Hamileyim diye bebek düşünmeye başlayan kardeşim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne yani doğurunca dertlerim mi başlayacak diyorsunnnBen herkese tek tek cevap verecem başka türlü olmuyor
Offff ikizler ne zor olur ama..

İki çocuğumu da kk sayesinde büyüttüm desem yeridir, eşimle konuşurduk mesela “dişi çıkıyor ishal olmuş ne yapsak ki “ diye “ Senin kadınlara sorsana onlar biliyordur” derdi, burdan okuyup normali anormali görüp, enterasan bi durumsa doğru doktora giderdik

Dert demeyelim de soracak öğrenecek çok şeyin var diyelim

Özellikle belirtmişsin ama yazdığına kendinde inanmıyorsundur.Bakamayacagin bebeği doğurma

Ben eşime anlattım bu durumu, dedim kimse gelip bizim bebeklerimize bakmasın ben bakarim. Eşim de birlikte bakacağız üzme kendini dedi.

Şu msjlarınıza denk gelince anladım,çok masum hormonlarınız varmış.

Hee o anlamda tabi canım orası öyle

Bencillik yapıyorsunuz resmen. Hem ben kendim bakarım diyorsun hemde bir yandan kardeşimin çocuğu olursa annem ona bakar diyorsun istemem koy yan cebime diyorsunuz. Ayrıca kayınvalideniz bakarsada ona minnet etmek istemiyorum diyorsunuz senin çocuğunsa onunda torunu tabikide bakıcak ne kadar bencilsiniz bunun hormonla alakası yok isteyen istediği zaman yapar çocuğu. Ben bazen hamile olan arkadaşlarıma diyorum özendim bendemi çocuk yapsam diye. Ki kardeşiniz bunu söyleyen bu şekilde düşünmeye devam ederseniz ileride çok başınız ağrır.

Bir de kardessiz olmaz derler. Artik kardeslik de eskisi gibi degil ki. Konuda samimiyetle ozendim abla belki benimde bebegim olur diyen kardese insallah hayirlisi olsun kardesim diyip, gelip burada cok gicik oldum yaaa demek neresinden baksan kotu duruyor.

Sebebi keske hormonlor olsa..

Son düzenleme:
Siz annenize çocuğunuzu bakitmak onlari yormak istemiyor olabilirsiniz ama kardeşiniz kendiniz diyorsunuz belliki yetişemiyor annenizde şikayetçi olsa destek olmaz zaten aralarındaki ilişkiye karışmayın hem sizinde kv size destek olacakmış burada kardeşiniz hamile kalmak istemesine değilde daha cok annenize bi çocuk daha bakitacak diye stres olmuşsunuz gibi geldi

Aslında konu sahibi şu konuda haklı ikiz bebek bakmak gerçekten zorlayici olur. Kız kardeşi ablasını doğumunu bekleyip ona bakımda biraz destek olabilirdi ama bu karışıklığın içinde o da ablaya özenmeyi tercih etmiş ..

Zamanlama da hatası var ..Sonuçta bunlar birbirine yemek yapacak kadar yakın ve fedakar bir aile ..

Önce ablasına manevi anlamda destek olmalıydı sonra o da tabi ki 2.'yı doğurup ailesi den destek alabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…