Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Bende uyuyamıyorum doktor bana da rexapin verdi ama emin olamadım . Size iyi gelmiş miydi
Bende uyuyamıyorum doktor bana da rexapin verdi ama emin olamadım . Size iyi gelmiş miydi
[/QUOTE]
Evet iyi geldi. Ben hastaneye yatınca Rexapin kullanmaya başladım. Aynı zamanda lustral de 100 e çıkarmışlardı. Sabah 2.5 mg akşam 2.5 mg Rexapin verdiler. 1 hafta falan bu şekilde hastanede kullandım. Hastaneden çıkınca bir ay akşamları 5mg kullandım. Sonra akşamları 2.5mg a düştüm. Bir kaç ay sonra da bıraktım. Şimdi kötü olduğum günlerde falan alıyorum. Hastaneden çıktığımda iyi kötü uyumaya başlamıştım. Sonra lustral iyice etki edince biraz daha toparladım. Ama hamilelikte hiç bir zaman normaldeki gibi olmuyor tabi ki. Kaldı ki ben normalde de depresyona çok meyilliydim

Allah bagislasin kac yaşında çocugunuz

Panik atak anksiyete diye konuşuyoruz ama kızlar sanırım ben şuan eşim tarafından anlaşılmıyorum çok fazla tartışıyoruz. Çocuk olduktan sonra bana desteği yetersiz geliyor. Anlatıyorum bazen çıkışıyor. Ben mi yapmıyorum daha ne yapayım gibi gibi . Gece çalıştığı yoğun olduğu bir işi var eskisi gibi olan hayatım yok kabullendim fakat birşeyler de eksik gibiyim. Amacım çocuğa bakması değil ama eksiğim kendime zaman ayıramıyorum. Hiçbir sosyal hayatımız kalmadı yoğun olduğu için. Çocuğuda zor görüyor. Basit işlerde bile söylediğimde tartışıyoruz. Sürekli yapmıyor muyum yapıyorum diyor. Yapmadığı için Ya da eksik yönlerimizi konuşuyorum. Fakat anlaşılmıyorum sonu hep tartışma oluyor ve bazen ben depresif oluyorum. Çaresiz gibiyim sanki atak yaşayacak gibi oluyorum. Bugün çok karamsarım işe giderken gitmesini istemedim yalnız gibiyim yalnız hissediyorum

Çok üzüldüm insan en çok eşi tarafından anlaşılmak istiyor. Yardim istiyor..

Sen çok güzel bir anne çokta güçlü bir kadınsın hatırlatmak isterim .haklısın kaygı dolu hissetmekte anlattıkların öyle saçma sapan şeyler değil ve üzüntünü derinden hissediyorum hemen hepsini yaşamış biri olarak..Kendine kızman ,suçlaman artık bitmiştir diye ummak istiyorum çünkü birşeyler olacağı varsa zaten oluyor,önüne geçemiyoruz sende biliyorsun o yüzden herseyi akışına bıraksak daha kolay olmaz mı ? Sular kendi yolunu bulur ya.

Evet iyi geldi. Ben hastaneye yatınca Rexapin kullanmaya başladım. Aynı zamanda lustral de 100 e çıkarmışlardı. Sabah 2.5 mg akşam 2.5 mg Rexapin verdiler. 1 hafta falan bu şekilde hastanede kullandım. Hastaneden çıkınca bir ay akşamları 5mg kullandım. Sonra akşamları 2.5mg a düştüm. Bir kaç ay sonra da bıraktım. Şimdi kötü olduğum günlerde falan alıyorum. Hastaneden çıktığımda iyi kötü uyumaya başlamıştım. Sonra lustral iyice etki edince biraz daha toparladım. Ama hamilelikte hiç bir zaman normaldeki gibi olmuyor tabi ki. Kaldı ki ben normalde de depresyona çok meyilliydim
[/QUOTE]
Kızlar merhaba. Bende 24 haftalık hamileyim 1 hafta önce ilaca başladım berbat bir panik atak sonrası. Aynı zamanda beloc ta kullanıyorum hamileliğimin en basından beri. Şimdi selectra yazdı dr 1 hafta olacak bugün başlayalı. Uykusuzluk sorunum oldu atak sonrası asla uyuyamıyorum ona da rexapin verdi 2.5 mg akşam yarım al dedi. Kızlar bu kadar ilaç insallah bebeklerimize zarsr vermez lustral ve rexapin kullanıuorsunuz galiba sizlerde nasılsınız sonradan uykularınız düzene girdi mi bıraktınız mı tamamen rexapini

Ben

Kızlar merhaba. Bende 24 haftalık hamileyim 1 hafta önce ilaca başladım berbat bir panik atak sonrası. Aynı zamanda beloc ta kullanıyorum hamileliğimin en basından beri. Şimdi selectra yazdı dr 1 hafta olacak bugün başlayalı. Uykusuzluk sorunum oldu atak sonrası asla uyuyamıyorum ona da rexapin verdi 2.5 mg akşam yarım al dedi. Kızlar bu kadar ilaç insallah bebeklerimize zarsr vermez lustral ve rexapin kullanıuorsunuz galiba sizlerde nasılsınız sonradan uykularınız düzene girdi mi bıraktınız mı tamamen rexapini
[/QUOTE]

Ben rexapini kullanmadım hiç cesaret edemedim . Lustral kullanıyorum 10 gündür . Ne zaman etki edecek bilmiyorum

Bende selectraya başladım rexapin de içiyorum 3 gündür uyuyamıuorum acaba ilaçsız kendiliğinden uyumama geri dönebilecek miyim bağımlılık yapıyor mu acaba recapin de. Siz ne kadar kullandınız

Gebeliğinizin en başından sonuna kadar öı kullandınız

Ben de doğum sonrası anksiyete bozukluğu ve somatizasyon yaşıyorum :/
Benim fiziksel semptomlarım var o geçse anksiyetem de geçecek, kısır döngüye girdi. Doğum sonrası 6.ayda başladı öncesinde bu kadar kötü olmadım başka ülkeye taşındık, eşimle problemlerim oldu, bebek, hormonlar, kardeşim ağır psikolojik bir hastalık geçirdi şimdi iyi hepsi benim çene eklemimdeki diskin kaymasına üzüldükten sonra patladı. Birden sol bacağım dizimden aşağı dönmeye başladı kontrolsüzce sonra sağa geçti. Bel fıtığı olabilirsin dediler acile gidince belim ağrımaya başladı mr temiz çıkınca bel ağrısı geçti. Bacağımdaki kontrol kaybı kendini kas gerilmesine bıraktı sol bacağımda kaslarım geriliyor sertleşiyor sağda da arada oluyor. Lustral 25 mg ile bir iki gün çok iyiydim ama etkisi gitti 37.5 a yükselttim 4 gün boyunca bugün 50 aldım çok kötü oldum. Bacağımdaki kas kasılması daha da arttı. Üstüne vücudumdaki tüm eklem tendon seslerini hissediyorum ya kendimi fazla odakladım ya vücudum katılaştı stresten bilmiyorum.Aşırı strese girince bacaklarım kısmi güçsüzleşiyor tuhaf bir şekilde.

Bende baska ülkeye taşındım o da cok tetikledi. Hangi ülkedesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…