Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
erken testlere hiç güvenim kalmadı saçma geliyor artık. bir de kaset testlerde bazı markalar silik gösteriyormus umarım doğrudur. kan sonucunu yaz mutlaka :KK66:
Simdi kan verdim 13.30 da çıkarmış. Ben de sasirdim kesin yoktur diyordum. Olmayınca bi yapayim dedim 5 liralik testte cıktı. Insallah sağlıkla devak eder.bir düşüğüm olduğu için biraz tedirginim

Canım kaç acaba eşinde hareketli sperm yüzdesi. Bizdede varikosel var ama doktor kesin çözüm değil diyor birde 1.derece bizim.
Canım bizde hızlı ileri hareketli %1, yavaş ileri hareketli %29. Yani ileri gidebilen hareketliler toplamı %30 malesef. Ben 15 gündür eşime sabah akşam çakşır suyu içiriyorum, yine sabah akşam keçiboynuzu özü yiyiyo, her akşam 5-6 tane havucun suyunu sıkıp 1 bardak havuç suyu içiriyorum. İşte ekstra ceviz fındık muz falan bol bol. Bakalım nolucak ben de bilmiyorum

Simdi kan verdim 13.30 da çıkarmış. Ben de sasirdim kesin yoktur diyordum. Olmayınca bi yapayim dedim 5 liralik testte cıktı. Insallah sağlıkla devak eder.bir düşüğüm olduğu için biraz tedirginim
İnşallah hamilesindir canım, çizgi net görünüyo valla :)

Ben ne bulursam içtim iki ay adet olmadm testere dişli aslan pençesi nerdeyse iki ay içtim sonra adet yine olmadm ilaç yazdı doktor oda alerji yaptı ilaçlara karşı ciddi yan etki ve alerji oluyorum bende bal tarçın çörek otu kullandm üçüncü günü adet oldum devam ettim kullanmaya 4. Gün doktora gittim doktor şok gecirdi tedavi olan insanlarda bu degerler böyle olur dedi ben odas8ndan çıktm hala yardımcısı ile konusuyordu bırak dedi ama beb devam ettim bir ikigün daha yanında hayıt ada çayı ne varsa içtim yumurtlamadan sonra sadece arada hayıt içtim dün lekelenme geçirdim kasıklarımda rahatsız edecek kadar baskı ve ağrı var adetime daha 9 gün var
Ah canım
Allah şifa versin
Hayırlı haberler al inşaallah

Şu çamaşır suyuyla test konunda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar
Ben bi kere denemiştim az köpürmüştü
Şimdi bira gibi köpürdü
Ama hamilelikle ilgim yok

kızlar yorumlar mısınız? hayalet mi sadece ben mi görüyorum? bat normalde dündü bu testi de dün yaptım ama 2 gün geç yumurtladım bu ay yani bat yarın diyebiliriz. yarın tekrarlayacağım testi
Kuzumm bende gördüm hadi hayırlı olsun sağlıkla dogsun inşşallah eve gidince eklerim hamişlere kan verimce haber et

Muhakkak öyle Allahın takdiri herşey, ama umudum tükendi muayne, kürler, ovülasyon takibi.. yorucu süreç gerçekten Allah yardımcımız olsun insanın umudu tükeniyor hiç olmıcakmış gibi geliyo cok uzak gibi geliyor.. Bidahaki ay muayneye gidicem iyi bir doktora belki başka bir yol izlenmesi gerekiyordur..

yeni batım 28 ekim
Canım düzenliyorum tekrar

Kızlar bugün adet günüm. Ben 5 gün önce predictor ile yaptim erken gebelik testi cikmamisti. Simdi silik cizgi var ucuz test ile. Birazdan kan vermeye gideceğim. Dua edin bana . Sağlıkla olsun sağlıkla devam etsin kavuşayım diye...
Ayyy ne güzel bir gün bugünn canımm hayırlı olsun sağlıkla doğsunn maşallah allah tamamına erdirsin:)kan sonucunu yaz mutlaka eve gittiğimde ekleyeyim hamişlere

X