Hayatım boyunca beklediğim trajedi sonunda beni buldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babanem derdiki ben kimseye boyun eymem o..olacaksam da pzkmi kendim secerim Allah aşkına bu şeref yoksununa koca bir tekme atın bütün ailesine de namus bekçisi oğlunuz yıllarca beni söylemekle tehdit eden bir kan emici dava edicem beni tehditle yanın da tutmaya çalıştı deyin gözleri korkarsa hiç kimseye bir şey diyemezler hatta gelip kapınız da bağırıcam beni tehdit edip sömüruyorlar diye rezil edicem sizi deyin ay delendim ben..bak güzel kardeşim canın istemiş sevişmisin kimseyi ilgilendirmez bu muhabbet için kimse seni ezemez izin verme..birde dürüstlük isterler ortada dürüst olunacak kimsemi kalmış ne çekmiştir bu kız ya off..

Çok şükür ki ailen arkanda anneni çok takdir ettim canım :KK200: Kimse seni yargılayamaz herkes hata yapabilir hayat bu bazı dersleri yaşamadan alamıyor insan.Sakın ama sakın o adamla evlenme bırak kime söylerse söylesin rezillik mi çıkaracak çıkarsın millet üç gün konuşur susar unutulur neler unutulmadı ki ama sen o pislikle evlenirsen her günün cehennem olur sana kendine yapma bunu yazık edersin.Anneni dinle o ne derse onu yap ona bırak o halleder anne o sana zarar vermeden bu olayı bitirecek tek kişi o 🌸

Arkadaşım bu şeref yoksunlarının karşısında ne kadar susup sessiz kalırsan o kadar üzerine gelir. Tabi ki asla evlenme ve biran önce babanla konuşsun annen bu konuyu ve onun attığı tehdit içerikli hiç bir mesajı silme. Sonra da sessiz kalmayıp git onu polise şikayet et tehdit ediliyorum diye gör bak nasıl kuyruğunu kıstırıp defolup gidecek hayatından. Hatta babana anlatmadan da bunu kullanabilirsin. Babam herşeyi biliyor ve bende şimdi polise gidiyorum de bakalım tepkisi ne olucak.

Canım başta en doğrusunu yapmışsın söylemekle. Bu ülkede ne yazık ki bakireliğe namus (!) gözüyle bakan erkekler oldukça fazla kendileri çok masummuș gibi. Hemen uzaklaş o pislik adamdan. Karşısına çıkıp emin bi şekilde söyle babama de. Bildiğin psikopat birisi. Böyle hayat geçmez. Bu aileyle hele hiç geçmez düzelir eder diye düşünme. 2-3 ay düzelir sonra aynı devam eder. O annesinin en ufak imasında bile kalbin kırılacak. Annen babanıza söylesin bir şekilde. Çok mu aksi babanız ama kızısın kıyamaz sana. Kızar eder ama geçer. Bu adamla evlenirsen hiç bir zaman mutlu olamazsın.

Simdi söyle bisey var olan olmus zaten gecmis bitmis. Ee sen olan herseyi bastan acik yüreklilikle anlatmissin ee seni o kusurunla kabul eden de kendisi. Simdi bu ne pehriz bu ne lahana tursusu derler buna. Anneni de alkisliyorum sanslisin ki anlayisli annen varmis. Birak annen uygun bir dille babana anlatsin ki karsi taraf anlatirsa bire bin ekleyip anlatirlar. O adam da seni gercekten seviyor olsaydi eger en ufak tartisma da kusurunu yüzüne vurup durmazdi. Madem seni o sekilde kabul ettiyse neden annene ve ailesine anlatiyor ki? Iyisi mi sen annenk al arkana bu adamla da evlenme annen de babanla konussun bitsin gitsin derim ben

konudaki tek "KUSUR" sensin bence..

okudum! geri dönülmez bir hata kusur, konu sahibi de bu hatanın farkında bla bla...

çevir kazı yanmasın..
Ahhh satasacak baska birini bulun lütfen. Extra belirtmistim gözden kacirmis olmalisin bel alti vurmadim ve bel alti konusma yapmadim dedim. Bilmem anlayabildiniz mi?????

