Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Canım ilaç tedavisine başlarsan büyük ihtimal gelişir.. Klomene başlatır büyük ihtimal. Bir arkadaşımız yapmıştı incir ve havuç kürünü ilaçla birlikte şimdi hamile canım :KK16::KK16:

Bu benim galiba inciri çok yemedik ana havuc suyunu içtim deneyin hanimlar

slm cnm evet geliyorum ama kimse olmuyor çıkıyorum bende
bebiş iyi kıpır kıpır cinsiyetini göstermedi gerçi ama hareketli
senin nasıl cnm

benim de iyi ben daha hisstmedim ultrasonda kıpır kıpır görüyoruz :KK1::KK1:erkek dedi ama değişmezse 3 hafta falan oldu öğrendim erken dedim ama bakalım.

benim de iyi ben daha hisstmedim ultrasonda kıpır kıpır görüyoruz :KK1::KK1:erkek dedi ama değişmezse 3 hafta falan oldu öğrendim erken dedim ama bakalım.

ben hissediyorum çok fena hiç yerinde durmuyor:emir_bebek::emir_bebek:
hayırlısı olsun cnm erken öğrenmişin evet
benimkini dr gördü de iki bacağını birden kaldırıyor karanlık oluyor yanılabilirim
söylemeyeceğim dedim:KK50::KK50:
artık 20. haftada detaylı ultrasonda inşş

ben hissediyorum çok fena hiç yerinde durmuyor:emir_bebek::emir_bebek:
Hayırlısı olsun cnm erken öğrenmişin evet
benimkini dr gördü de iki bacağını birden kaldırıyor karanlık oluyor yanılabilirim
söylemeyeceğim dedim:KK50::KK50:
Artık 20. Haftada detaylı ultrasonda inşş

aman ii olsunlarda herşey geç olsun zamanında olsun boşver.bana 19.haftadan sonra hissdersin dedi bakalım daha var belkide hareket edio nasıl bişi olduğunu bilmediğimden farkında değilim.

aman ii olsunlarda herşey geç olsun zamanında olsun boşver.bana 19.haftadan sonra hissdersin dedi bakalım daha var belkide hareket edio nasıl bişi olduğunu bilmediğimden farkında değilim.

evet sağlıklı olsunlar önce
bana ilk bir tanıdığım söyledi onun yanına gitmiştim bebek sağında şu anda dedi
nerden biliyorsun dedim çok belli karşıdan dedi
aynanın karşısına aldı beni bak dedi gerçektende orası farklı duruyordu
eve geçince takip etmeye başladım olduğu yerler farklı duruyordu
aynen göz seyirmesi gibi cnm biraz daha şiddetlisi
bi de benimkisi nerdeyse orda inanılmaz ağrı oluyor ve daha sıcak oluyor olduğu yer
ve farklı birisi dokunduğu zaman yer değiştiriyor:KK16::KK16::KK16:
cnm çok güzel bir duygu inş bir an önce hissetmeye başlarsın

evet sağlıklı olsunlar önce
bana ilk bir tanıdığım söyledi onun yanına gitmiştim bebek sağında şu anda dedi
nerden biliyorsun dedim çok belli karşıdan dedi
aynanın karşısına aldı beni bak dedi gerçektende orası farklı duruyordu
eve geçince takip etmeye başladım olduğu yerler farklı duruyordu
aynen göz seyirmesi gibi cnm biraz daha şiddetlisi
bi de benimkisi nerdeyse orda inanılmaz ağrı oluyor ve daha sıcak oluyor olduğu yer
ve farklı birisi dokunduğu zaman yer değiştiriyor:KK16::KK16::KK16:
cnm çok güzel bir duygu inş bir an önce hissetmeye başlarsın

hadi ya öylemi oluuyomuş benim solda biliyorum da görerek anlarmıyım bilmem.:KK1::KK1:
evet göz atması gibi bişi oluo arada ama bilmiorum biraz daha farkedince
aradaki farkı anlarım.

Hhhhhıııııhhh gelmişşşşş :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: kulakları çınladı heralldeee
çınladı vallahiiii.
kız ben oraya zaten takılıodum hamile kalmadan önce..
şimdide giremiom pek ama orada hamile kalan olursa yada operasyon falan geçiren olursa öle yazabiliryorumm şekerimm

çınladı vallahiiii.
kız ben oraya zaten takılıodum hamile kalmadan önce..
şimdide giremiom pek ama orada hamile kalan olursa yada operasyon falan geçiren olursa öle yazabiliryorumm şekerimm

Hııııhh konuşmaaa hiç sorma ne yaptın ne ettin die de :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

arada bir bakıyor evet oradan vazgeçemiyor orda çok şeyler yaşadı paylaştı çünkü :KK1: niye unutalım arada bakıyorum buraya yazdım da sanırım aşağılarda ama kimse olmuyor

Bizde paylaştık burda :KK43::KK43::KK43::KK43: onunla ilk zamanlarını :KK51::KK51::KK51: BEnde giriyorum bakıyorum kimsecikler yok

X