Hayata dair hersey bu günlükte

Cumartesi
Renkliler yikanacak++++
beyazlar yikanacak++++
Koltuk ve yastiklar silinecek++++
Dis kapi silinecek++++
Vestiyer temizlenecek++++
Bos oda temizlenecek++++
Tuzlu kurabiye yapilacak++++

Bugunku liste tamam :temizlik::super:kismet yarina bi de pazartesi gezme isi cikti yarin pazartesiden bi iki madde yapsam iyi olur :)

Bu da bayatlamayan tuzlu kurabiye tarifim belki lazim olur :)

Malzemeler

• 125 gram terem yağ
  • Yarım su bardağı sıvı yağ
  • Yarım su bardağı su
  • Yarım tatlı kaşığı şeker
  • 1 silme tatlı kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı sirke
  • 4 su bardağı un
  • 1 paket kabartma tozu
Üzeri İçin;

• 1 tane yumurta akı
  • Susam
  1. ✏ Oda ısısında yumuşamış margarini ve diğer malzemeleri yoğurma kabına alın, bir güzel yoğurun.
  2. En son kabartma tozu ve unu ilave edin kulak memesi yumuşaklığında hamur elde edin.
  3. Hamuru tezgaha alıp açın çok ince olmayacak şekilde açın.
  4. Ben damla kurabiye kalıbı ile şekil verdim, siz isterseniz yuvarlak isterseniz herhangi bir kalıpla şekillendirebilirsiniz.
  5. Yağlı kağıt serili fırın tepsisine dizin ve 170° lik fırında üzerleri hafif kızarıncaya kadar pişirin ve bayatlamayan kurabiyeniz hazır

Pazar
Oglusun camasirlar yikanacak++++
Mutfak camlari silinecek++++
Aynalar silinecek++++
Ekmek yapılacak++++
Buzdolabi temizlenecek++++
Utuler yapilacak++++
Banyo dolabi temizlenecek++++
Dusakabin temizlenecek++++

Liste tamam :) fazlasi var eksigi yok.utuleri saydim buyuklu kucuklu toplam 85 parca utu yapmisim :) daha simdi oturdum yorulmusum

Pazartesi
Uzun hali silinecek+++
Buyuk hali silinecek++++
Alisveris yapilip alinanlar yerlestirilecek++++
Mutfak dolaplarinin disi silinecek++++
Tatli kurabiye yapilacak
Utulenen ve kuruyan camasirlar yerlesecek+++
Mutfak fayanslari tezgah ve uzerindekiler temizlenecek+++
Ocak firin silinecek++++

Bugun tum gun disardaydik eve geldigimiz saat 19du yemekti oglus banyo yaptir uyut falan saat 21.30da ise basladim bir tek kurabiyem kaldi bugunku listeden o da cok basit oldugu icin zorlamadim kendimi birde yarinki alisverisle bugunku balkon camlarini yer degistirdim.yarin alisveris olmamasi iyi oldu rahat rahat yaoarim islerimi bugunluk benden bu kadar.ders calismadim tabiki bu kadar isin icinde vicdanimi rahatlatmak icin 1-2 test cozup oyle yatmayi dusunuyorum.

Pazartesi
Uzun hali silinecek+++
Buyuk hali silinecek++++
Alisveris yapilip alinanlar yerlestirilecek++++
Mutfak dolaplarinin disi silinecek++++
Tatli kurabiye yapilacak
Utulenen ve kuruyan camasirlar yerlesecek+++
Mutfak fayanslari tezgah ve uzerindekiler temizlenecek+++
Ocak firin silinecek++++

Bugun tum gun disardaydik eve geldigimiz saat 19du yemekti oglus banyo yaptir uyut falan saat 21.30da ise basladim bir tek kurabiyem kaldi bugunku listeden o da cok basit oldugu icin zorlamadim kendimi birde yarinki alisverisle bugunku balkon camlarini yer degistirdim.yarin alisveris olmamasi iyi oldu rahat rahat yaoarim islerimi bugunluk benden bu kadar.ders calismadim tabiki bu kadar isin icinde vicdanimi rahatlatmak icin 1-2 test cozup oyle yatmayi dusunuyorum.

