Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

slm kızlar
oo topiği canlandırmışınız sonra yok olmuşunuz tekrar
kimse olmayınca yazanda olmuyor bazen yazsak aslında toplanırız tekrar

Son düzenleme:

tmm kanda hamilelik beta hcg çok sevindim canım daha çok
yeni ama hayırlı olsun şükür geldin aramıza allah izin verirse şuabt yada mart
annesi mi olucan sen şimdi.rabbim sağlıcakla kucağına alkmayı nasip etsin.

Sağol canım bakalaım hayırlısıyla keseyi ve kalp atışınıda görelim nasipse şubat

Hani benim halayımm

Sağol canım bakalaım hayırlısıyla keseyi ve kalp atışınıda görelim nasipse şubat

Hani benim halayımm

inş.hayırlısı olsunn canım şükür rabbime görürsün canım merak etme kuşkuya düşme sakın daha var keseni görmeye.
ya halayı bulamadım yapıcam da

inş.hayırlısı olsunn canım şükür rabbime görürsün canım merak etme kuşkuya düşme sakın daha var keseni görmeye.
ya halayı bulamadım yapıcam da

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::124::124::124::124::124::124::124::124:

Sağol canımm benimmm

ay 5.haftaa bende geçirdim ogünleri bi tuhf oldum ne kadar çabuk geçio yaaa kesesi görülcekmiş
kalbini nasıl falan die die ölmüştüm ama benm dış gebelik diye ilki ondan çok tedirgindim sen rahat ol yapma benim gibi.

Dün akşam arkadaşımda yanı öğütleri verdi sakın endişelenme kendini yeme dedi ama benimde aklımda o sorular dış gebelik mi kese görülcek mi kalbi atıcak mı ? :44::44:

Dün akşam arkadaşımda yanı öğütleri verdi sakın endişelenme kendini yeme dedi ama benimde aklımda o sorular dış gebelik mi kese görülcek mi kalbi atıcak mı ? :44::44:

bir kaç hafta sonra kese görünür merak etme benm ilkinde aklıma bile gelmemişti dış gebelik flan öle rahattım ki ama başıma gelince 2.de endişelendim rahat ol dua et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…