hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Merhaba kızlar beni de alın aranıza. Bende doğum sonrası kilolarımdan kurtulmaya çalışıyorum. 1 Aralık da 97 kilo ile başladım diyete şuanda 77 kiloyum :) Diyete devam. 15 kilo daha vermem gerekiyor.

canım işine karışmak istemem ama uzmanlar en fazla iki kilo diyor haftada oda spor yapıyorsan su ve kas kaybediyorsan yağdan gitmiyorsa yediğin zaman hemen kilo alıyorsundur dikkat et.

hamilelik kiloları demişsin bebeğin kaç aylık:44:

canım işine karışmak istemem ama uzmanlar en fazla iki kilo diyor haftada oda spor yapıyorsan su ve kas kaybediyorsan yağdan gitmiyorsa yediğin zaman hemen kilo alıyorsundur dikkat et.

Yok karış önemli değil :) Ben kendimi bidim bileli hep açım zaten yediğim an hemen kilo alıyorum. Bu doğumdan önce de öyleydi. Kilo almamak için yemiyordum. Hamilelikte saldım kendimi :) Ne yapalım ya istediğimizi yiyeceğiz, yada istediğimizi giyeceğiz...

Günaydınnnnn sabah sporumu yaptım duşumu aldım yeşil çayımi içiyorum birazdan kahvaltı yapicam az kalorili bol haraketli bir gün diliyorum...

Günaydın kızlar
Kahvaltımı yaptım birazdan yeşil çayımı içicem sizlere de afiyet olsun bol su içmeyi unutmayalım :)

Sabah haslanmış yumurta az deri peyniri maydanoz roka şekersiz çay(sonunda şeker katmadan içebiliyorum)

10 gibi lıpton 5 i bi yerde içtim

günaydınnnnn sabah sporumu yaptım duşumu aldım yeşil çayımi içiyorum birazdan kahvaltı yapicam az kalorili bol haraketli bir gün diliyorum...

ev hanımı olmak güzel şey ancak akşam eve gidince spor yapabiliyorum fırsatınız varken her anınızı hareketli geçirin

Evet canım çok güzel Ev hanımı olmak bazen çalışmak istiyorum bende sonra diyorum şimdi yetişemiyorum işlere o zaman nasıl yetisirim :))

hep bişeyler yarım kalıyor zaten, bide hafta sonu gezmeyi seviyoruz o zaman hepten kalıyor işler, bir temizlikcim olsa hiç fena olmazdı

ev hanımı olmak güzel şey ancak akşam eve gidince spor yapabiliyorum fırsatınız varken her anınızı hareketli geçirin

Aslında o kadar çok hareketliyimki ama vücut alıştı sanırım hareketten saymıyor doktor adimsayar verdi yürüyüş yapmadan rahat 8000 yapıyorum düşün yani ama bende yerleşti bu kilolar zor gidiyor sinir oluyorummmm

dün akşam yarım parça börek yedim... pişmanım... cumartesiye kadar hiç tartılmayacağım karar verdim. Bugun daha kontrollü yiyorum.

dün akşam yarım parça börek yedim... pişmanım... cumartesiye kadar hiç tartılmayacağım karar verdim. Bugun daha kontrollü yiyorum.

dün akşam annemin yaptığı böreği yememeyi başardım 1 ADET ELMA YEDİM herkes götürdü börekleri ağzımın suları aktı resmen

Canım ben çaya kabuk tarçın koyuyorum hafif şekerli gibi oluyor dene istersen

önerin için sağol tatlım, tarçınıda hiç sevmem kek içinde olmadıktan sonra, neyse azaltarak bırakma metodunu deneyeceğiz. Önceden 6 keme şekeri atıyordum. Teker teker azaltarak 3'e indirdim. şimdi 2 atmaya başladım bakalım buna alışayım 1 yapacam. sonra tümden bitiririm inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…