Maşallah iyi gidiyorsun

Sali
Butun ev supurulup silinecek toz alinacak++++
Nevresimler degisecek++++
Tuvalet banyo temizlenecek++++
Balkon yikanacak++++
Balkon camlari silinecek++++
Carsambanin cay ve yemek hazirligi yapilacak++++
Dunku listeden kalan tatli kurabiye yapilacak++++

Bugunku liste de basariyla gerceklestirildi :) liste yapmak planli olmak insanin isini gercekten cok rahatlatiyor miaafirlerim gitsin kendime haftalik temizlik ve ders plani yapacağım isimi kolaylastiracagim :) bi kac gun olamayabilirim sevgili gunluk operim tatli yanaklarindan :KK19::KK71:

Sali
Butun ev supurulup silinecek toz alinacak++++
Nevresimler degisecek++++
Tuvalet banyo temizlenecek++++
Balkon yikanacak++++
Balkon camlari silinecek++++
Carsambanin cay ve yemek hazirligi yapilacak++++
Dunku listeden kalan tatli kurabiye yapilacak++++

Bugunku liste de basariyla gerceklestirildi :) liste yapmak planli olmak insanin isini gercekten cok rahatlatiyor miaafirlerim gitsin kendime haftalik temizlik ve ders plani yapacağım isimi kolaylastiracagim :) bi kac gun olamayabilirim sevgili gunluk operim tatli yanaklarindan :KK19::KK71:
Günlüğe söylemişsin ama biz de seni öpüyoruz:) maşallah tıkır tıkır ilerliyorsun, daim olsun...

Merhaba. Az once benim konuma yorum yazinca senin konunda benim ilgimi cekti :) . Bolumun nedr. Kpss den umidi kalanlardansin sanirim. Ben artik calismayi dahi dusunmuyorum kpssyi

Merhaba. Az once benim konuma yorum yazinca senin konunda benim ilgimi cekti :) . Bolumun nedr. Kpss den umidi kalanlardansin sanirim. Ben artik calismayi dahi dusunmuyorum kpssyi
Bolum tercumanlik ama duz memurluk icin hazirlaniyorum.umudum var evet olmali da ozel sektorde calismak istemiyorum.elimden geleni yaomaya calisiyorum bakalim kismet.peki sen?

Aa sen B grubu mu hazırlanıyordun? Niye bu kadar şaşırdıysam:işsiz:
Bilmemki ne hayal ettin :) evet canim benim bolumde alim cok az ve sadece kpss de yetmiyor diyorum hele bi gireyim sartlari yerine getirir kendi bolumumu zorlar kurumlar arasi gecis yaparım tabi ben boyle dusunuyorum ama hayat ne verir gorecegiz

Bilmemki ne hayal ettin :) evet canim benim bolumde alim cok az ve sadece kpss de yetmiyor diyorum hele bi gireyim sartlari yerine getirir kendi bolumumu zorlar kurumlar arasi gecis yaparım tabi ben boyle dusunuyorum ama hayat ne verir gorecegiz
Tamam işte söylemiştin yds’ye gireceğim diye ondan şaşırdım:))
bence de çok mantıklı. Hatta kendi mesleğini yapabileceğin bir kuruma memur olarak atanırsan unvanda yükselme şansın olur ve daha kolay geçiş yaparsın.

Bolum tercumanlik ama duz memurluk icin hazirlaniyorum.umudum var evet olmali da ozel sektorde calismak istemiyorum.elimden geleni yaomaya calisiyorum bakalim kismet.peki sen?
Ne guzel umudunun olmasi. Ben o umudu yillar oldu yitireli. Bolumum finans. Deralarca devlet memurlugu sinavlarinda 3. Lugum 5. Ligim oldu ama is mulakata gelince ben elebdim ve 70.ciler filan alindi nedense. Nyse suan kensi isimi kurucam Allhin izniyle

Ne guzel umudunun olmasi. Ben o umudu yillar oldu yitireli. Bolumum finans. Deralarca devlet memurlugu sinavlarinda 3. Lugum 5. Ligim oldu ama is mulakata gelince ben elebdim ve 70.ciler filan alindi nedense. Nyse suan kensi isimi kurucam Allhin izniyle
Allah yolunu acik etsin insallah.bi hedefin var pesindesin o bile yetiyor insana kimi zaman

X