hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

kızlar sizle sabah tartıda gördüklerimi paylaşmadan geçemiyeceğim o kadar mutluyumki bu haftaki hedefim 78'di, sabah 77,8 'i görünce tartıda nasıl bir şaşkınlık yaşadım anlatamam çok mutlu oldum inşallah aşırı bir su kaybı değildir pazar tartılınca daha iyi anlayacağım.

dün 1,5 saat yürüdüm gecede eşimin işi vardı 2 dk. zumba yapayım dedim 41 dk. yapmışım, dün ki spor 1 gecede eritir mi şok oldum.
:122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122:

ooo maşallah süper tebrikler darısı bizlere innnnşşşaaalllaaahhh

kızlar ben kendimi tartı için tutamıyorum dün 76.3 düm bu sabah 75.5 olmuşum çook mutluyum azar azar erimeye başlıyorum galiba

EVDE YAPIYORUM CANIM BANA UYAN BİR SAATTE
http://www.youtube.com/watch?v=epxIzzrN0Zo
LİNKE TIKLA BAK BU ZUMBAYI YAPIYORUM:KK55:

Bende şimdi bunu izliyordum persian zumba dıye yazınca ılk bu gelıyor...
Baya tempolu eğlenceli.. :21: birazdan yapmayı deneyeceğim, biraz sakatlanmıştım da ayağım ve belim müsade ederse tabi.. :KK1:

Bu arada bende leslie yapıyordum o da tempolu ama tabi bunun temposu cok daha fazla :)

Son düzenleme:
Süper canım kutlarım inşallah hepimiz ulaşırız hedefimize gece yapılan spor daha etkiliymis

ooo maşallah süper tebrikler darısı bizlere innnnşşşaaalllaaahhh

sağolun kızlar, ayrıca bu hafta farklı olarak her sabah sıcak su ya limon sıkıp içtim 3 bardağa yakın, onunda faydası olmuş olabilir

slm kızlar Ohh sonuna evime gelebildim. Sabah ilk işim tartılmak oldu neyse ki sadece yarım kilo almışım 63 oldum yani. Geçmiş sayfaları da okudum herkesin diyet çok iyi gidiyor maaşallah Melike diyetisyene başlamana çok sevindim listeni paylaşır mısın? Bu arada kızlar ben zumba yı telefona indirdim böylece gittiğim yerlerde de yapabiliyorum. Hedefim ise pazara kadar inşallah yarım kilo vermek :KK8:

ben yardımcı olmak isterim ama,
yenimisin değilmisin, ne yaptında veremedim bilmiyorum ki.. :44:

şöyleki bu topiğe yeni katılıyourm ama gerek diyetisyenle gerek kendi başıma zayıflamaya çalıştım yıllardır..kilomu güzelce veriyorum 3-5 kilo veriyorum aamaa diyeti bırakıncaa hooop fazlasıyla gelsin kilolaar....bu aralar sporda yapamıorum ...gitgide şişiyorum:KK43:(
yakında gelinlik falan bulamıcam ben :KK43:(

şöyleki bu topiğe yeni katılıyourm ama gerek diyetisyenle gerek kendi başıma zayıflamaya çalıştım yıllardır..kilomu güzelce veriyorum 3-5 kilo veriyorum aamaa diyeti bırakıncaa hooop fazlasıyla gelsin kilolaar....bu aralar sporda yapamıorum ...gitgide şişiyorum:KK43:(

canım sürekli kilolarla başın beladaysa yeme alışkanlığını değiştirmen lazım, demekki sorun orda. ben doğumda aldım mesela genelde zayıf bir insanım. O yüzdendirki sana tavsiyem hiç bir zaman akşam birşey yeme yersende meyva dışında bişey yeme, meyve yiyeceksende 1 taneyi geçme, tatlıyı çok seviyorsan haftada bir ye mesela, gördüğün merdivenlerin hepsini çık, asansörlerin önünden bile geçme, yani demek istediğim kısa dönemde değil uzun dönemde çareler aramalısın.

Canım cok pozitif gördüm seni diyetisyen çok iyi gelmiş bende de öyle olmuştu o başarirsin yaparsın dedikçe gaza geldim inşallah güzel gidiyor bu hafta birde ben kontrolü 2 haftada istedim bizde sporda vardı düzenli yapamamıştım şimdi haftaya kontrol var diye aksatmiyorum iyi oldu yani:))
kontrol gunun ne zaman canım
benımde ayın 19 u
bızde 2 haftaya bır görüşme kararı aldık
bakalımcok korkuyorum rezılolmak ıstemıyorum dıyetısyenıme

kızlar sizle sabah tartıda gördüklerimi paylaşmadan geçemiyeceğim o kadar mutluyumki bu haftaki hedefim 78'di, sabah 77,8 'i görünce tartıda nasıl bir şaşkınlık yaşadım anlatamam çok mutlu oldum inşallah aşırı bir su kaybı değildir pazar tartılınca daha iyi anlayacağım.

dün 1,5 saat yürüdüm gecede eşimin işi vardı 2 dk. zumba yapayım dedim 41 dk. yapmışım, dün ki spor 1 gecede eritir mi şok oldum.
:122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122:

harıkasın normalde spor yapmıyorsan bıranda bu kadar spor azalmana sebep olmustur

kontrol gunun ne zaman canım
benımde ayın 19 u
bızde 2 haftaya bır görüşme kararı aldık
bakalımcok korkuyorum rezılolmak ıstemıyorum dıyetısyenıme

Canım benim kontrol 21inde cuma günü aynen bende bu hafta cok dikkat ediyorum bakalım geçen cuma gitmiştim inşallah güzel çıkar sonuçlar en çokta ne kadar yağdan verdiğimi merak ediyorum

ama sen verebiliyormussun işte...
bırakınca almak kılosunu koruyamayan herkes ıcın gecerlı sana özel değil..
yaşam biçimi olmalı deniyor ya hani işte öyle birşey :KK34:

Ilk menümü yazayım;
:KK6:

Kahvaltı(öğle): 1 dil. ekmek üzeri cevizli salça ve kaşar, yeşilçay.
Ara: 1 elma
Akşam(18:00): 1,5 dil. ekmek, kabak yemeği, yoğurtlu göbek salatası.
Ara: yeşilçay, nescafe (şekersiz)

2 lt su..

X