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Istemediginiz biri ile velenmektense babanizin duymasi cok daha hayirlidir. Size daha evlenmeden hayati zehir etmis ve sizi resmen ezmiş. Evlendikten sonra bu yapilanlar artar azalmaz. Lütfen evlenmeyin. Bırakın cirkinlestigi kadar cirkinlessin. Kötü konusan olabilir demissiniz ya bu bile onun sizi soktugu psikolojiden kaynakli. Kimse kimsenin ne yasadigini bilemez. Evlilik cok ayri bir olay ya cennet ya cehennem ortasi yok.

Arkadasim yanlis anlasildim yada yanlis anladiniz galiba. Kusur derken belirtmek istedigi sudur ; konu sahibi arkadas da geri dönüsü olmayan bir hata yaptigini kabul ediyor. Gayet tabi herkesin basina gelebilir olabilecek bir durum ona diyecek bisey yok. Su da bilinsin ki ben bel alti vurmak istemedim. Amacim bel alti degildi yani.... Yanlis anlamissiniz belli. Benim art niyetim olsaydi ( ki böyle biseye hakkim yok ) baska türlü yazilar yazmistim ve simdiye coooktaaannn banlanmistim

Bel altı vurmak için söylemediğinizi biliyorum ama söyledikleriniz doğru değil yine de. Çünkü ortada bir hata da yok kusur da...
"Konu sahibi hata yaptığını kabul ediyor" diyorsunuz ama o zaten yanlış düşünüyor. Yanlış düşündüğü için böyle bir oksijen israfına bunca zaman boyun eğmiş, gitmiş nişanlanmış.
Hata olmadığının farkında olsa "sen kim köpeksin" deyip çokta ayrılmıştı. Hatta daha baştan böyle birini almazdı hayatına.

Sevmiş, sevişmiş, bu kadar basit. Bu kimseyi hatalı da yapmaz kusurlu da.
Değişim dilde başlar.
Siz böyle "kusurlu hatalı" dedikçe bazı kadınlar bu muameleleri kendilerine reva görmeye devam edecekler.

Bel altı vurmak için söylemediğinizi biliyorum ama söyledikleriniz doğru değil yine de. Çünkü ortada bir hata da yok kusur da...
"Konu sahibi hata yaptığını kabul ediyor" diyorsunuz ama o zaten yanlış düşünüyor. Yanlış düşündüğü için böyle bir oksijen israfına bunca zaman boyun eğmiş, gitmiş nişanlanmış.
Hata olmadığının farkında olsa "sen kim köpeksin" deyip çokta ayrılmıştı. Hatta daha baştan böyle birini almazdı hayatına.

Sevmiş, sevişmiş, bu kadar basit. Bu kimseyi hatalı da yapmaz kusurlu da.
Değişim dilde başlar.
Siz böyle "kusurlu hatalı" dedikçe bazı kadınlar bu muameleleri kendilerine reva görmeye devam edecekler.
Benim kötü niyetle yazmadigim apacik ortada zaten. Kaldi ki ben hemcinsimin yanindayim. Bizim toplum ne yazik ki böyle. Bakirelik konusunda kadinlarimiz kizlarimiz sindirilmis durumdalar. Öncelikle bundan kurtulmanin yolunu bulmak lazim. Belki de kusur kelimesini yanlis ifade etmis olabilirim. Ama kusur derken de ben arkadasi lekeleme yada kötüleme ne bilim öyle bir düsünce icersine girmedim yani

