Gebeliğe Hazırlık Hamilelik için EKİM EN GÜZEL AY diyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. Öncelikle kistlerin için hamile olmadığına eminsen soğan kürüne başlayabilirsin, 4-5 günde bile atarsın hepsini. Çok benziyomuşuz seninle, benim de tsh bu ay 5 küsür çıktı, hep 3.5 çıkıyodu. Doktor ilaç başlattı kontrol altında tutatlım dedi. Ayrıca eşimde de hareketli sperm sayısı az malesef 15 gün önce öğrendik, varikosel varmış ameliyat olucak. 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesi kullanıyorum, bu ay ki iğnemi dün oldum bakalım hayırlısı

Tatlimmm benide eklermisin17 ekim catlatma iğnesi vuruldum dün beklemedeyim

kızlar yorumlar mısınız? hayalet mi sadece ben mi görüyorum? bat normalde dündü bu testi de dün yaptım ama 2 gün geç yumurtladım bu ay yani bat yarın diyebiliriz. yarın tekrarlayacağım testi
Ay umutlandırmak gibi olmasın ama çizgi çok rahat görülüyo canım, hayırlı olsun inşallah bebişin seninledir :)

inşallaaah canım teşekkür ederim koyulaşmasını takip edicem yarın yaptığımda daha belirgin olması lazım ikiye katladıysa eğer değer
Evet tabi takip et koyulaşması lazım. İnşallah çok güzel olur her şey, bizi de haberdar et

Valla istemeden guzel bir takvim olmus insallah tutar. Benim yumurtlama donemi basinda ve catlayinca 2 iliski oldu. Tam yumurtami karsiladi. Kiz senin kadar bile yok bu ay simdiye kadar adete kaldi 4

Kizlar benim bi uygulama adeti cuma diyo biri pazar... ben bu testi hangisine gore yapicam not:22 eylul yumurtam çatladı

Kızlar bugün adet günüm. Ben 5 gün önce predictor ile yaptim erken gebelik testi cikmamisti. Simdi silik cizgi var ucuz test ile. Birazdan kan vermeye gideceğim. Dua edin bana . Sağlıkla olsun sağlıkla devam etsin kavuşayım diye...

Eklentiler

• 20181002_104852.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 54
erken testlere hiç güvenim kalmadı saçma geliyor artık. bir de kaset testlerde bazı markalar silik gösteriyormus umarım doğrudur. kan sonucunu yaz mutlaka

Canım klomen ve çatlatma iğnesi yumurtanın büyümesini ve çatlamasını destekleyici bi tedavi eşinde hız sorunu varsa keçiboynuzu veya promen gibi soerm hızını destekleyen vitaminler kullanabilirsiniz çok faydası oluyor

Canım kaç acaba eşinde hareketli sperm yüzdesi. Bizdede varikosel var ama doktor kesin çözüm değil diyor birde 1.derece bizim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…