Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bitmeyen son 3 gün yapmışlar :işsiz:

Nasıl hissediyorsun sen?
Zaten pimpirikli bir yapım var regl belirtim de yok hamilelikte

Valla stresten çalışamaz oldum işte bugün :KK70:
bende öyle canım işe falan yoğunlaşamıyorum adet belirtim falanda yok sadece gögüslerim de acıma var oda bastırınca o kadar:kızgın:

Kızlar kızımın odasını temizleidm cam kapi pencere hali dolap sildim perde astım su an gobek deligin 4 5 parmak asagisina igne batiyor gibi oluyor kasıklarim agriyor neden ki acaba :KK43:

inşallah canım herhangi bir belirtin varmı:)
hesapladığım yumurtlama günümden 8 9 gün sonra geçen pazar batmalar oldu yerleşme diye umuyorum. şu anda onun dışında başka belirti yok. ben temmuzda bi düşük yapmıştım sat a göre 8. haftada 6 haftalık kadardı kalbi atmadı gelişmesi geriymiş kendiliğinden düştü :KK43:

hesapladığım yumurtlama günümden 8 9 gün sonra geçen pazar batmalar oldu yerleşme diye umuyorum. şu anda onun dışında başka belirti yok. ben temmuzda bi düşük yapmıştım sat a göre 8. haftada 6 haftalık kadardı kalbi atmadı gelişmesi geriymiş kendiliğinden düştü :KK43:
inşallah tekrar nasip eder rabbim canım benimde tahmini yumurtlamadan 5 6 gün sonra batmalar oldu başka olmadı bir de dün bu saatlerde alt arın bölgemde çok keskin bir acı hissettim 1 2 dakika içinde kayboldu oda:işsiz:

Valla Cumartesi'ye ya kadar yapmam sanırım. Cumartesi sabah da regl değilsem test yaparım :KK70:

Benim durum farklı biraz tabi lohusalık sonrası ilk regl ilk yumurtlama denemem. Belki düzenim de bozulmuş olabilir :KK43:
kuzum senin bir bebeğin varmş Allah bağışlasın beniz daha ilk ve 1 yıldır deniyoruz o yüzden biraz fazla sabırsızım ikinci bebeği olsa hiç bat falan takip etmem herhalde:halay:

Kızlarrr bu teste benim değil çok yakın bir arkadaşımın bakarmisnz bi
Screenshot_20181009-145823.png

X