Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar progesteron sonucuma şimdi internetten kendim baktım 13.29. Adetimin 21.günündeyim bende TSH da yüksekti 5-6 lardaydı. Oda düşmüş çok şükür 3.50 . Henüz istediğim kıvama gelmemiş ama olsun. Bu arada TSH için ilaç yazmadı bana doktorun biri sinir oldum zaten . Ben kendim dereotu kullanıyorum saraçoğlunun programında duydum demekki etki etmiş. Minik minik kistlerim varmış oda muhtemelen bu ayki kullandığım çörekotu bal tarçın küründen dolayı.Çok önemsemedi doktor kistleri.BetaHCG yede baktırdım gitmişken oda 2.3 çıkmış yani olmadı bu ayda. Artık gelecek ay yumurta takibi yaptıracağım inşallah klomen tedavisine başlayacağım. İple çekiyorum adetimin 3.gününü :). Bişey sorcam size ben ya bu kistlerin gitmesini istiyorum bir an önce tedaviye başlamadan, acaba bugün hemen soğan kürüne başlasam birşey Olurmu?
Birde kızlar eşinde hareketli sperm sayısı azlığı sıkıntısı olup klomen çatlatma iğnesi tedavisinden olumlu sonuç alan varmı acaba ?
Merhaba canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Öncelikle kistlerin için hamile olmadığına eminsen soğan kürüne başlayabilirsin, 4-5 günde bile atarsın hepsini. Çok benziyomuşuz seninle, benim de tsh bu ay 5 küsür çıktı, hep 3.5 çıkıyodu. Doktor ilaç başlattı kontrol altında tutatlım dedi. Ayrıca eşimde de hareketli sperm sayısı az malesef 15 gün önce öğrendik, varikosel varmış ameliyat olucak. 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum, bu ay ki iğnemi dün oldum bakalım hayırlısı

Merhaba arkadaşlar!
Bat ı ekim ayında olanlar haydii toplanalım.
Bu ay bizim ayımız, en güzel ayımız olsun.
Beraber bekleyip, güzel haberlerimizi burada paylaşalım .

Bu topik hepimize uğurlu gelsinn..:cool::21::21::emir_bebek::emir_bebek::KK200:

HAMİLELİĞE TERFİ EDENLER:anneadayı::anneadayı::anneadayı::nazar::nazar::nazar::21::21::21:

Allah hepinize sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin.ayağınızı sürüyünde bütün grup peşinizden gelsin :)))

1. @gizemya:anneadayı::nazar::KK200:
  2. @MevaRC:anneadayı::nazar::KK200:
  3. @Mrvttttttt:anneadayı::nazar::KK200:

EKİM ANNE ADAYLARI

1. @nurimomo 25 Eylül
  2. @Sbha 26 Eylül
  3. @Kurumus-Maskara 29 Eylül
  4. @Eda3883 29 Eylül
  5. @acem55 1 Ekim
  6. @Bestblondie 1 Ekim
  7. @karanmasal 1 Ekim
  8. @ALTINIM 1 Ekim
  9. @clarke34 2 Ekim
  10. @Sem0510 2Ekim
  11. @Hoooneyy 2 Ekim
  12. M Muhendisella 2 Ekim
  13. @123hasret 2 Ekim
  14. @Disi geyik 2 Ekim
  15. @EslemKenan 4 Ekim
  16. @Sinemsara07 5 Ekim
  17. @sakasak 5 Ekim
  18. @Gezi92 5 Ekim
  19. pembepatiks pembepatiks 5 Ekim
  20. @Aykiz0 5 Ekim
  21. @gzmdncr33 6 Ekim
  22. @_ekinoks_ 6 Ekim
  23. @ISTANBULLUGELINN 6 Ekim
  24. embytn embytn 6 Ekim
  25. limoncicegi41 limoncicegi41 7 Ekim
  26. rainbow4607 rainbow4607 7 Ekim
  27. Elanur4206 Elanur4206 7 Ekim
  28. @Yazanhanim 7 Ekim
  29. @Scarlet16 7 Ekim
  30. kardelen_08 kardelen_08 8 Ekim
  31. @uniq12 8 Ekim
  32. @Edaa07 8 Ekim
  33. @Aytenazmi 8 Ekim
  34. @breath07 8 Ekim
  35. @teacheralla 9 Ekim
  36. @Hayal1992 9 Ekim
  37. @sucukgelisimci 9 Ekim
  38. @Morasigi 10 Ekim
  39. @crnksgl 10 Ekim
  40. @20_KELEBEK 10 Ekim
  41. @sivas5858 11 Ekim
  42. @Caglass 11 Ekim
  43. @Neic 12 Ekim
  44. @papatyakokankadin 12 Ekim
  45. @rmysa91 14 Ekim
  46. @bahargelini 14 Ekim
  47. @yaprakali 15 Ekim
  48. @Greensey 15Ekim
  49. E Eren61 15 Ekim
  50. @duruasya 16 Ekim
  51. @AleooVeraa 16 Ekim
  52. @gizemusa1227 17 Ekim
  53. @wiha02 18 Ekim
  54. @Loveitred 18 Ekim
  55. @mine8585 19 Ekim
  56. @Jklyyy 19 Ekim
  57. @Vahvah85 21 Ekim
  58. @nyks_42 22 Ekim
  59. @Kaybolmuscennet 23 Ekim
  60. @Busrayld 24 Ekim
  61. @gulguzeli_28 24 Ekim
  62. @Valensiya 25 Ekim
  63. @Kontess08 28 Ekim
  64. @umudu beklemek 29 Ekim
  65. @minnos26 ?
Tatlimmm benide eklermisin17 ekim catlatma iğnesi vuruldum dün beklemedeyim

