Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Cidden öyle yaptılar . Daha çok moralimi bozdu git dayan bi 6 ay dedi bana🤦‍♀️ zaten dayanabilsem böyle olmayacak 🥹
sadece doktor olsa kadın kadının düşmanıdır derler bi grupta paylasım yaptım kullanmak zorunda kalan oldumu diye gebelkte bana dediki cok merak ettim bu haldesinz madem neden ıkncı cocugu yaptınz diyen mi dersin Allah herkesin kalbine göre versin

sadece doktor olsa kadın kadının düşmanıdır derler bi grupta paylasım yaptım kullanmak zorunda kalan oldumu diye gebelkte bana dediki cok merak ettim bu haldesinz madem neden ıkncı cocugu yaptınz diyen mi dersin Allah herkesin kalbine göre versin
Aminnn🤲🏻🤲🏻 böyleyiz diye ömrümüz boyunca çocuk sahibi olmayalım mı yani bizim de hakkımız sonuç olarak 🥹

Aa cidden mi 😂 terzi kendi söküğünü dikemiyor misali
tabii kelin ilacı olsa basına sürer 😂😂
ama eğitimlerimde iyiym sukur kmlıgıım gizli smdilik burada ilaç kullanıyorm cnku duyurmuyorum yoksa derler kendine hayrı yok ama hastalarım memnun safece bi şok yaşarlar :)

Neden kimseden ses çıkmıyor keşke yazsalar da dertleşsek🥹
Merhabalar
Çok üzülüyorum halimize Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Sanırım herkes çocuklarıyla meşgul o yüzden yoklar ben dahil. Yine de fırsat buldukça bakmaya çalışıyorum buraya

Merhabalar
Çok üzülüyorum halimize Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Sanırım herkes çocuklarıyla meşgul o yüzden yoklar ben dahil. Yine de fırsat buldukça bakmaya çalışıyorum buraya
Aminn🤲🏻 ne güzel bende o günleri görebilir miyim acaba mutlu huzurlu ve sağlıklı 🥹

X