Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak eşşek teste gecen hafta bana negatıf cıkardı sımdı aksam yaptım kopkoyu ıkıncı cızgı
Oyuzden adet olun olmayan bat tan 1hafta 10gün sonra test yapın kızlar

Eklentiler

• IMG_20181004_164005.jpg
    IMG_20181004_164005.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 48
kızlar ben 21nde yumurtladım adetime 2 gün varken yinede ovülasyon testi yaptım ekteki gibi çıktı sizce gebelik olabilir mi ama gebelik testim negatif
Olabılır 1hafta sonra testı tekrarla bakalım yıne negatıf mı cıkacak

Bak eşşek teste gecen hafta bana negatıf cıkardı sımdı aksam yaptım kopkoyu ıkıncı cızgı
Oyuzden adet olun olmayan bat tan 1hafta 10gün sonra test yapın kızlar
Aynen bende artik öyle düşünüyorum. Suan varsa bile 3 gun kala negatif cikti moralimi bozdu. Bat geçmeden kudurmak yasak artik

adet günüm yarın ama hep negatif çıkıyor testler :KK43:
Iste 1hafta gectıkten sonra bıdaha yap neden cunku bende gecen hafta adet gunumde yaptım negatıf cıktı 9.gün dr gıttım beta havalara ucmus aksamda test yaptım ıkı cızgıde kopkoyu:KK73:

Selam herkese, benim 2.5 yaşında bir kızım var ve ikinci evladımızı istiyoruz inş. Ağustosta 6 haftalık düşük yaptım. Şimdi biraz tedirginim ama hayırlısıyla tekrar kızımdaki gibi sağlıklı bir hamilelik ve sıkıntısız bir doğumla tekrar sağlıklı bir bebeğimiz olsun istiyoruz. Ovulasyon testi ile takip ediyorum günlerimi açıkcası çok da heveslenmek istemiyorum ama konunun başlığını sevdim sanırım yazmak istedim :))
Herkes beklediği o güzel haberi tez zamanda alır umarım :)
Beklenen adet tarihim 26 ekim

yaaaaaa peki hiç belirtin oldu mu. hayırlı olsun bu arada :)
Adetliydim zaten bıldıgın adet oldum bılıyosun 6gün boyunca hep üşüme titreme ve halsızlık yemek bıle yıyemedım halsızlıkten o kadar fenaydım yanı. Adet bıtımıde sadece mıde yanmam vardı. Hala daha var bulanmıyo sadece agrıyo. Bıde adetten sonra adet olacakmısım gıbı adet belırtılerı hala devam edıyo kasık agrısı bel ve bacak agrısı. Bunun dısında bı belırtı yok bıde rahım kalınlasmıs dogal olarak:KK45:

Adetliydim zaten bıldıgın adet oldum bılıyosun 6gün boyunca hep üşüme titreme ve halsızlık yemek bıle yıyemedım halsızlıkten o kadar fenaydım yanı. Adet bıtımıde sadece mıde yanmam vardı. Hala daha var bulanmıyo sadece agrıyo. Bıde adetten sonra adet olacakmısım gıbı adet belırtılerı hala devam edıyo kasık agrısı bel ve bacak agrısı. Bunun dısında bı belırtı yok bıde rahım kalınlasmıs dogal olarak:KK45:
nasıl yani gerçekten adet mi oldun. ya benimde miğdem çok çok ağrıyor ama ben yediğim birşey dokunmuştur belki diyorum yarın adet olmam lazım :KK43: inşallah bebiş vardır da olmam

nasıl yani gerçekten adet mi oldun. ya benimde miğdem çok çok ağrıyor ama ben yediğim birşey dokunmuştur belki diyorum yarın adet olmam lazım :KK43: inşallah bebiş vardır da olmam
Evet 6gün boyunca adet oldum canım. Oyuzden guvenmıyorum artık negatıf gebelık testlerıne adet oldum bebek yok tezını çürüttüm:halay:

Evet 6gün boyunca adet oldum canım. Oyuzden guvenmıyorum artık negatıf gebelık testlerıne adet oldum bebek yok tezını çürüttüm:halay:
biz artık gebe olduğumuzu nasıl anlayacağız inan bilmiyorum :) çok şaşırdım doğrusu. inşallah benimd ebu miğde ağrılarım karın ağrılarım bebişe işarettir,

biz artık gebe olduğumuzu nasıl anlayacağız inan bilmiyorum :) çok şaşırdım doğrusu. inşallah benimd ebu miğde ağrılarım karın ağrılarım bebişe işarettir,
Valla ınsallah canım artık ben ınanmıyorum yok adet oldun bebek yok dıyen dr.a

Gercekten mıııı ayyy cok sevındım canım resmını at bakayım
Çok teşekkürler canım
Oğlanı okuldan almaya gittim içim pır pır bi test daha aldım yarın beta ve progestron istedi Dr

Eklentiler

• B1A4CD54-BA07-4EC7-BD7B-FEFB25F51F83.jpeg
    B1A4CD54-BA07-4EC7-BD7B-FEFB25F51F83.jpeg
    27,2 KB · Görüntüleme: 42
Valla dr dahıl ınanamadık canım. Bıde aman korunun dıyolar ılacı kullanırken. Zaten yumurtlamayı bastırıcı bır ılacmıs. Bende hala şoktayım ınanamıyorum yatagıma yattım hala bırı bı tokat patlatsa ınanamıcam. 4.haftamı bıtırmek uzereymısım bideo_O hıc mı hamılelık belırtısı olmaz bebegım bu kadar kanamaya nasıl dayanıp bana tutundu ınan aklım hafsalam alamıyo suan. Watsons ın 36cmlık petlerınden kullandım 1saat gecmeden doluyodu oyle bı kanama. Cok halsız bıraktı benı bu aykı reglım. Yemek yemeye bıle halım kalmadı sureklı yogun gelmesınden. Yanı bugun gıtmesem kac aylık olacaktı yavrum acaba. Boyle her ayda olabılırsın sadece bır ayada mahsus olabılır dedı dr. Her ay olsam demekkı karnım sısene kadar zararlı ne varsa yer ıcer ustunede sıgara yakardım. Gunde 1pakette sıgara ıcıyodum:KK14: kahve cay kola da cabası yanıo_O allahtan umıt kesılmez ıste bol bol dua cokca sabır hıc beklemedıgın anda cıcekler acar umudunda:KK37:
canımm hangı ılacı kullanıyordun yumurtlamayı bastırıcı dedıgın ılacı soruyorum

X