hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Kabız olan arkadaşların dikkatine, biraz önce sıcak suyun faydalarını okuyordum zayıflatıyormuş ayrıca kabızlıktan kurtarıyormuş, bir deneyin isterseniz. Ben şuanda sadece sabah 2-3 bardak içiyorum biraz soğuk su ve limon ekleyip, gün içinde de deneyin belki geçer.

Kadınlar kulübünde bir kız yazmış arkadaşım sürekli sıcak su içerek 10 kilo verdi diye, gözümle görmeseydim inanamazdım diyor. neyse denemekten zarar çıkmaz

Son düzenleme:

3 tane bazen 4 tane kesme şeker atıyordum fark etmeden yoğun günlerde 10 bardağa kadar içtiğimi farkettim kalorisine baktıydım 20 kcal yazıyor 10 bardak 600 kcal yapıyor yuh dedim kendime artık günde 1 bardak içersem oda 2 şeker atıyorum

Vücudun 6 şekere alışiksa merak etme iki şekerlede kilo verirsin

slm kızlar ben de aranıza katılabilirmiyim 76,3 kilo 160 boyla
artık eşim dahil herkes kilolarıma takmış durumda dün 16,30 dan sonra yemek yemedim yeminle tuttum boğazımı sabahtan bu saate kadar hesapladım 600 kalori almışım akşamda 1 elma,1 portakal yemeği düşünüyorum desteği eksik etmeyelim kızlar yoksa hemen bozuveriyom he bide haftada 1 gün ödül günü abartmadan istediğim birşey yemek fikri olan varmı ?

1600 kalorilik diyet verdi.en fazla olman gereken kilo 62 seni onun altına indireceğiz ama diyete tam uyacaksın dedi.1.5 ay sonra gideceğim haftada 1 kilo dedi kilo vermen durunca kalorini düşüreceğiz dedi.az yiyip az kalori alarak zayıflarsan herzaman öyle yiyemeyeceğin için tekrar alırsın dedi.inmek istediğim kiloya indiğim diyet listesini ömür boyu devam edeceğim.en az 2 yıl verdiğin kiloyu korumak gerekiyormuş birde bunu öğrendim.yosa geri alıyormuşsun.

bugün zumba yapamadım saat 13 den beri dışarıdayım hastane işlerimi diyetisyeni hallettim yemek yapacağım.umarım siz sporları yapmışsınızdır.

Çok güzel canım bende geçen haftayı saymazsak düzenli her hafta 1 kilo veriyordum ama hepinizden çok yiyorum geçen hafta çok abarttim bu hafta daha sıkı tuttum bakalım telafi etmem lazım bugün sporumuda yaptım ayrıcayürüyüş inşallah hepimiz hedefimize ulaşırız iyiki varsınız kızlar sizi seviyorummmm

Sıcak su bende pek ise yaramıyor soğuk suyla iyi veriyordum ama hemen hasta oluyorum korkuma icemiyorum artik soğuk su. Sabahları yeşil çay öğleden sonra kayisili form çayı aksamlarida kiraz saplı form çayı içiyorum 3 gündür cok mu az mi sizce?

Selaam arkadaşlarr
Yarışmaya bende varım bendee....

Hoşgeldiniz arkadaşlar emin olun doğru yerdesiniz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…