.
Ay resmen gözlerim bu yorumu aradı. Kim bilecek yahu yok öyle bir şey dese yok babaya anlatayım yok anneye söyleyeyim. İftira desin geçsin. Kimi ne ilgilendirir koca kadının yaşadığı ilişki.

Ayrıl ondan sakın evlenme. Gerekirse öğrensin baban. Evet kızar hemde çok ama hiçbir baba kızını kendi elleriyle öyle bir herife vermez. Sakın evlenme sonucu ne olursa olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…