hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Arkadaşlar bende 4 haftalık hamileyim.Bu 2.bebişim olacak.ılk hamileliğimde hiç belirtim yoktu mide bulantısıyla anlamıştım.Ama bu hamileliğimde çok farklı belirtiler yaşadım.Kasıkta batma,kabızlık,sık idrar.Ağızda bol tükürük.Göğüslerde sızlama ve içinde dolgunluk.Ayrıca reglimden 1 gün önce 1 tane illa sivilcem çıkardı.Bu sefer 3-4 tane sivilcem çıktı.

aslında doğru söylüyorsun canım bizdeki piskolojik olabilir şuan adet günüm 3 gün geçikti ama ben ısrarla bakmıyorum hayal kırıklığına uğramama için biraz daha geçsin diyorum ama adet olmaya yakın benim sürekli gögüslerim çok şişerdi şuan öyle bir durumda yok yani ne hastalık berlitisi nede hamilelik belirtisi var kendi kendime hadi bakalım diyorum..

keskinalaka sen iyi sabrediyorsun ben olsam hemen bir test almistim yapmistim biliyorum hayal kirikligi nasil birsey ama yap daha fazla yorma beynini en azindan ögrenmis olursun ama insallah vardir bebis

kızlar ben de artık bebiş istiyorum ve geçen ay d.k hapını bıraktım.ayın 8inde regl olmuştum tam 1 ay oldu hala bişey yok ama işin garibi hiç bir belirti de yok sadece kokuya duyarlılığım çok arttı..ama sanki içimde minik bişey var gibi hissediyorum.sizce varmıdır??:uhm:

hanımlar iyi akşamlar .. dogum kontrol ilacını bıraktıktan hemen ilk ay veya en fazla 9 ay içinde gebelik olabilir ama genelde beklenmez. o ilaçların vucuttan atılması kişiden kişiye göre değişiyor. benim ablam bıraktı içmeyi yanılmıyorsam 6 aydı hamile kaldı.
ben evliligimin ilk 4 ayında kullandım. beni rahatsız ediyordu. kullanamadım hiç bir türünü. sonra neden gebe kalamıyorum diye memelerimi kendi kendime muayene ettim süt cıktı ve doktora gittim. hamile oldugumu sandım tabe :KK70: ama kendimi kandırıyordum :KK70: prolaktinim yüksek diye agladım kadına :KK70: muhuahuahua üzülme dedi. bir de ben bakayım. Prolaktin, guatr ve tiroit hormonlarınıza mutlaka baktırın. progestorun hormonuna , yumurtlalılarınıza, rahim agzı dışı içi :KK70: kalınlıgı vs... ne gerekiyorsa doktorunuz ile konuşup yaptırmak istediginizi söleyin.

ve bir şeyciginiz yoksa :KK70: eger eşinizinkiler ile sizinkiler yolda karşılaşamıyor demektir :KK70:

hanımlar iyi akşamlar .. dogum kontrol ilacını bıraktıktan hemen ilk ay veya en fazla 9 ay içinde gebelik olabilir ama genelde beklenmez. o ilaçların vucuttan atılması kişiden kişiye göre değişiyor. benim ablam bıraktı içmeyi yanılmıyorsam 6 aydı hamile kaldı.
ben evliligimin ilk 4 ayında kullandım. beni rahatsız ediyordu. kullanamadım hiç bir türünü. sonra neden gebe kalamıyorum diye memelerimi kendi kendime muayene ettim süt cıktı ve doktora gittim. hamile oldugumu sandım tabe :KK70: ama kendimi kandırıyordum :KK70: prolaktinim yüksek diye agladım kadına :KK70: muhuahuahua üzülme dedi. bir de ben bakayım. Prolaktin, guatr ve tiroit hormonlarınıza mutlaka baktırın. progestorun hormonuna , yumurtlalılarınıza, rahim agzı dışı içi :KK70: kalınlıgı vs... ne gerekiyorsa doktorunuz ile konuşup yaptırmak istediginizi söleyin.

hakılısın hemen olmıycanı ben de tahmain ediyorum ama...........insan istiyo işte yaa:gitme:

hemen aglamak yok :KK70: daha yeni bırakmışsın hapları. bilerek ve isteyerek yaptıgın bişey.... beklicen cicim :KK70: ... ben 4 senelik evliyim hala bişey yok :KK70: gerci ben prolaktin ve beyinme kitle oldugu için tedavi görüyorum ama bu ay prolaktin düşük. eşimle calıştık bakalım bu sefer sonuç ne olacak :KK70:

kızlar ben de artık bebiş istiyorum ve geçen ay d.k hapını bıraktım.ayın 8inde regl olmuştum tam 1 ay oldu hala bişey yok ama işin garibi hiç bir belirti de yok sadece kokuya duyarlılığım çok arttı..ama sanki içimde minik bişey var gibi hissediyorum.sizce varmıdır??:uhm:

Bende hapi birakinca hamis kalacagimi zannediyordum!!! ama nerdeeee 8 ay gecti aradan hala birsey yok, Allah bilir ne zaman olacagini, herseyin hayirlisi.. herseyin bir zamani var diye düsünüyorum:))

Bende hapi birakinca hamis kalacagimi zannediyordum!!! ama nerdeeee 8 ay gecti aradan hala birsey yok, Allah bilir ne zaman olacagini, herseyin hayirlisi.. herseyin bir zamani var diye düsünüyorum:))

canm sende de ilk ay bu kadar gecikme oldu mu peki.benm haptan evvel bi öncekinden aydan 3gün önce olurdu reglim.ama 11 aydır hap kullanıyodum belki düzensizlik yapar bırakmam di mi...

