Hayata dair hersey bu günlükte

Selâmün aleyküm Hayırli cumalar. Dün günüm baya yoğun geçti buraya girmek ne kelime tlf. Nereye koymuştum diye aradım yemek geç yenildi yemekten sonra bir akraba ameliyat olmuş oraya geçmiş olsuna gidildi saat 12 geçmişti ordan kalkildi derken mutfak ev savaş alanından hallice
Ee bugün hava güneşli temiz hava gönül evde durmak istemiyor dag Bayir gezip çiçek böcek Göresi var

Elime fırsat geçerse buraya girmem dışarı kaçarim yani haberiniz ola

Ne yaptım kendim ce bir sonuca vardım ama bu iki satırla anlatılacak birşey değil bunu biliyorsun

Birkaç defa aklıma geldi anam bu kız benden cevap istemişti nasıl kalacağım bu işin altından diye

Evet biliyorum.
Belki benim aradıklarımın cevapları senin buldukların arasındadır diye merak ediyorum ben de ne yaparsın...

Su haftalik cok iyiydi ama ya o hafta cok rahat ettim evim de piril pirildi oglusla su hastaligi atlatalim bi program daha yapayim en iyisi.suan sadece ders programi yaptim kendime onu uyguluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…