Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:))) cıldırmaaa. benim bir öğrencim vardı harfleri yazmaya cebelleşirken birden bağırdıı çıldırlandımmm öğretmenimmmm :))))

canım benımm bu minikler daha dogmadan sabrı öğretiyor bize. rabbim hayırlı saglıklı evlat versın tez zamanda :) bu arada adetıne 5 gün varmıs henuz hafif bıle olsa cıkmaz. en erken 4 kala olur canım

Kızlar bugün bat günüm elim bir türlü teste gitmiyordu az önce Dr um arayıp test yaptınmı diye sorunca yaptım veee evet çift çizgiyi gördüm sanırım hamileyim :))
nasılll sevındımm canım ya gozunuz aydın. hayırlı saglıklı evlat olsun ınsallah . allah saglıkla kucagınıza almayı nasip etsın . dualarını eksık etme ayaklarını suru peşinizden gelelim :)

canımmm hoşgeldin topiğimizee :) bu topik hepimize ugurlu gelsin inşallah :) rabbim bekletmeden versin ekliyorum canım listeye

Amin canım sürümem mi allah kimseyi bekletmesin çok zor teker teker haziran annelerine kayalım inş hep birlikte

Kızlar erken adet oldum yeni bat 26 Ekim listeye eklermisiniz. Bu arada 2 aydır cokda üstüne düşmeden denedik ama olmadi. Saka gibi ama eşim psikolojim bozuldu neden olmuyor diyor. Ben ikinci çocuk için çok da istekli değilim açıkçası. 30 yaşındayım oğlum 12 yaşında diyabet ve yüksek tansiyon hastasi. Ama eşim ve oğlum çok istiyor. Bende pes ettim ve artık ciddiye alicam bu ay. Nasip diyorum. Bu arada eşim sırf cocuk yapmak için yillik izne çıkıyor pazartesi. Ohh icimi döktüm biraz. Rabbim herkesin gönlüne göre versin

e daha ne olmus ki iki aycık :) inşallah üçüncü ay gelir canım ekliyorum

Canim bende yarin psikolojik destek almaya baslicam. Esin de takiyorsa kafasina senle ya da bu sekilde doktorla gorusebilir. Icini sende dök biz burada dertlerimizi paylasiyoruz mutluluk paylasiyoruz. Birbirimizi hic gormesek de haberlerini bekliyoruz. Sende anlatabilirsin

Evet 6gün boyunca adet oldum canım. Oyuzden guvenmıyorum artık negatıf gebelık testlerıne adet oldum bebek yok tezını çürüttüm

Gozun aydın canim darısı bize bende hasta oldum olmadan once midem yanıyordu hafif kasığında da ağrım vardı ama direk hasta oldum hasta olmadan üç dört gün önce test yaptim negatif çıktı hayirlisi ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…