kızlar en son 23 nisanda adet oldum daha çok erken biliyorum ama bugun bi aptallık yapıp kanda baktırdım 0.1..kesin yokmudur yoksa daha erken diye çıkmamış olabilri mi??

doğum kantrol hapını bıraktığımda hemen hamile kalacağımı sanmıştım.. 7 yıl sonra kalabildim. adetim gecikmemişti. daha 3,4 gün vardı adetime. hergün bir fincan kahve içerdim. yine hazırladım kahvemi. fakat içemedim. tiksindim adeta. sonrada üstüme bir ağırlık çöktü.yatmaya gittim.kardeşim çok şaşırmıştı. çünkü hastayken bile yatmam ben.
fakat kasıklarımda bir ağrı oluşmaya başladı. bizde k.doğum dr.una gittik. kan testinde çıktı bebişime hamile olduğum. ne büyük sevinçti anlatamam size.. çok bekledim.. ümidim de kalmamıştı artık.. ama artık hamileydim... :)

doğum kantrol hapını bıraktığımda hemen hamile kalacağımı sanmıştım.. 7 yıl sonra kalabildim. adetim gecikmemişti. daha 3,4 gün vardı adetime. hergün bir fincan kahve içerdim. yine hazırladım kahvemi. fakat içemedim. tiksindim adeta. sonrada üstüme bir ağırlık çöktü.yatmaya gittim.kardeşim çok şaşırmıştı. çünkü hastayken bile yatmam ben.
fakat kasıklarımda bir ağrı oluşmaya başladı. bizde k.doğum dr.una gittik. kan testinde çıktı bebişime hamile olduğum. ne büyük sevinçti anlatamam size.. çok bekledim.. ümidim de kalmamıştı artık.. ama artık hamileydim... :)

hayırlı olsun canm benm:nazar:darısı basımıza inşallah:sinifsinif:

arkadaşlar ben de doğum kontrol hapını bırakalı yaklaşık 7 ay oldu hamile kalamadım ama sorun hapta değilmiş. ben bebek yapmaya karar verdiğimden beri doktora gidiyorum artık bıktı benden:) her seferinde her şey normal diyordu bir süür test yumurtlama takibi.. her şey normal.. en sonunda geçen ay eşimden de test istedi ve sorunu anlamış olduk. şimdi eşim tedavi oluyor neyseki erken farkettik. yani demek istediğim her şey haptan dolayı olmayabilir.

kızlar en son 23 nisanda adet oldum daha çok erken biliyorum ama bugun bi aptallık yapıp kanda baktırdım 0.1..kesin yokmudur yoksa daha erken diye çıkmamış olabilri mi??

Merhaba Carmen rahime ekilmeden kanda çıkmaz senin daha 3-4 günün var ekilmesine bende 19 nisan da adet oldum sabırsızlıkla bekliyorum yumurtlama dönemimde bel ve kasık ağrısı çektım hiç olmadıgı kadar şu an sadece tükürük arttı ve sabahları erkenden uyanmaya basladım hayırlısı

umarım hamileyizidr hihoyyyt

Merhaba ben daha çok yeniyim
2 sene dogum kontrol hapı kullandıktan sonra 2 ay once biraktim. sat 17 nisan. Bu ay yumurtlama donemimden beri 10 gundur kasiklarimda ara ara batma ve agri var, akintim cok fazla, surekli hasta oldum heralde diye wc'ye gidiyorum. Bir de goguslerimde mavi damarlar belirdi. 15 mayis adet tarihim, dayanamayip ayin 8inde kan tahlili yaptirdim, negatifti. Gene de hamile olabilir miyim sizce? ılaçlı krem kullanıyorum da o yuzden bu kadar stres oldum. Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.

Son düzenleme:

canım 7 yıl çok uzun bir süre ya gözüm korktu ben 2,5 yıllık evliyim hapı bırkaalı6 ay oldu her ayında farklı şeyler oluyor vucudumda buay mesela kasıklarımda ağrı var evet ma ne hasta olacağıma dair bir belirti nede bebeiş elirtisidiye düşünüyorum ama nisanın 6 sında hasta oldum 4 gün geçiktim şuan bekliyorum 13 ne kadar hasta olmazsam test yapıcam bakalım ne cikıcak fakat bu ilk başda kasık ağrısıylamı kendini gösteriyor mesela mide bulantısı oluyormu bende gün içinde oluyor ya canım sürekli tatlı yemek istiyor midem bulanıyor kendimi hsata gbi hissediyorum ben çalışıyorum eve gidip normalde yatmak istiyorum vucudum yoruluyor sanki sende neler olmuştu ilk belirtiler

keskinalaka sen iyi sabrediyorsun ben olsam hemen bir test almistim yapmistim biliyorum hayal kirikligi nasil birsey ama yap daha fazla yorma beynini en azindan ögrenmis olursun ama insallah vardir bebis

canım beynimi kemiriyor ama birde bunu dışarıya vuramıyorum dediğin gibi hayal kırıklığı olunca moralim bozuluyor nisanın 6 sında hasta olmuştum4 gün geçikti şuan 13 ne kadar beklicem kendimi kandırıcam ya mide bulantısı hemen olurmu acaba ya benim midem bulanıyor ama bu çıkarmak anlamında değil yemeği yiyemiyorum canımya of of

X