Hayata dair hersey bu günlükte

Geldim yine burdayim :) misafirlerimi yolladim cok guzel vakit gecirdim bana da mini bir tatil oldu.kpssye tami tamina 132 gun var ve bundan sonra benim icin bosa gecirilecek 1 dk bile yok planli programli gitmeliyim.ders plani ve ev isi plani yapmaliyim ki zamanimi daha verimli kullanabileyim.oncelikle en fazla vakit ayirmam gereken ders matematik bu yuzden hergune matematik koyuyorum esimin evde oldugu gunler aksama olmadigi gunler oglen oglumun uykusu saatine diger agirlik verilmesi gereken 2 ders tarih ve anayasa onlari da hafta da 2 ser gun olarak dusundum matematigin yanina ek olarak.cografya ve turkce 1er gun son gun de o hafta neyde geri kaldigimi dusunuyorsam o derse agirlik verecegim.ve gunde bir test turkce ya da mantik muhakkak cozecegim.bu hafta sadece ders olarak belirledim haftaya gunluk konu olarak belirleyecegim kendime.ev islerini de oglumun uykusuna gore ayarlayacagim.ogleden once yapilacaklar ve ogleden sonra yapilacaklar olarak.ogleden once gunluk rutin ev toparlama ve yemek isini halledip ogleden sonra da planli bi temizlik programi yaoacagim 2 gune bir de oglumla disarda gezme olarak dusundum.bu haftalik boyle bi plan yapayim bakalim ne kadar isleyecek planim.

Evet ilk haftamin listesi Bismillah deyip baslayayim.programi yaptim illaki artilar olacak gibi geliyor ama eksi olmamasina gayret edecegim bu hafta deneyim bu program isini bakalim nasil gidecek :)

Pazartesi
Ev Isi
Ogleden once
Yemek yapilacak
Bulasik makinesi bosaltilacak
Mutfak ve odalar toparlanacak
Ogleden sonra
Mutfak dolaplari disi silinecek
2 makine camasir yikanacak
Tuvalet yikanacak
Oglusla gezmeye gidilecek

Kpss
Oglen Matematik
Aksam Tarih

Sali
Ev isi
Ogleden once
Yemek yapilacak
Ogleden sonra
Mutfak camlari silinecek
Aynalar silinecek
Kisisel bakim yapilacak
Banyo yikanacak

Kpss
Oglen Anayasa
Aksam Matematik

Carsamba
Ev isi
Yemek yapilacak
Ogleden sonra
Butun ev supurulecek
Buzdolabi temizlenecek

Kpss
Oglen matematik
Aksam cografya

Persembe
Ev isi
Ogleden once
Yemek yapilacak
Ev toparlanacak
Ogleden sonra
Balkon yikanacak
Mutfak supurulup silinecek
1 makine camasir yikanacak
Butun ev toz alinacak
Banyo yikanacak

Kpss
Oglen turkce
Aksam matematik

Cuma
Ev isi
Ogleden once
Yemek yapilacak
Ev toparlanacak
Salon antre koridor supuruluecek
Ogleden sonra
Kuruyan camasirlar yerlesecek
Canta dolabi duzeltilecek
Hurc dolabk duzeltilecek

Oglen matematik
Aksam anayasa

Cumartesi
Ev isi ogleden once
Yemek yapilacak
Ev toparlanacak
Ogleden sonra
Odalar koridor supuruluo silinecek
Tuvalet yikanacak
Gardolap sag taraf komple duzenlenecek
Banyo yikanacak

Oglen
Pazar tarih
Aksam matematik

Pazar
Ev isi
Ogleden once
Yemek yapilacak
Ev toparlanacak
Ogleden sonra
Utu yapilacak
1 makine camasir yikanacak
Cocuk odasi camlari silinecek
Salon antre mutfak supurulup silinecek

Kpss
Oglen matematik
Aksam herhangi bir ders

Bugun yaptiklarima gelince 1 gibi misafirlerimizi bindirdik sonra disarda biraz vakit gecirdik hava da cok guzeldi.eve gelince benim maratin basladi tum evi supurdum sildim tozunu aldim 3 makine camasir yikandi ve banyoyu temizledim bir tek tuvalwt kaldi ona da gucum kalmadi

Pazartesi
Ev Isi
Ogleden once
Yemek yapilacak++++
Bulasik makinesi bosaltilacak++++
Mutfak ve odalar toparlanacak++++
Simdi de oglus uyudu bi kahve yapip matematik calisacagim :)

Pazartesi
Ev Isi
Ogleden once
Yemek yapilacak++++
Bulasik makinesi bosaltilacak++++
Mutfak ve odalar toparlanacak++++
Ogleden sonra
Mutfak dolaplari disi silinecek++++
2 makine camasir yikanacak++++
Tuvalet yikanacak++++
Oglusla gezmeye gidilecek++++

Bugun basariyla bitirildi ev isinin planli olmasi cok guzel oldu gun icinde ay sunu da yapayim bu da yapilacak diye kosturmuyorum listeye bakiyorum is tamam kpss bildirimini yatarken yapacagim hali hazirda hala calismam bitmis degil

Kpss
Matematik-bitti sandigim denklem kurma problemleri 58 soru konu tekrar testi 18 soru
Sozel mantik 12 soru
Tarih-cagdas 175 soru tarama testi 81 soru
Gun toplami 344 soruartik yatma vakti

ben geldim
Dün liste baya uzundu buraya yazmaya usendim. Ahh şu benim kafamda ki sorular bitse o zaman buraya yazabilirim

Yarın şok markette fisfis şişesi varmış ne zamandır arıyordum çok sevindim
birkaç tane almayi düşünüyorum....
bu arada sabah elez vardı makinede onu serdim ve baktım sık kulanmadigim nevresim tozlanmis bende dolapta kı bütün çarşaf nevresim vb.ne varsa makineye attım içime ferahlık geldi yaa

Nete takildim biraz şimdi d.... ardından kahvalti

Son düzenleme:
Sabah sabah hizlisin valla :) ben bugun miskinim biraz malesef dun gece 3.5ta yattim 4.5 gibi ve 5.5 gibi emzirmeye kalktim.7 olmadan da uyandi.cok uykum var o yuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…