Hamileyim Ve Çok Canım Yanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Teşekkür ederim, kaderde baby boomer olmak da varmış.

Koronadan önce hamile kalsaydınız da aynı risk olucaktı şuan bunu kafanıza takmayın. Ben 17 haftalık hamileyim bi sıkıntı yaşamadım. Çalışıyo musunuz bu arada?

Koronadan önce hamile kalsaydınız da aynı risk olucaktı şuan bunu kafanıza takmayın. Ben 17 haftalık hamileyim bi sıkıntı yaşamadım. Çalışıyo musunuz bu arada?
Tiyatro oyuncusuyum ben. Aynı zamanda bir üniversitede öğretim görevlisiyim ve doktora yapıyorum. Ama koronadan dolayı ne tiyatro kaldı ne üniversite. Dolayısıyla evdeyim.

Tatlim vardir bir allahin bildigi isyan etme pisman olursun sonra. Vaka sayisi gunden gune azaliyor 1 veya 2 aya kadar her sey yoluna girer bence. Hamile kalmak isteyipte kalamayanlari dusun

Tiyatro oyuncusuyum ben. Aynı zamanda bir üniversitede öğretim görevlisiyim ve doktora yapıyorum. Ama koronadan dolayı ne tiyatro kaldı ne üniversite. Dolayısıyla evdeyim.
Ne güzel mesleğiniz Çocuğunuz çok şanslı sanatla ilgilenen anne babası var. Duygusuzluk ilk başlarda çok normal bu benim ikinci çocuğum hareketlenene kadar pek bişey hissedemedim hatta unutuyodum hamile olduğumu. Şuan duygusal açıdan da çok hassassınız zamanla alışıcaksınız

Tatlim vardir bir allahin bildigi isyan etme pisman olursun sonra. Vaka sayisi gunden gune azaliyor 1 veya 2 aya kadar her sey yoluna girer bence. Hamile kalmak isteyipte kalamayanlari dusun
İnşallah girer, girsin nolur yani artık. Çünkü benim bu kafadan kurtulmam için kendimi dışarıya atmam ve çok sıkı çalışmam lazım.

senin hormonlar zirwedebende gecen gun kucuk bocegi yanlislikla öldurdum diye ne aglamistim
Ooof ne zirve hem de. Bir ben nasıl anne olacağım diye ağlıyorum bir karaciğeri var diye, bir sevemezsem diye ağlıyorum bir çok küçük bu nasıl büyüyecek diye. Manyak oldum.

Hazır olma olayı hikaye. Biz evlendik aralık ayı için plan yaptık sürekli. Ve çok şükür o ayda oldu da. Fakat ilk tahlil sonucumu gördüğümde şok oldum. Şua 23.haftadayim, arkadaşlar falan soruyor cinsiyetini hissediyor musun, konusuyor musun falan diye. Ben ise şimdiye kadar sadece midemden rahatsızmişım gibi hissettim. Belki 2 hafta öncesine kadar yoğun mide rahatsızlığı çekmem de sebep oldu ama eskiden peşpeşe dogurucam diyen ben acaba bu dönem geçecek mi diye bekliyorum. Ve bebek bekliyormuş gibi değil gerçekten hasta gibi hissediyorum. Tabi çok şükür yine de. Allah murad eden herkese hayırlısı ile versin. Ama hazır olma olayı hikaye yani, hiç hazır olunmuyor bence

Mideniz mi agriyor acaba? Saglikla gelsin insallah yavrunuz

Ne kadar güzel bunları hissedebiliyor olmanız. Ben mesela, bu sabah uyandığımda göğüslerim sızlıyordu. Ya emzirmeye alışamazsam, düzgün besleyemezsem bebeği diye ağlamaya başladım
Yapmayın ama böyle, zaten bünye hormonlar coşuyor, siz de ağırlaştırmayın. Haberin ilk şoku, doğal hissettikleriniz.her şeyi sırası gelene kadar düşünmeyin. Eşiniz de çok yardımcı, artık hemşireler de ebeler de beslenme bakım konusunda çok yardım ediyorlar. Ayrıca kadınların çoğu bebeklerini kucaklarına alana ve ona alışana kadar çok da sevgi, muhabbet, işte ne bileyim cıvıl cıvıl hissetmezler.ama sır bu kimseye de söylemezler korkmayın herşey yoluna girer. Sağlık olsun herşey yoluna girer gayette güzel anne olursunuz.

Hadi bakalım. Daha sırada mide pankreas falan varmış. Ben enkaz olmadan gelişseydi çocuğun organları.

Usg de 12 hafta civari bebegi tam bi bebek gibi gorunce bayilma da sorun yok... ama sen hem kararsizim diyosun hem de karacigeri var diye agliyosun... bu ne yaman celiski annesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…