Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

2018 yeni verdiğimiz test ise
Hızlı hareket %0
Yavaş hareket %11
Yerinde hareket %10
Hareketsiz %79
Morfoloji %2

günaydın kızlar bende adet oldum malesef.( çok üzüldüm bir iki aydır deniyoruz henüz ama insan hemen olsun istiyor. Ay içinde pozitif görmem herhalde kimyasal olduğumu düşündürdü bana (testi hala saklıyorum hala çift çizgi) limoncicegi41 canım hamile listesinden silebilirsin beni bat 11/11/2018

en güvenilir laboquick bence. hayırlısı olsun üzülme bir dahaki aya umutlar :) ben de silik çizgi görüp adet oldum kimyasaldı sanırım benim de
tşk ederim. canım üzülmedim desem yalan olur aslında. Beklenti içine girmişim ama dilim yandı bire adet gecikmesi olmadan daha da test yapmam bir daha stresi daha büyük.

tşk ederim. canım üzülmedim desem yalan olur aslında. Beklenti içine girmişim ama dilim yandı bire adet gecikmesi olmadan daha da test yapmam bir daha stresi daha büyük.
kesinlikle öyle. ama dayanamıyoruz işte en temizi adet bi 4-5 gün geçince ona da yürek lazım

şimdi nete baktm ovulasyon testi almak istiyorum çoklu paketler var önerebileceğiniz marka var mı
canım herşeyin hayırlısı öncelikle
biz de ilk kez denedik Eylül’de ancak regl oldum
gelelim ovu. testine ben gg’dan laboquik aldım, geçen ay ilk kez kullandım işte bir sıkıntı görmedim test kitlerinde

tşk ederim canım o marka çok duyuyorum sanırım onu alıcam
seninde 2.bebek için çalışmalar yanlış hatırlamıyorsam.
Benimde Ocakta 5 yaşına girecek bir kızım var çok istiyor kardeşi olmasını nasip bakalım kasıma inşallah

almalısın bence bazı paketlerin içeriğinde erken gebelik testi ve normal 2 tane gebelik testi hediyesi oluyor mesela
evet benimde nasip olursa 2. bebiş için çalışmalar başladı geçen ay
benim de bir kızçem var hemen hemen 3.5 yaşında olacak
ilk hamileliğimde tek seferde olmuştu ve sürprizdi çokta güzel oldu
ama şimdi ben çok şaşırdım geçen ay olmayınca beklenti içine girince insan ister istemez hayal kırıklığı oldu daha ilk denemede

aynen bizimde ilk bebek tek seferde ve sürpriz bir şekilde oldu hatta hiç unutmuyorum. Adetim 3-4 gün geçti bir test yapayım. dedim. Çünkü korunuyorduk. kaçak tek ilişki olmuştu. O da mümkün değil yumurtlamam dedim adet bitimiydi. Allah nasip edecek oldu mu her türlü nasip ediyor işte. İkinci de hemen olur diye düşünmüştüm bende

İlki olunca ikinci de kolay olur die hataya düşüyoruz bazen bende ilk kizimda denememizin 3uncu ayinda hamile kalmıştım su an 5 6 aydir korunmuyoruz ama gecen aydan beri ihtimal varsayiyorum sağlık problemindrn dolayı bklm kacinci ayda tutacak Rabbim aratmasin once hic olmayanlara sonra da bizlere nasip etsin ins

Aa ne güzel olmuş sizin ki de, bizim daha evlendiğimiz ilk yıl oldu evlilik yıldönümünden 3 gün sonra kızımın doğum günü hatta
Ama ben tecrübesizdim yumurtlama dönemi vs hiç bilmiyordum şansa oldu çok büyük süprizdi
ama adetim gecikmeye başlayınca ben hemen anlamıştım
Çok kolay hiç uğraşmadan olunca ilki haliyle fazla güvendim kendime
Bi de Eylül’de smear filan zamanımda yıllık sağlık kontrolümde yapıldı hiç bişey yoktu çok şükür herşey temizdi, ama Allah kısmet etmeyince olmuyor işte
Ama ben eminim ki hayırlısı değilmiş

Aynen de öyle oldu zaten, nasılsa kolay olur diye düşündük ama nasip olmadı
ben çok inanıyorum olmamışsa mutlaka vardır bi hayır
Allah en çok bekleyenlere önce nasip etsin sonra da bizlere versin inşallah

Amin ins cnm kesinlikle hersey Allah tan en hayırlı vakitte nasip edeecektr ins

Olmayanlara isteyenlere tez zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin Allahım. Olmayınca vardır bir hikmet diyorum. Belki Allahım bize böyle uygun gördü. Tez zamanda sağlıklı bebeklere kavuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…