Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Bana doktor hangi tarafta onu da söylemedi bende iki tarafa da yattım

Allah razı olsun bitanem. Eşimde problem yok canım bende de pko ile gelen yumurta tembeşşiği var bu ay gllifor ile evitamini kullanıyorum birde zeytinyağında beklettiğim inciri yiyorum. Rabbim seni ve bebişini korusun

Evlendiğim günden beri canım Ama bi türlü olmuyor işte Rabbim seninde bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

senden de allah razı olsun tatlım..
olsun sen o zeytinyağlı incirden eşinede yedirt..benim eşim varikoselden ameliyat oldu yedirtmiştim spermlere iyi geliyor diye..
canım birde istersen dr.na sor birde int.ten araştır inofolic bu folikasit gibi ama pko da yumurtaların gelişiminede etkili ben almıştım bende de pko var diye ama unutup içmedim..aminnnnn canım benim rabbim sanada tez vakitte mucizeni versin

Amin fıstığım amin bu defa gittiğimde sorayım senin herşey yolunda di mi mide bulantısı falan yoktur inşallah rahat geçer hamileliğin

[ı]
amin fıstığım amin bu defa gittiğimde sorayım senin herşey yolunda di mi mide bulantısı falan yoktur inşallah rahat geçer hamileliğin
[/ı]

sor canım int.tede araştır kullanıp memnun olan çok inş şifa olur.sana tez vakitte müjdeni paylaşırsın arkadaşım..
çok şükür yolunda pek sıkıntı çekmedim ama 2 gündür değişik bi bulantı var inş geçicidir..
Haftaya ikili tarama testine gidicem hayırlı haberle döneriz inş.canım sen nerde oturuyordun?

Elazığda oturuyorum bitanem. İnşallah gelip geçicidir o bulantılar. Hem biz razıydık dimi olsunda midemiz bulansın diyorduk hep Yavru kendini hissettiriyor annesi İkili tarama testi ne bacım :44:hayırlı haberlerle dön inşallah

AMİNNNNNN CANIM BENİM...
HEMDE NASIL YETERKİ ONLAR İYİ OLSUN DA BİZ ÇEKİCEZ..SIPA İŞTE BU TEST ALLAH KORUSUN DOWN SENDROMU İLE ALAKALIYMIŞ CANIM..
RABBİM HAYIRLISI İLE ATLATMAMIZI NASİP ETSİN..SANADA TEZ VAKİTTE ÇİFTE BEBİŞ VERSİN

Aminn şekerim aminn. Bütün sonuçları güzel çıkacak inşallah yavrunun. Sağlıcakla al kucağına inşallah tontoşu.

Canım umudunu kaybetme demek ki bir zamanı var o zamanı bekliyor... Dualarım seninle olacak canım umarım en kısa zamanda olur
Allah razı olsun canım benimde dualarım sizinle tek avazda kurtulun inşallah sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi

bundan 24 hafta önceydi o dünyanın en güzel haberini ilk bu sayfada ilk sizinle paylaşmıştım
o bir mucizeydi hepimiz çok sevinmiştik topiğin ilk bebişiydi yavrum
tüm hayatım o andan itibaren onun üzerine kurulmuştu ama malesef olmadı
mucizem cnm hayatım kanım sadece 23 hafta kaldı annesinin bedeninde
annesinin herşeyini aldı gitti bedenimdem
yere göğe sığdıramadığım herşeyimi üzerine kurduğum gözümden sakındığım yavrum
minicik bir avuç toğrağa sığdı

ayy ben oturur ağlarım şimdi allahım bir daha yaşatmasın hiç olmadı bende ama düşünmesi bile öldürüyor beni

Canııımm şimdi okudum çok üzüldüm.. Yaşadıklarımın yanında sende acılar çekmişsin... Bende bir hevesle hamilelik haberimi vermiştim burdan ama bu sevincimiz sadece 10 gün civarı sürdü çünkü kahverengi lekelenmelerim artınca doktora gittim vajinal muayane ile bakınca DIŞ GEBELİK olduğunu söyledi. Tabii bu kadar zor birşey olduğunu bilmediğim için sadece bebeğim için üzüldüm. sonra birden bana her an ameliyat olabileceğimi içkanama geçirebileceğimi tüpümün yırtılacağını ve alınması gerekebileceğini söyleyene kadar....... Yanlız gitmiştim ve o an hayatımın en korkunç anıydı ağlamaya başladım dünyam başıma yıkıldı.... Hemen kanser hastalarının kullandığı çok ağır bir iğne oldum. Değerim 5000 lerdeydi... sonraki günlerde vajinal muayane bundan korkan ben hergün onu yaşadım. 4. gün kan testim 8000 lere yükselmişti. doktor hala değerimin çok yüksek olduğunu ve iç kanama geçirebileceğimi söylüyordu. eve sığamıyor gece uyuyamıyordum bebeğime mi üzüleyim yoksa hayati tehlikemin olmasına mı bilemiyordum. 1. haftada kan değerim 6000 e düşmüş tüpümde olan bebeğim 2 mm ye ulaşmış fakat iğne nedeniyle kese dağılmaya başlamıştı. ilk kez rahat bir uyku uyudum taki ertesi sabah müthiş bir ağrı gelene kadar apar topar doktora gittim iç kanama başladığını kapalı ameliyat ile başlıyacağını açık ameliyata dönebileceğini tüpümün alınabileceğini söyledi. Ameliyat korkusu tüpün alınacağı şoklar içinde ameliyata girdim..

Allahıma çok şükür laparoskopik ameliyatla tüpümün alınmasına gerek kalmadan hallolmuş...şimdi hala etkileri atlatmaya çalışıyorum...

Allah herkese çocuk sevgisi taddırsın... Allah kimsenn kucağını boş bırakmasın.....

aminnn sana da çok geçmiş olsun cnm
inş tüm isteyenler gibi bu duyguyu tadarız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…