hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Merhaba kızlar bende yeni öğrendim hamile olduğumu.
Ama ben belirti yok diye çok beklettim.Dün 25 gün geçti ve test pozitif çıktı.
Bende hiç ama hiç belirti yok ne adet belirtisi nede hamilelik.
Bence belirti kişiden kişiye çok farklılık gösteriyo...

kızlar merhaba, benim adetime 8 gün kala idrar testi yaptırdım pozitif cıktı gidip kan testi yaptırdım 1,48. bu deger artar mı bilemiyorum ama bende de göğüs hassasiyeti ve şişkinliği var. sürekli de bi gaz cıkarma isteği var boğazımda şişkinlik gibi.
bugün ise boynumda iki buyuk sivilce cıktı. ancak ben gecen yıl zerrotanin kullandım ve bir senedir ilk defa sivilcem cıkıyor bu bir belirti mi acaba yardım eder misiniz. deger artar mı erken mi baktırmışım;(

benim de bat a 9 gün var beyaz akıntım oluyor belirtiler arasında varmı acaba

Beyaz akıntı hamilelik belirtileri arasında var ama tabi olmayabilir de. Bende de oldu aynısı.1 haftadan fazladır kasık ağrısı,bel ve sırt ağrısı,göğüs hassasiyeti,şişlik,sık idrara çıkma,yorgunluk,sinir gibi belirtiler var.Dün regli olmam gerekiyordu.Hala olmadım. 1 kaç gün daha bekleyip test yaptırıcam.Çok heyecanlıyım.Bir yandan istiyorum bir yandan çok korkuyorum. Pkolu bir aday olarak endişeliyim.Bakalım neler olacak? Dilerim herkes gönlünün muradına kavuşur.Sağlıcakla...

inşallah canım ama benim bata baya var rabbim gönlümüze göre versin inşallahhhhhhhhhhhh

Arkadaşlar evleneli 1ay 9 gün oldu ve eşim acaip bebek istio adetime 5 gün var göğüs uçlarım acaip büyüdü adet olucakmışım gibi sancılanıyorum sizce hamile olma ihtimalim var mı ? bu arada 5-6 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı test regleden sonramı yapılmalı sizce ?

Son düzenleme:
bende fazla belirti olmuyor sadece göğüslerim adetime 10 gün kala şişiyor acı oluyor başka belirti yoktu bugün kan sonucumu aldım 2 ciye hamileyim herkese göre belirtiler değişiyor bazıların da hiç belrti olmuyor bazıları hemen miğdeleri bulanıyor bide benim adet olacağım gün az bir leke geldi okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…