Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Doz artırdıktan sonra ne kadar sürede etki eder acaba🥹
Atarax uyku için anlık uyku yapıyor sersemletiyor. Biraz da kaygı giderici rahatlama yapıyor. Dozu arttırmadım ve gerek duymadıkça almadım. İlk zamanlar uykuyu sorun ediyordum sonra böyle sıkıntısı olmayıp sırf hamile olduğu için uyku sorunu yaşayanlar duydum gördüm. O yüzden pek kafama takmadım dedim hamileyim ondan böyle geçecek uyumasamda olur uykum gelirse elbet bir yerde uyur kalırım gibi kendimi telkin ediyordum

Kızlar doz artınca şikayetler de artar mı ? Anksiyete düşünceler falan . Bugün kendimi kötü hissediyorum 🥹 ne olur yardımcı olun

50 den 100 e çıktık . Bugün içtim ilk defa ama daha kötü oldum sanki . Alışma süreci olabilir mi
Alışma süreci de var tabiki ama ilaç baştan beri size sanki uymadı. Biraz hafifletti ise sorun yok doz arttı diye böylesiniz muhakkak. Ama baştan beri değişen bir şey yoksa ilacı değiştirmeyi teklif edin

Benim fiziksel semptomlarım var o geçse anksiyetem de geçecek, kısır döngüye girdi. Doğum sonrası 6.ayda başladı öncesinde bu kadar kötü olmadım başka ülkeye taşındık, eşimle problemlerim oldu, bebek, hormonlar, kardeşim ağır psikolojik bir hastalık geçirdi şimdi iyi hepsi benim çene eklemimdeki diskin kaymasına üzüldükten sonra patladı. Birden sol bacağım dizimden aşağı dönmeye başladı kontrolsüzce sonra sağa geçti. Bel fıtığı olabilirsin dediler acile gidince belim ağrımaya başladı mr temiz çıkınca bel ağrısı geçti. Bacağımdaki kontrol kaybı kendini kas gerilmesine bıraktı sol bacağımda kaslarım geriliyor sertleşiyor sağda da arada oluyor. Lustral 25 mg ile bir iki gün çok iyiydim ama etkisi gitti 37.5 a yükselttim 4 gün boyunca bugün 50 aldım çok kötü oldum. Bacağımdaki kas kasılması daha da arttı. Üstüne vücudumdaki tüm eklem tendon seslerini hissediyorum ya kendimi fazla odakladım ya vücudum katılaştı stresten bilmiyorum.Aşırı strese girince bacaklarım kısmi güçsüzleşiyor tuhaf bir şekilde.
Merhaba çenedeki sorunu nasıl çözdünüz

Canım zamanla azalıyor sabret şu an biraz daha iyiyim öncekine göre . 1 ayı geçti daha yeni yeni biraz iyi geldi sende sabret o yüzden
Senin de ağlama isteği huzursuzluk hiç bir yere sığamama var mıydı ? Bunları yaşıyorum kaç gündür çok kötüyüm

Senin de ağlama isteği huzursuzluk hiç bir yere sığamama var mıydı ? Bunları yaşıyorum kaç gündür çok kötüyüm
Evet öyleydim hatta daha kötüydüm götürün beni bi yere kapatın diyordum eşime falan ama o yan etkiler geçti yeni yeni etkisi görmeye başladım ama o da çok az . Geç etki ediyor sanırım

X