Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Dusunmelerim cok artti. Bunlarin hicbirini cocuk sahibi olmaya karar verdigimizde dusunmuyodum. Suan neler geliyo aklima.. ya sevemezsem, ya yetemezsem, ya soyle olursa ya boyle olursa.. sonra kabul ediyorum bu tamamen suanki psikolojimden ve hormonlardan. Sanki analik hemen mi yuklendi herkese.. sonrasini dusunuyorum nasil buyuycek benim hergunum endiseyle mi gecicek diye.. hic boyle bu kadar endiseli olacagimi dusunmemistim.

Benim de bel ağrılarım başladı: bugün iş yerinde çok zorlandım. Oturtamadım kalkamadım sinir oldum. Hem doğumdan aşırı korkuyorum hiç hazır hissetmiyorum. Hem de hamilelik de artık çok yormaya başladı. Büyük bi ikilemdeyim. Sen ilaca başlayalı kaç gün oldu. İlk haftalarda serotonin sendromu yaşandığı için bir miktar kötüleşme olabiliyormuş bazen: ama bir aya tamamlarsan daha iyi olursun inşallah hamilelikte hiç bi zaman normaldeki gibi olmuyor: ki zaten biz normalde de sıkıntılı insanlarız sigara içmediğim halde şu an sigara yakasım geldi.

Merhaba kızlar nasılsınız, doğum yapanlar olmuş tebrik ederim Allah analı babalı, sağlıklı büyütmeyi nasip etsin.
Amin inşallah çok teşekkür ederim.
Ben genel olarak iyiyim, atak yaşamıyorum ama annemlerde kaldım bir ay, sonra evime geldim ve boşluğa düştüm bi elim kolum beynim uyuştu kötü hissettim. Sonra pasiflora içtim o biraz toparladı beni. Evime alışmam zaman aldı. Şimdi geceleri uykusuz kalıyorum. Onun dışında iyiyim.
Ama şu an sebebini bilmediğim bir şekilde kötü hissediyorum inşallah hemen geçer

Gözünaydın canım. Belki doğum sonrası depresyon falandır içinde bulunduğun durum.

Gözünaydın canım. Belki doğum sonrası depresyon falandır içinde bulunduğun durum.
Bazen böyle çöküyor kara bulutlar içime ama nedenini hiç bilmiyorum. Durduk yere oturduğum yerde oluyor anlamıyorum ben de. kalabalık ortamdan çıkıp kendi evime gelince yalnız hissettim ama geçti sonra. Alıştım evime. Bu sebepsiz olan kötü hissetmeleri hiç anlamıyorum.

merhaba kızlar belki buradada moral verdiklerim olmuştur 2021 de bende çeşitli ilaçlar kullanıp kızım olmuştu sağlıklı cok sukur 33 aylık suan bu aksam testlerde cift cizgi gordum gene gebeyim yarın kan vericem ne kdar ilkinde kullanıp saglıklı olsada benm icinde korkular tekrar başa sarıyor birbrmize destek olalım

Merhaba kızlar . Bende 15 haftalık hamileyim bir aydır çok zor günler geçiriyorum . Dayanmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar . İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyor eve gitmek istemiyorum yalnız kalmak istemiyorum eşimden çok soğudum ne yapacağımı hiç bilmiyorum . Kalkıp bir şey yapmak istesem içim çok bunalıyor anlamadım neden böyle oldu iyi olmak istiyorum psikolojik destek alsam mı diye düşünüyorum. Ama ilaç kullanmaktan da korkuyorum

inan hepimiz korkuyoruz ilaç almaktan ama mecbur alıyoruz benm daha cok yeni 9 unda kese gormeye gidicem ama mecbur ilaçta alıyorum cunku geride 33 aylık bir kızım daha var onunla ilgilenmek zorundayım diğer turlu ayakta duramıyorum ilaçsız cok zor basına gelmeyen anlamaz seni cok iyi anlıyorum bunuda okumanı tavsiye ederim belki bi nebze rahatlatır seni

Çok teşekkür ederim bir aydır o kadar çıkmazdayım ki . 3 sene öncesinde bende ilaç kullanıyordum ve iyi olunca bırakmıştım . Hamilelikle yeniden tetiklendi sanırım . Çok bunalıyorum dua ediyorum elimden geldiği kadar bi an iyi olsam sonra yine aynıyım . Hiç mutlu olamayacak gibi hissediyorum . İnşallah ilaç iyi gelir ve bebeğime bir şey olmaz

Allah sizinde yardımcınız olsun birbirimize dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…