Selam. Dünyam başıma yıkılmak üzereyken ben iş yerinde oturmuş patron aramadan önce buraya konu açıyorum. Hayatım basit senaryolu bir diziye döndü ve kendimi nasıl bu hale getirdim bilmiyorum. Sonum ne olacak onu da bilmiyorum. Olay şöyle ki sevdiğim beyefendiyle(!) bu sene nişanlandık. Uzun bir ayrılığın ardından bana sözler vermesi ve benim de bunları yemem üzerine bu yola girdik. Bizim temel sorunumuz benim bakire olmamam. Bunu ilk sevgili olduğumuz haftadan itibaren bilmesine ve böyle kabul etmesine rağmen bu konu hiç kapanmadı. Ben bile bile niye bu uçuruma yürüdüm nasıl bu kadar aptal oldum bilmiyorum. Bana uyguladığı psikolojik şiddet, beni sürekli aşağılaması ve sindirmesi. Yavaş yavaş öyle bir işledi ki beni ben dünyanın en kötü insanıyım gibi düşünür oldum. Başkasının başına gelse boyun eğmeseydin derdim. Ama ben eğdim çünkü öyle olmuyormuş. Neymiş bu psikolojik şiddet ki beni bu hale getirdi. Neyse. Senin gelinlik giymeye hakkın yokta denildi, düğün salonu için buldun da bunuyosun da denildi, her şeyi ailene söylerim onlar da bilinsin de denildi. Ben yuttum. Çünkü sindirilmiştim bir kere korkağın teki olmuştum. İyi günlerimiz de oluyordu tabii ama en ufak problemde bu konu tekrar gündem. Bırak beni diyorum seviyorum deyip bırakmıyor da. Neyse böyle böyle ben evlenmek istemiyorum ama söyleyemiyorum. Görümcem laf ediyor, kaynana dedikodu yapıyor ben sineye çekiyorum. Mahkum gibi dolanıyorum ortalıkta. Hal böyleyken eşya bakmaya gittik. Orada benim yılan beni bir soktu laflarıyla benim surat düştü. Sonra surat yapıyosun diye kızdı. Eşya bakıyorum ama beğenmiyorum istediğim gibi değil. Hiçbir şeyi beğenmiyorsun denildi. Benim ne istediğimi umursamıyorsun, gel beraber bakalım demiyorsun denildi. Neyse. Sonra ertesi gün aramız düzeldi. İkimiz gittik birlikte gezdik, beğendik. Pahalı olan hiçbir şeye saldırmadım bu arada kredi çekeceğiz eşyaya ve birlikte ödeyeceğiz. O gün gayet mutlu mesut geçti. Ertesi gün ailesiyle krediyi çektiler. Oradan da büyük çay kaşığına gittiler. Sonra hep birlikte mağazaya gitmişler. Beni aradı. Şöyle kombin yaptım ne dersin dedi. Dedim bensiz ne kombini ben beğenmedim. Almak zorunda değilsin fikir olsun diye dedi. İyi tamam. 2 saat sonra aradı ya o kombini alırsın ya da başka bir şey almam dedi. Millet seninle mi uğraşacak ben gezemem dedi. Biz onu beğendik fiyatta uygun al dedi. Sen dün beni avcunun içine aldığını sandın ama alamazsın dedi. Ailem yok diye dün mutluydun dedi. Ben de alamam dedim. Bitsin bu ilişki istemiyorum dedim. Neyse dün beni kv aradı. Oğlum hastalandı bu inat ne, seven her şeye katlanır dedi al o takımı dedi. Eşya değil mi ne önemi var benim gücüm ona yetiyor dedi. Ben de zaten o bütçede bir şey alacağım ama onları beğenmedim alamam dedim. Sen bilirsin ben başka alamam onları al dedi. Tatlı dille beni kandırmaya çalışıyor böyle. Kadın dediğin az alttan alır. Almazsa ya laf duyar ya dayak yer dedi. Sen alttan alacaksın dedi. Seven insan gider o eşyayı alır dedi. Yok hayır dedim kapattım. Annemi aramış kv. Annem de böyle şey mi olur kız beğenmeden eşya mı alınır demiş. Ne bu inat böyle olursa ben düğün falan yaptırmam demiş. Benim allahın belası nişanlım da bunu duyunca aramış annemi, sen düğün yaptırmazsın haa sen kızın kız oğlan kız mı sanıyosun, ben onu o haliyle kabul ettim siz de her şeyi kabul edeceksiniz demiş. Sonra aradı bana anlattı ben öldüm benim kanım çekildi. Dik başlılığının sonu bu dedi, boyun eğseydin söylemezdim dedi. Hakettiniz dedi. Ben korkudan titriyorum. Patron da maliyet raporu istiyor titreye titreye rapor hazılıyorum bir de tam ucuz komedi. En son bana dedi ki "ya annen sen ben konuşuruz bu aramızda kalır sen her şeyi kabul edersin evleniriz, ya da ben babana da söylerim". Ben eve nasıl gittim bilmiyorum. Annem doğru mu dedi. Doğru dedim anlattım. Annem anlayışlı davrandı. Cahillik gelir başına dedi. O nasıl biri ki seni kabul etti böyle dedi. Madem sevdi etti bunu niye geldi bana söyledi. Anne dedim hasta bu. Annem hayır dedi benim namusumu o mu temizleyecek dedi. Seviyorsan evlen ama ben onun yüzüne bakmam sen de mutlu olamazsın dedi. İstemiyorum dedim. Babana ben anlatırım her şeyi dedi. Babama anlatacaktı ben durdurdum. Babam ne yapar bilmiyorum. Şimdi bu baş belası beni aradı "ben kendi annemi de aradım. Seviyorsanız önemli değil evlenin dedi" dedi. Buna da şaşırdım annesi nasıl kabul etti? Şimdi beni sürekli arayıp tehdit ediyor babana söyleyeceğim diye. Annem korkma diyor ama elimde değil ben korkuyorum. Onun ailesi de öğrendi ya onlar arayıp babama söylerse? Annem ben söyleyeyim diyor. Bu hala sen susacaksın, boyun eğeceksin benimle evleneceksin diyor. Ben arada kaldım. Öyle hayatım kayıyor ben de bir sakinlik öyle bekliyorum. Ben ne yapayım? Burada belki ağır konuşanlar da olacak cahilliğime, aptallığıma. Sıkıntı değil söylenecek her şeyi ben de kendime söylüyorum. Ama bir akıl bir fikir bunlara çok ihtiyacım var.
Arkadasım. Utanacak bı seyın yok. Adam mı öldurdun. Simdi pisman bile olsan bı sey yasanmıs. Korku bi santajcının en buyuk motivasyonudur. Sakın sakın sakın sakın sakın sakın sakın bu adamla e v len m e. Kendini biraz dusunuyorsan. Inkar edebılırsen ınksr et. Kım ısoatlayabılır?
İspatlanma durumu varsa ve cok zor durumda kalıcaksan kızlık zari dikimi falan yapıyolsr ona bak.
Ama ben senın yerınde olsam annemı babamla bıraz konusması konusunda ikna eder sonra babama gidip benı olur olmadık seylerle tehdşt ediyor. Psikopat hasta ruhlu. Her dedigini yapmaya zorluyor yoksa senınle konusup benı karalayacakmsı falan derdim.
Onun da allah belasını versın ınsallah butun boyle olan erkeklerın. Hayvanlar. Kesınlıkle ewlenmeyın. Cok cok uzulursunuz sonra.

