Hamilelikte kaygi bozuklugu ve xanax

Bugün ikinci günüm çok huzursuzum kaygılarım arttı sanki

Hiç merak etme geçecek bir sürec olarak düşün vücuda yeni birşey giriyor ve adapte olmaya çalışacak zaman ver kesinlikle düzeliyor sonrasında hatta belki etkisini sende daha kısa sürede gösterecek
İnşallah çok umutsuzum nedense bu günler hiç geçmeyecek eski halime dönemeyecek gibi hissediyorum . İnsanları bıktırdım geçecek mi diye sormaktan

İnşallah çok umutsuzum nedense bu günler hiç geçmeyecek eski halime dönemeyecek gibi hissediyorum . İnsanları bıktırdım geçecek mi diye sormaktan
Kimse bıkmaz merak etme en çok bu zamanlarıma Güler geçerim inşallah diye tekrarlıyordumm yaptığım şeyleri eşimle gülerek konuşuyoruz. Tabi zorluğu ayrı dalga şeklinde değil. Seninde öyle olacak çok normal herkes yaşıyor bu sıkıntıları olmayan insanlar bile hamileyken bu hallede geliyorlar

İnşallah bizde eşimle bu günleri gülerek hatırlarız çünkü o da benim yüzümden perişan halde . Hamile olduğuma sevinemiyoruz bile

Herkese merhaba sağlıklı günleriniz olsun.google da sürekli sizleri okudum en sonunda dayanamadim geldim bende anksiyete v3 takıntı rahatsızlığı var yıllardır ve 2 aydırda panik ataga dönüştü.oncedrn ilac kullaniyordum gebelik dusuncesinden bırakmıştım bırakalı 9 ay olmuştu ama ben bebek düşüncesine cesaret edemedim ve 2 ay önce arabada ilk panik atagimi gecirdim sonra tekrar yaşadım ve sonunda beynimi yiyip bitiren o düşünce ben ilacsiz nasıl baş edicem dayan dedim kendime olmadı basimhergun ağrıdı düşünmekten kendime eşime manevi zarar veriyodum bide ben bu halimle nasıl gebe kalicam en sonunda pskiytrye gidip tekrar ilaca baslamam gerektigini öğrendim dayanmak istedim izzet gullunun videolrna bakarak ama agrilarim beni birakmadi ve ilaca basladim 2 gün kullandm 2.cigun siddetli bas agrisi yaşadım titreme oldu 3.gun icmiycem dedim ve daha kötü oldum gece uyuyamama içimde biseyler var ruhumda beni daraltan sabaha kadr uyutmyn ve mide bulantilri kusma aglama kafayi yiyodum delirdim saniyodm ve doktra gidip ilacı devam etmemi söyledi düşük dozla devam ettim şuan 20 gün oluyor her gün yine bi bas agrisi ve hergun gebelik düşüncesi kafamın içinde beni yiyip bitiriyor ben nasıl Anne olucam ? Çıkamıyorum bu düşünceden kafayi yiycem yaşım 30 evleneli 2 sene oldu esim cocuk istiyor ve ben nasıl yapicam yoruldum düşünmekten bu ataklarim hamilelikte gelirse napicam ben ya bebegi istemezsem ya anneligi istemezsem hergun farklı dusuncelerdeyim hergun mutsuzum ben şuan kendime yetemiyorum nasıl bakicam bebeğe diyorum suan hiç istemiyorum bebek korkuyorum delirmekten gebelikte yasiycaklrmi bilmemekten cocugumada hayati zehir etmekten. Bana kalsa ben heralde cocuk yapmam yada bilmiyorum sağlıklı dusunemiyrm bu rahatsizligmdn dolayı of cikmazdayim napcam bilmiyorm
gebe kalıp dahami kötü olucam yoksa cocuksuz hayatlami ne yapicam ben ya

Canım öncelikle çok geçmiş olsun . Bende tam iyileştim dedikten sonra maalesef beni yine yakaladı bu hastalık . Aradan 3 sene geçmişti üstelik . Hamilelikte tekrar etti maalesef insanoğlu ne olacağını bilemiyoruz maalesef . 15 haftalık hamileyim ve şu an iki gündür lustral kullanmaya başladım ama çok zor günler geçiriyorum . İlaca alışma sürecim çok zor geçiyor . Bende çok korkuyorum iyi olamazsam bebeğime bakamazsam diye ama bi yandan da geçecek diye umut ediyorum . Öncelikle tedavini tamamla bence canım daha sonra çocuk işini düşünürsün . Tabi ne olacağı belli olmuyor . Allah hepimize şifa versin tez zamanda

Amiin Allahim kolaylık versin inşallah hepimize.ben ilacsiz yapabilirim sanıyordum ilacı bırakmıştım iyiydim aslında tabi yine gebelikle ilgili tereddutlerim vardi deneyemedim bile.ve ilacı kullandiktn sonra o yan etkisi çok kötüydü Allahim kimseye yaşatmasın sanki aklımı yitiriyodum şuan bas agrisi hala var oda belki çok kafama takiyorum ondandır diyorum.kafamda her gün ben nasıl gebelik yasiucam düşüncesi bu beni hayatımı çok kötü etkiliyor hicbisey yapasım yok çok mutsuzum belkide ilac yüzünden daha da depresiflestm ilaca yeni başladığım için..bazen ben anne olamiycam heralde diyorum bazen hiç istemiyorum nasıl bakicam ona haksizlik bu diyorum sağlıklı bi annesi yok bazende eşimin yüzüne bakinca kötü oluyorm baba olamiycak belkide diye karmakarisik duygulardayim.saglikli hiç bisey dusunemiyorm kimseyle konusamiyrm bana deli derler heralde diye hergun mahvoluyrm bide cevremdekilerin o çocuk yap baskısı yasin geciyo baskısı daraliyorm kendimi sıkışmış hissediyorum

İlaca ne zaman başladınız yan etki olarak ne yaşadınız . Kötü düşünmemeye çalışın biliyorum elinizde değil ama isterseniz özelden de konuşabiliriz

Kızlar YouTube da Ahmet Bekiroğlu diye bir adam var anksiyete hastalarına falan teledüşünceyle tedavi uyguluyor . Bilen duyan var mı böyle bir şey

Kızlar YouTube da Ahmet Bekiroğlu diye bir adam var anksiyete hastalarına falan teledüşünceyle tedavi uyguluyor . Bilen duyan var mı böyle bir şey
Kendime care aradigim dönem çıktı karşıma. Araştırdım. Ama instagramda yorumları kapalı. Youtube da sadece iyi yorum var. Bana pek güvenilir gelmedi açıkçası. Yoksa ben de deneyecektim

Bende uyuyamıyorum doktor bana da rexapin verdi ama emin olamadım . Size iyi gelmiş miydi

Kızlar 16 haftalık hamileyim kasıklarımda hafif ağrı var neden olabilir . İlaç böyle bir şeye sebep olur mu daha 3 gün oldu

Kızlar 16 haftalık hamileyim kasıklarımda hafif ağrı var neden olabilir . İlaç böyle bir şeye sebep olur mu daha 3 gün oldu
Sanmıyorum canım benim hamileliğim hep ağrılı geçti yerimden kalkmıyordum bazen 16. Haftada da normal büyüyor. Ama kanama olursa ve ağrın çok olursa dayanamayacak gibi mutlaka doktora git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…