Hayata dair hersey bu günlükte

Yarın şok markette fisfis şişesi varmış ne zamandır arıyordum çok sevindim :21:
birkaç tane almayi düşünüyorum....
bu arada sabah elez vardı makinede onu serdim ve baktım sık kulanmadigim nevresim tozlanmis bende dolapta kı bütün çarşaf nevresim vb.ne varsa makineye attım içime ferahlık geldi yaa:KK73:

Nete takildim biraz şimdi d.... ardından kahvalti:kk77:
Ben nevresim takımlarını küçük hurca koydum, dolapta hiç tozlanmıyor bu sayede.

Ooo sen herseyi saklamissin :) onlar zaten surekli yikaniyor tozlanmadan kullaniliyor o yuzden koyma geregi gormedim ben
Benim gardırobum sürgülü kapak şeklinde ve sürgüsü bozuldu o yüzden dolabın içi çabuk tozlanıyor ben de her şeyi hurçluyorum.. derken bende hurçlama hastalığı başladı:)) yani bu defa da her şeyi hurçlamaya kutulamaya başladım, dolap içi de olsa hiçbir şeyin bağımsız dolaşmasına fırsat vermiyorum her şey kapalı:)))

Benim gardırobum sürgülü kapak şeklinde ve sürgüsü bozuldu o yüzden dolabın içi çabuk tozlanıyor ben de her şeyi hurçluyorum.. derken bende hurçlama hastalığı başladı:)) yani bu defa da her şeyi hurçlamaya kutulamaya başladım, dolap içi de olsa hiçbir şeyin bağımsız dolaşmasına fırsat vermiyorum her şey kapalı:)))
:) yazik birak arada dolansinlar :)

Böyle deyince aşırı merak uyandırdı ama haberin olsun:) yaratılış amacını gerçekleştirecek iksiri bulduysan mutlaka paylaş:)
Oncede oyleydi tabii ama son 6-7 aydır yogun bir şekilde yaratılış amacını gerçekleştirmenin formülü arıyordum böyle. Diyince yanlış anlasilma olmasın nasıl tekamul edebilirimin cevabını arıyordum. Şükür kafamda herseyi toparladım. Şuan hedefime odaklandım. ev düzeni ve diğer şeyleri aynı anda planladım ve başladım. Kısmet olursa konuşuruz inşaallah

Oncede oyleydi tabii ama son 6-7 aydır yogun bir şekilde yaratılış amacını gerçekleştirmenin formülü arıyordum böyle. Diyince yanlış anlasilma olmasın nasıl tekamul edebilirimin cevabını arıyordum. Şükür kafamda herseyi toparladım. Şuan hedefime odaklandım. ev düzeni ve diğer şeyleri aynı anda planladım ve başladım. Kısmet olursa konuşuruz inşaallah
Merakla bekliyor olacağız :cool:

Oglen oglumu uyutamadim babasina biraktim ben uyudum hem de oglumun yataginda :) heryerim tutulmus uyku ne kadar onemli gunum kotu geciyor uyku duzenim bozulunca

Bugun dusari cikildi
Yaptıgim işler
Kahvaltı
Bulaşık makinesi boşaldı
B. Mak . Dolduruldu bardak çok olunca limon tuzu koydum parlasin diye.
Tezgah ocak masa silindi
Sabah makinede ki alezi durulatip serdim.
Iki makina çamaşır yıkandi 3. Yıkanıyor.
Biri serilidi tam kurumamislar dışarda soba kokusu olmasın diye topladim içeri serdim 2. Yıkanani da şimdi Yıkanan minderle yarın sererim.
Çamaşır sepeti ahşap örgü kılıfı yıkandi sepet temizlendi
Ev toplandı
oyuncaklar ayrıldı. Dolabın üstüne kaldırılacak.
Çamaşır katlandı yerleşti
Çocuklar yatırıldı.
Mutfak toplu bırakıldı

Ben kaçar namaz kılacagim

Bugun dusari cikildi
Yaptıgim işler
Kahvaltı
Bulaşık makinesi boşaldı
B. Mak . Dolduruldu bardak çok olunca limon tuzu koydum parlasin diye.
Tezgah ocak masa silindi
Sabah makinede ki alezi durulatip serdim.
Iki makina çamaşır yıkandi 3. Yıkanıyor.
Biri serilidi tam kurumamislar dışarda soba kokusu olmasın diye topladim içeri serdim 2. Yıkanani da şimdi Yıkanan minderle yarın sererim.
Çamaşır sepeti ahşap örgü kılıfı yıkandi sepet temizlendi
Ev toplandı
oyuncaklar ayrıldı. Dolabın üstüne kaldırılacak.
Çamaşır katlandı yerleşti
Çocuklar yatırıldı.
Mutfak toplu bırakıldı

Ben kaçar namaz kılacagim
Allah kabul etsin canim bugun pek bi hamarat gordum seni ben bugun hicbir sey yapamadim program da coktu boylelikle tum haftayi etkilememesi icin bugunun plani da yarin bitirecegim mecbur.gece de cok gec yatmamayi planliyorum bakalim becerebilirsem :)

Ne yaptın badim :KK19:
sana özelden de yazamadım faceyine kapatacagim messenger kaldırdım faceden yazmak zor geldi :KK51:
biz çocuklarla biraz hava alsınlar diye biraz alış veriş dışarı çıktık bir saati geçti geleli ama menekşe almıştım onların bakımını yaptık kuzularla makineye çamaşır attım bulasik mak. Boşaltım banyoya yıkadım şimdi kuzuları uyutacağım sonra inş. Namaz ve islere devam :KK24:

Ne yaptın badim :KK19:
sana özelden de yazamadım faceyine kapatacagim messenger kaldırdım faceden yazmak zor geldi :KK51:
biz çocuklarla biraz hava alsınlar diye biraz alış veriş dışarı çıktık bir saati geçti geleli ama menekşe almıştım onların bakımını yaptık kuzularla makineye çamaşır attım bulasik mak. Boşaltım banyoya yıkadım şimdi kuzuları uyutacağım sonra inş. Namaz ve islere devam :KK24:
Ben de oglusu uyutup matematik calistim simdi yemegini yedirir ise koyulurum.ilk hedef buzdolabi ve evi konple supurmek

Carsamba
Ev isi
Ogleden once
Yemek yapilacak++++
Mutfak ve odalar toparlanacak++++
Ogleden sonra
Butun ev supurulecek++++
Buzdolabi temizlenecek++++
Oglusla gezmeye gidilecek(hava serindi baya gidemedik)
Ayrica dunden kalan isleri de hallettim mutfak camlari silindi aynalar silindi banyo temizlendi bir de bulasik makinesi bosaltildi.
Dun yapamayinca listeyi canim sıkılmıştı ama bugun toparladim :)

Gunun kpss ozeti
Matematik- genel tekrar testi 120 soru cozuldu
Anayasa-yurutme konu anlatim calisildi
Sozel mantik-11 soru cozuldu
Cografya-Turkiyede tarim ve hayvancilik konu anlatim calisildi 170 soru cozuldu.artik yatma vakti.

X