hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

bugun adetime bir hafta var kan verdim her zamanki gibi 0.1 çıktı..acaba 1 hafta içinde yükselme şansı olur mu??? bıktım artık...

kızlar yardım edin 7 gün geçiktim kan testi yaptırdım sonuç 1.0 çıktı bu ne demek doktora sormadım eczaneden yardım aldım hamile olabilirsinde olmayabilirsinde dedi erken dedi sizde bu sonuç negatifmi çıklar lütfen yardım merakdayım

ya arkadaslar,

kanamalarım damla damla geliyooo galiba haiften adet oluyorum ama daha 5 gün vardı adetime bu ilk korunmasız ayımız ama daha önce 1,kürtaj (kendimi asla affedemıyorum (( ) kendi isteğimle ve sonrasında 2 kez düşük yaptım.
Anne olacağım belki ama ruh sağlığım kalmayacak bu gidişle

Allah yardımcın olsun canım, gerçekten zor bir durum..ben de şu an eşimden ayrıyım kırdım onu biraz inşallah hamileyimdir,şu zor günlerde mutluluk sebebimiz olurr bir bebiş..

canım sende benim gibisin uzun zamandır seni görüyordum bende yeni üye oldum umarım meleklerimize kavuşuruz

inşallahh canımm,sen ne kadar zamandır istiyorsunn?? benim bu 3. ayımdı..bu arada yarın adet olmam lazım az önce evde test yaptım tek çizgi bakalım kırmızı kartı ne zaman görecez:))

Allah yardımcın olsun canım, gerçekten zor bir durum..ben de şu an eşimden ayrıyım kırdım onu biraz inşallah hamileyimdir,şu zor günlerde mutluluk sebebimiz olurr bir bebiş..

bebek yeni bir umut ve yaşama sevincidir aile olmak demektir hayaller bir daha ki aya kaldı allahım sen hayırlısını ver tüm isteyenlere ...

selam herkese..benim de adetim 3 gün geçti ..ama hiç bir belirti yaşamıyorum ..gidip idrar testimi alsam diye düşünüyorum ..
aslında ben her ay ayın 15 inde oluyordum ...sadece geçen ay ayın 11 inde oldum yani 4 gün geri attı...ama adet gecikmemi 15 inden hesapladım ..çünkü 11 i belki stres vs .den olmuştur diye ...ayın 11 inden hesaplarsam 1 hafta 15 inden hesaplarsam 3 gün adet gecikmesi yaşıyorum ..
idrarda erken sonuç çıkan varmı aranızda ..biraz daha beklesemmi bilemiyorum

kızlar adetime daha 10 gün falan var ama ben deli gibi ekşi şeyler yiyorum. canım istiyor. bir de akıntım var. sonra tvde gördüğüm veya duyduğum yiyecekleri canım çekmeye başladı. acaba hamile olabilir miyim yoksa yalancı hamilelik denen psikolojik durumu mu yaşıyorum. bu kadar kısa zamanda bu belirtiler olabilir mi?

Bence artık testte çıkar...yapınca bize de haber ver ama...umarım istediğin sonucu alırsın cnm

ben bi anneyim 4 yaşında bir oğlum var ve 5 senelik de evliyim. daha çok eşimin isteği ile 2. bir çocuk için uğraşıyoruz biz de ama çok yeniyiz bu konuda
23 nisanda mevcut yaramı dondurdum en son 13 mayısta adet gördüm ve 19unda adetim bitti. ve korunmadan birlikte olduk. pazartesi günü arada bel ağrısı ile birlikte göğüslerimde yoğun uyuşma gibi hislenmeler yaşadım.ve pazartesi akşamı da kahveerengimsi akıntım geldi ve acayip bi bel ağrısı ve karın ağrısı yaşadım.göğüslerim ise dokunulduğunda acıyacak gibiydi. ertesi sabaha kadar hafif hafif renkli akıntım devam etti. ve salı sabahı doktora gittim durumu anlattım vajinal muayenede bişey görmediğini söyledi. hatta bi yerleşme de olmadığını ve yaramın da iyileştiğini belirtti, çok şükür kist filan da yokmuş. ben de kahverengi akıntının ve bel, karın ve göğüste yaşadıklarımın nedenini sordum, yumurtlama döneminde olduğundan olabilir veya hormon değişiklidir dedi, ama hamilelik de olabilir bunu şuan bilemeyiz bu yüzden ilaç veremem takip edelim dedi.
o gün kahverengimsi akıntı geçti ama salı günü kadar olmasa da karnımda ve belimde ağrı hissediliyorum ve karnım şiş, sanki bel çevrem kalınlaşmış.göğüslerimde de duyarlılık var sanki bikaç beden büyümüşler gibi geliyo bana.şimdi hamilelik olsa bu kadar erken belirti vermez diye düşünüyorum, yumurtlamadan olsa ilk hamileliğimde yaşamıştım bunlar bir de şimdi yaşıyorum ??? acaba diyorum uzun süre sonra korunmasız birliktelik sonucunda vücudun tepkisi mi ??? yani alayacağınız bu yaşadıklarımı neye yoracağımı şaşırdım inşallah hayırlara vesile olurlar:)

herkese merhabalar,
Ben bu ay kendimi dinlemeden geçirdim burayı okudum fakat gördüm ki herkeste belirti farklı .. Dedim ki bende herkeste olan belirtiler olmayabilir rahat ol..
Adetim 4 gün geçene kadar hiç şüphelenmiyordum ta ki sağ kasığımda ara ara batma olana kadar.
Sonraki gün test aldım pozitif..
Sonradan düşündüm ne belirti oldu diye adet ağrısından farklı keskin anlık kasık ağrıları ve ayaklarım ateş gibi yanıyordu.. Ne göğüs ağrısı ne akıntıda değişiklik..

Allah herkesin dileğini versin..

tebrikleeeerrrr :))))) amiin

merhaba bende melegimi istiyorum 2 aydir deniyoruz belki yeni ama insan sabredemiyor adetim 3 gun gecince yaptim negatif simdi 17 gun gecti doktora gidip kan tahlili yaptiracgim gunu bekliyorum sabirsizlikla cok umutlu degilim ama yinede insan istyor acaba diyor hayirlisi bakalim dua edelim birbirmize

bende daha adetime 1 hafta kala deli gibi erik yiyordum.ama bütün adet belirtilerinide yaşadım.hemde gebe olduğumu öğrendim ama 10 gün boyunca hep sanki olacakmış gibi hissettim

ınsan umutlanıyor elde değil benim reglime daha 10 gün var bu kadar erken belirti olması çok mantıklı gelmiyor ama belim ağrıyor göğüslerim şiş 3-4 gündür halsizlik çekiyorum .
Mide bulantımı ve üşümelerimi terliyken rüzgarda kalmaya ve üşütmeye yordum büyük ihtimallede öyle ama bel ağzrısı göğüs ağrısı bu kadar erken belirti vermiyordu reglime 3-4 gün kala yavaş yavaş oluşuyordu bu sefer erken olunca umutlandım ama her türlü sonuca razıyım Allah hayırlısını versin hepimize eğer hamile isem yaşadıklarım bunlar göğüs ağrısı özellikle yanlarda acıma,halsizlik uyku hali,hafif bel ağrızı ve çok tuhaf ama kabızlık sanırım beynime bu sinyalleri ben veriyorum bebek çok istediğim için umarım yanılıyorumdur ..

a.s. petunya aynı belirtileri bende yaşıyorum reglime 1 hafta var bakalım sonuç ne olcak.Rabbim hayırlısını versin hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…