kızlar yorumlar mısınız? hayalet mi sadece ben mi görüyorum? bat normalde dündü bu testi de dün yaptım ama 2 gün geç yumurtladım bu ay yani bat yarın diyebiliriz. yarın tekrarlayacağım testi
Ay umutlandırmak gibi olmasın ama çizgi çok rahat görülüyo canım, hayırlı olsun inşallah bebişin seninledir :)

inşallaaah canım teşekkür ederim :dondurma: koyulaşmasını takip edicem yarın yaptığımda daha belirgin olması lazım ikiye katladıysa eğer değer
Evet tabi takip et koyulaşması lazım. İnşallah çok güzel olur her şey, bizi de haberdar et

Biz ilk defa korunmasız birlikte oldu oyüzden ovulasyon yapmadım . Telefondan takip ettim . Adet bitiminden sonra full yapmaya çalıştık. Ama o kdr düğün vardı ki :KK70: 2 gun dolu 1 gun boş olarak geçmiş tesadüfi :deli:

21 22 / 24 25 / 27 28 / 30 1 :deli:

Son gune kadar devam ederiz :kahve:
Valla istemeden guzel bir takvim olmus insallah tutar. Benim yumurtlama donemi basinda ve catlayinca 2 iliski oldu. Tam yumurtami karsiladi. Kiz senin kadar bile yok bu ay simdiye kadar adete kaldi 4 :KK70:

Kizlar benim bi uygulama adeti cuma diyo biri pazar... ben bu testi hangisine gore yapicam :deli: not:22 eylul yumurtam çatladı

Kızlar bugün adet günüm. Ben 5 gün önce predictor ile yaptim erken gebelik testi cikmamisti. Simdi silik cizgi var ucuz test ile. Birazdan kan vermeye gideceğim. Dua edin bana . Sağlıkla olsun sağlıkla devam etsin kavuşayım diye...

Eklentiler

• 20181002_104852.jpg
    20181002_104852.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar bugün adet günüm. Ben 5 gün önce predictor ile yaptim erken gebelik testi cikmamisti. Simdi silik cizgi var ucuz test ile. Birazdan kan vermeye gideceğim. Dua edin bana . Sağlıkla olsun sağlıkla devam etsin kavuşayım diye...
erken testlere hiç güvenim kalmadı saçma geliyor artık. bir de kaset testlerde bazı markalar silik gösteriyormus umarım doğrudur. kan sonucunu yaz mutlaka :KK66:

Kızlar progesteron sonucuma şimdi internetten kendim baktım 13.29. Adetimin 21.günündeyim bende TSH da yüksekti 5-6 lardaydı. Oda düşmüş çok şükür 3.50 . Henüz istediğim kıvama gelmemiş ama olsun. Bu arada TSH için ilaç yazmadı bana doktorun biri sinir oldum zaten . Ben kendim dereotu kullanıyorum saraçoğlunun programında duydum demekki etki etmiş. Minik minik kistlerim varmış oda muhtemelen bu ayki kullandığım çörekotu bal tarçın küründen dolayı.Çok önemsemedi doktor kistleri.BetaHCG yede baktırdım gitmişken oda 2.3 çıkmış yani olmadı bu ayda. Artık gelecek ay yumurta takibi yaptıracağım inşallah klomen tedavisine başlayacağım. İple çekiyorum adetimin 3.gününü :). Bişey sorcam size ben ya bu kistlerin gitmesini istiyorum bir an önce tedaviye başlamadan, acaba bugün hemen soğan kürüne başlasam birşey Olurmu?
Birde kızlar eşinde hareketli sperm sayısı azlığı sıkıntısı olup klomen çatlatma iğnesi tedavisinden olumlu sonuç alan varmı acaba ?
Canım klomen ve çatlatma iğnesi yumurtanın büyümesini ve çatlamasını destekleyici bi tedavi eşinde hız sorunu varsa keçiboynuzu veya promen gibi soerm hızını destekleyen vitaminler kullanabilirsiniz çok faydası oluyor

Merhaba canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Öncelikle kistlerin için hamile olmadığına eminsen soğan kürüne başlayabilirsin, 4-5 günde bile atarsın hepsini. Çok benziyomuşuz seninle, benim de tsh bu ay 5 küsür çıktı, hep 3.5 çıkıyodu. Doktor ilaç başlattı kontrol altında tutatlım dedi. Ayrıca eşimde de hareketli sperm sayısı az malesef 15 gün önce öğrendik, varikosel varmış ameliyat olucak. 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum, bu ay ki iğnemi dün oldum bakalım hayırlısı
Canım kaç acaba eşinde hareketli sperm yüzdesi. Bizdede varikosel var ama doktor kesin çözüm değil diyor birde 1.derece bizim.

X