Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Oley oley oleyy..sende ben gibi oldun yerleşme kanamasi yasadin nasip.mutlu oldumm yaa

Valla yerleşme die düşünmedim aha regl geldi dedim bi de moralim bozuldu yattım uyudum... Sabah baktım bişicik yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[RIGH[/RIGHT] merhaba kızlar bende her yolu deneyenlerdenim ama malesef hala bişey yok haziran adetimle aşılama yaptırıcam sonrada tüpbebek düşünüyorum soğan kürü incir kürü aslanpançesi civan perçemi hayıt otu hepsini denedim şuanda çakşır otunu deniyom bunların dışında biley varmı aranızda deneyen başka seyler ne duysam yapıyorum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah.

Canım merhaba.... Eşinde baktırdı değil mi keçiboynuzu kürü de yapsaydın... Hayırlısı olur inşsllah canım sakın umutsuz olma... Olacak die düşün hep dualarım seninle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

caydin'im mesaj kutun dolu dünden beri ulaşamıyorum sana son çare buraya geldim artık

Kızlar size bir tavsiye benden. Benim polikistik overim var. Ayrıca sağ yumurtalığımın içinde de dermoid kist. Hamile kalmadan 2 ay önce spora başladım. Ilk ay hem gününde adet gördüm hem de yumurtam çatladı. Ikinci ay ise eşimle adet bitiminden itibaren gün aşırı ilişkiye girdik ve hamileyim. Denemediğim kalmamıştı. Soğan kürleri, çatlatmak iğneleri vs. Spor herşeyi düzenliyormuş.

evet canım eşim baktırdı normal cıktı ama keçiboynuzunuda verdim yine kocama rabbim hayırlısını nasip etsin inş ama her ay kırmızıları gördükçe umudum azalıyo

slm kızlar
evet canım eşim baktırdı normal cıktı ama keçiboynuzunuda verdim yine kocama rabbim hayırlısını nasip etsin inş ama her ay kırmızıları gördükçe umudum azalıyo
cnm Rabbim hayırlısını versin inşş tez zamanda bebeğine kavuşursun
yalnız birşey merk ettim o kadar çok kür yapmışın ki bunların hepsini aynı zamanda mı yaptın
yoksa faydasını görmedim deyip kısa dönemler halinde değiştirerek mi yaptın

evet bayağı yaptım cnm neredeyse her duydugumu denedim hepsi sırayla uyguladım cnm sırayla kısa kesmedim yani hepsini söylenen zamanlarda uyguladım 3 ay soğan kurünü denedim o ay eşimde kwçiboynuzunu kullandı,ardından aslanpançesi civanperçemi hayıt biberiye karabaş otu kürü vardı bunların hepsini aynı andda kullandım kür olarak bunlarıda 6 ay kullandım sonrada incir kürünü 21+21 gün kullandım yani hepsini zamanlarına uyhun kullandım cnm şimdide adaçayı ile başladım çakşır otunu kullanıyom artık hayırlısı :18::18::18:

anladım cnm hayırlısı olsun
ben sabahları eşime aç karnına 3 ceviziçi ve ballı süt içirmiştim cnm aklında bulunsun yine de

Cannnııımmm çok teşekkür ederimm.. Daha keseyi göremedik geç döllenme dedi dr.. İnşallah bu c.tesi görücez.. Dualarınız benimle olsunn

sen erken yumurtladım falan diyodun ,benim gibi sende geç yumurtladın demek.verdiğim taktiği uyguladın sanırım
görürsün içini rahat tut canım benim herşey sırayla gelicek

sen erken yumurtladım falan diyodun ,benim gibi sende geç yumurtladın demek.verdiğim taktiği uyguladın sanırım
Ne taktikler vermişsin bacısı banada söyle Ay volimcim bi türlü gelmiyor benim bebiş artık ne yapacağımı şaşırdım valla

Canım Ben Klomen Ve çatlatma iğnesi oldum. Dr o yüzden de geç döllenme olabilir dedi.. Yoksa benim döngüm zaten kısa...

İnşallah canım duaların benimle olsun

Ne taktikler vermişsin bacısı banada söyle Ay volimcim bi türlü gelmiyor benim bebiş artık ne yapacağımı şaşırdım valla

Canım ne kadardır deniyorsunuz? Allah nasip eder inşallah

oyyyyy kıyamam sana canım benimmmm ,gelicek annesi rabbim kısmetse en kısa zamanda vericek sanada tüm bekleyenlerede..
rahim filmi çekildim o ay .
birde yeni biir dr.başlamıştım bu ay normal takip edelim dediler..benim 14. günde hala yumoş yok gbiydi sonra dr.gelecek ay aşılama yapalım dedi bu arada yumoş takibine devam ettim.solda hızla büyüyen yumoşum oldu 17.günde dr. ardı ardına 3 gece ilişki dedi biz dediği günden birgün önce başladık ve yumoş solda olduğu için hemen soluna yat ve dizlerini karnına çek dedi her ilişki sonrası yaptım..hamdolsun ki bebişim geldi..
sen neler yaptın canım görüşmeyeli?eşinde problem yoktu değilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…