Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Kızlar doktordan yeni geldim . Lustral verdi ilk 10 gün 25 daha sonra 50 mg olarak kullanacağım . Doktorum çok rahattı ve korkma hiçbir şey olmaz bebeğe diyerek içimi rahatlattı. İlacı kullanıp 1 ay sonra tekrar kontrole gideceğim umarım tez vakitte iyi gelir ve toparlarım

Etki etmez diye çok korkuyorum . Ben öncesinde prozac kullanıyordum ama doktor onu vermedi maalesef . 1 hafta sonra 50 mg almaya başlayacağım . Kafam biraz da olsa rahatlasın istiyorum

Daha önce kullanan olmadı mı bu ilacı yardım eder misiniz
Ben kullandım detaylı ultrason sonrası başlamıştım. Ataraxla birlikti alıyordum uyku problemimde vardı. Bana etkisi olumlu yöndeydi. Kendimi iyi hissettim ve belli süre sonra uykularım düzeldi. Yarım alıyordum. Doktor artırırsın demişti ben artttırmadım hep yarım aldım

Etki etmez diye çok korkuyorum . Ben öncesinde prozac kullanıyordum ama doktor onu vermedi maalesef . 1 hafta sonra 50 mg almaya başlayacağım . Kafam biraz da olsa rahatlasın istiyorum
Gayet etkili bir ilaç 15 gün içinde etkisini görürsün merak etme. Bende ileri derece ataklar başlamıştı. Korku çarpıntı panik yerinde duramama uyuyamama uykudan aniden kalkma nefes alamama depresyon yani kısacası herşey vardı

Allah bi daha göstermesin o günleri . İyi misiniz şu an
Çok şükür iyiyim hastane çıkışı evde biraz daraldım. O da lohusalık falan ilaca ihtiyaç duymadım. Sonra düzeldi. Şimdi daha iyiyim. Valla ilaç kullanabileceğini bilmek bile insanı rahatlatıyor. Kasmayın kendinizi ben eziyet ettim kendime ama sonra inanılmaz rahatladım çocuğuda o süreçte karnımda strese soktum.

Benim obsesyonlarım çok farklı daha öncede yaşadım geçti ama şimdi içimde bi ümitsizlik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…