Tek sorum var; başınıza gelen felaketler silsilesi bakire olmadığınız için mi?
Buna inanıyor musunuz cidden?

Bu sadist, manyak, sosyopatlar emin olun çocuğunuz olur emmediğinde aynısını yapar, çocuğunuz olmaz aynını yapar, çayı dökersin yine aynı.
Çünkü hata ya da kusur neyse onun adı, buradaki tek hata onların ve örümcek beyinlerinin varlığı!
Sen kadın olduğun için varlığın kusur be canım ya!
İnsan görünümlü mahlukatlara pipisiz her şey bozuk görünür.

Sen anadan doğma pür paksın güzelim, beden senin, inanç senin, varsa bir günah hepsi senin, tüm cihana .ok yemek düşer.
Namusu iki bacak arasında arayandan da değil, bir insanın en özelini cümle aleme kusur, kabul edilecek yoksa başı ezilecek diye anlatacak, bir eşya için bunu koz edecek böceklerden kurtar hayatını.

Korkma.annen korkma dediyse korkma.varsin baban duysun ama annenden duysun.hatta babana soylediginizi o hanzo bilmesin.git söyle babama de.o gazla gidip babanı arar.baban da biliyorum ben durumu dediği an senaryosu eline patlar senin çakma Nuri alco nisanlinin

Arkadaşlar desteğiniz bana o kadar iyi geldi ki anlatamam çok sağolun. Şimdi aradı konuştum. Huyuna gittim akşam gel görüşelim dedim. Telefonunda bir kaç videomuz var yüzüm yok videolarda ama yine de ne olur ne olmaz. Bir yolunu bulup o videoları sileceğim. Sonra eve geçip anneme babamla konuşmasını söyleyeceğim. Allah yardımcım olsun umarım kurtulucam bu pislikten çok çok sağolun.
Bizi de gelişmelerden haberdar et

Siz iyi misiniz ya? Hayat bi kizlik zarindan mi ibaret? Sizin duygulariniz yok mu? "Hayat boyu sen bakire degildin seninle evlendim sus otur" tatavasini mi cekeceksin? Hadsiz adam, bunu cektigi krediyo odemeye mahkum birakarak defedin basinizdan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X