Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Simdi kan verdim 13.30 da çıkarmış. Ben de sasirdim kesin yoktur diyordum. Olmayınca bi yapayim dedim 5 liralik testte cıktı. Insallah sağlıkla devak eder.bir düşüğüm olduğu için biraz tedirginim
inşallah sağlıkla kavuşursunuz

Bende aynı şekilde canım her sabah aç karnına soğuk press keçiboynuzu pekmezi e vitamini akşamları yatmadan önce havuç suyu ceviz fındık birde morfolojimiz %6 onunda daha iyi olması için çoban çökerten çayı içiriyorum. Elimizden geleni yapıyoruz gerisi rabbime kalmış.

inisAllah

Öyle tabi kuzum elimizden geleni yapalım da inşallah Rabbim nasip eder. Şu çoban çökerten çayını ben de yapıyım bari, çok duydum ama denemedim bi de onu deniyim canım

Canım adet günü en ideali ama daha erken de yakalayabilirsin. yumurtan çatladıktan sonra 12 gün üstüne dene testi.

yapışkan akıntının en çok oldugu gün yazıyor yumurtlama programa göre yumurtlama günü 22 si görünüyo ama ben o zaman kuruluk döneme geçmiştim 17 sinde akıntım başladı 20 sinde bitti eşim 6 sında seyehate gidicek o yüzden acele ediyorum aslında gidicegi gün bnim regli günüm ama bekliyim en sağlıklısı artık

Kızlar bat a 4 gün kaldı bel bacak ağrısı hafif bir bulantı baş ağrısı karın ağrısı göğüs ağrısı sizce hamilelik belirtisi olabilir mi

Test bozuktu demek ki. Bende biraz ümit biraz çekimser bekledim ama negatif cıktı. Bo daha ki aya artık. Bi adet olsam da yeni umutlar yeşertsem
hayırlısı kuzum bende bugün kan testi yaptırdım ona gore tup bebek ılaclarına baslayaktık. hamıle değilmişim. iğnelere baslıyorum. yakında adet olurum. saglık olsun. zamanı varmıs kuzum ıkımız ıcınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…