hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

ayy çok mutlu ettin beni aslında ben bir yandan tutsun diye çok istiyorum bir yandan istemiyorum eğer hamile değilsem 20lik dişimi çektirecem dr. 9 ay asla dayanamazsın inşallah gebelik yoktur dedi ama yine de istiyorum işte..ikimiz içinde hayırlısı olsun..
ben kendimi dinliyorum sürekli ama hiç belirti yok sadece erkenden uyanmaya başladım o kadar haa bi de diş ağrım var:))

Merhaba ben daha çok yeniyim
2 sene dogum kontrol hapı kullandıktan sonra 2 ay once biraktim. sat 17 nisan. Bu ay yumurtlama donemimden beri 10 gundur kasiklarimda ara ara batma ve agri var, akintim cok fazla, surekli hasta oldum heralde diye wc'ye gidiyorum. Bir de goguslerimde mavi damarlar belirdi. 15 mayis adet tarihim, dayanamayip ayin 8inde kan tahlili yaptirdim, negatifti. Gene de hamile olabilir miyim sizce? İlaçlı krem kullanıyorum da o yuzden bu kadar stres oldum. Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

merhaba bayanlar, adetime 5 gün var, 2-3 gündür adet öncesi olduğu gibi göğüslerimin dolgunlaştığını hissediyorum.Göğüs uçları acıyordu, ama şimdi azaldı. uykusuzluk problemi çekerim, çoğu zaman 5-6 saat anca uyurum., ama şu 2-3 gündür 8-9 saat uyuyup gündüz de uyukluyorum. bir de su gibi akıntım var, bu her zaman olur ama sanki daha da arttı, sürekli ıslak hissediyorum. Hafif beyaz,sarımsı akıntılar da çok. kasığımda sadece belirli bi bölgede azıcık batma hissediyorum, akşam yatınca daha da belliydi. Bu ay ilk defa yumurtlama testi kullandım, pozitif çıktığı gün ve ertesi gün haricinde bişey de yapmadım. Tutarsa testin hatırına olacak sanırım:)) Çıkmazsa da hayırlısı ne diyeyim, çok üzülüyorum olmayınca ama zamanı gelmediyse de olmaz. Hepimiz için hayırlısı olsun.

Merhaba Saliha,
Seninle aynı günü bekliyoruz, benim de 15 mayıs.
Akıntı ve sürekli ıslaklık hissi bende de var. Bir de kasıkta batma oluyor. Bakalım, birkaç gün sonra anlarız :)

Merhaba Saliha,
Seninle aynı günü bekliyoruz, benim de 15 mayıs.
Akıntı ve sürekli ıslaklık hissi bende de var. Bir de kasıkta batma oluyor. Bakalım, birkaç gün sonra anlarız :)

banyodan çıkarken düştüm, korkuyorum, varsa bişey olur mu, şimdi daha fazla hissediyorum batmayı. kanama olur mu diye bakıyorum.

aynı sorun bendede var sürekli kendimi dinliyor gögüslerime bakıyorum bende erkenden uyanıyorum hatta gecede bazen uyandığım oluyo .benim ilk hamilelğimde hemen dişime vurmuştu ve ben anlamamıştım.başka belirti yok beklmek çok zor gerçekten allah sabır versin bakalım 17.nisanda adet olmam lazım HERŞEYİN HAYIRLISI diyelim öyle olsun

Adetime 13 gün var ama tüm belirtileri yaşıyordum.Bugün hiç birşeyim yok gerçe ama hamileyken belirtiler devamlı mı olur hergün hergün

kkızlar test yaptım az önce veeeeeeeeeeeeeeee pozitif çıktı.hiç bi belirtti yoktuu:ecrin_bebek:

ayyy süperrrrrr...hayırlı olsunnnn cannımmmm... adetin kaç gün geçmişti,idarda öğrendin sanırım.

çok saol tatlım darısı tüm isteyenlere inşallah.evet canm evde idrar testi yaptım.adetim 7gün geçikti ama ben d.k hapını geçen ay bıraktım gecikmeyi de ona bağlıyodumkaydirigubbakcemile3

çok saol tatlım darısı tüm isteyenlere inşallah.evet canm evde idrar testi yaptım.adetim 7gün geçikti ama ben d.k hapını geçen ay bıraktım gecikmeyi de ona bağlıyodumkaydirigubbakcemile3

Tebriklerrr..:)) Hayırlı olsun, böyle haberler almak ne kadar guzel. Ben de d.k. hapını bırakalı 2 ay oldu. Darısı hepimizin başına :)))

sevgili florit ve as108760 çok tesekkür ederim.rabbim sağlıklı hayırlı bebişler versin inşallah hepimize...opuyorumnanaktan

Adetime 10 gün kaldı ama bütün belirtilerim bitti.Hamileyken hergün mü olmalı belirtiler . Bir de önceden psikolojik yaptıysam bu iki günde belirtiler olurdu gibime geliyor.mafoldumben ne olur yardım edin lütfen

ya arkadaslar az önce tuvalate gittim ve pembe saydam bir akıntı geldi adetime 5 gün var hamilemiyim ki ?

Adetime 10 gün kaldı ama bütün belirtilerim bitti.Hamileyken hergün mü olmalı belirtiler . Bir de önceden psikolojik yaptıysam bu iki günde belirtiler olurdu gibime geliyor.mafoldumben ne olur yardım edin lütfen

canm benm hiç endişelenm ben de hala hiç bi belirti yok ama bebiş göbüşümde inşallah seninki de ordadır:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…