Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vala dedim ya belirtileri hic bilmiorum sadece tahmin yuruttum ki ins degildir zaten usutmus olabilirsin belki ne bilim sicak tut kendini

Pekte aramız yok dimi senin bat on benim dokuz
Aynen canim aramiz bir
Gün , amin Rabbim hepimize saglikla
Kucagimiza almaya
Nasip etsin :) ben hala inanamiyorum kimseye demedim esim dahil :) sanirim burda ki konular
Beni cok etkiledi , icimden diyorum ya kimyasalsa ya dis gebelikse kendimi zor tutuyorum söylememek icin esimmi pazartesi dr randevum var, sen söyledin mi esine :)

Söyledim kan vermeye gidecektik bugün birileride yanımızdaydı s7laleden gidemedik kimse bilmiyor emin olmadsn kimse bilmesn dedim

Kızlar bişey sorsam sizlere.. ben 30 eylülde adet oldum (gün yoğun sonraki günler damla şeklindeydi) yani bu ay hamilelik umudum bitmişti ama bu ay şöyle bi durum oldu. Dün istifra ettim durup dururken, ki ben istifra edemeyenlerdenim yani çok zor kusarım kusuncada hasta olur yatak döşek yatarım ama bu sefer istifra oldu rahatladım bi ümit test aldım yaptım bişey çıkmadı.. midemde bulanıyor ara ara.. bugünde sağ yumurtalığ fena halde sızlıyor doluluk hissi var patlayacak gibi. Belki benim gibi bi durum yaşayan vardır diye sizlere danışmak istedim..

İstifra haricinde ben bir haftadır nerdeyse ongündür kas8k ağr8s8 çektim birde lekelenme kendimi hep hasta olucam göziyle baktm ateşlenirdim hep boğaz ağr8si baş ağısı kulağım bile ağrıdı

Biraz daha bekle yani birkaçgün daha geçsin aradan

28 ekimde olucam adet... o zamana kdr bekleyim mi ? Kendimi dinlediğimden oluyordur belki bilmiyorum ama hamile olsam, üstüne görmüşte olsam testte cıkardı herhalde..
Normalde lekelenme tarzı okur pıhtı olmazmış kendini biliyorsun ona göre değerlendir bittimi kanama şuan yumurtlama döneminde olabilir oda midede etki yapabiliyor

canım bence yumurtluyorsun o agrı bazen bendede oluyor bacagıma dogru vuruyor . bence degerlendır :)

canım bence yumurtluyorsun o agrı bazen bendede oluyor bacagıma dogru vuruyor . bence degerlendır :)
Normalde program takvimine göre bugün yumurtlama dönemim ama ayin 1. De ovulasyon testinde kopkoyu cizgi gördüm yumurtlamam erken oldu 5 gün önce ama bilmiorum yumurtlama donemindede cok agrim oldu kramplar oldu simdi sadece sol kasigimda var yürürken otururken sanci yapiyor acıyor

Normalde lekelenme tarzı okur pıhtı olmazmış kendini biliyorsun ona göre değerlendir bittimi kanama şuan yumurtlama döneminde olabilir oda midede etki yapabiliyor

Pıhtı yoktu ama yoğundu..Ama adetim biteli 2. Günüm.. erken yumurtlama seçeneği olabilir dediğiniz gibi ben değerlendireyim yinede :)

Tabiki inşallah olur, yanlış anlamayın benim olmadı sizinde olmasın gibi bi düşüncem asla yok aksine burdaki hamilelik haberlerni okuyunca içim pırpır ediyo banada umut oluyo :)
yok hayır bunun imasını yapmadım yanlış anlama lütfen :) Allah kimseyi evladıyla sınamasın herkese hayırlı bir evlat nasip etsin insallah

Bu ay 3defa yumurtladım. İlk yumurta tutmadı. Salı gün tahlil yaptım. İkinci ve üçüncü belirsiz (yumurta takibi yapılıyor 3 yumurta vardı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…