Hadi bakalım :) Cinnet abla onlayn

Walla Tanıdık hikayeler, kamuya gir bir anda zenginleş, nereden geliyor bu paralar? Suizan etmek istemiyorum ama haram para dokunmuş olmasın?

Sadece okul oku ders çalışsa bitse iyi. Hergün ders çalıştırmış kendi maddi desteğiyle dershaneye yollamış neler neler. Aslında bende ayrılsa da kurtulsa kafasındayım çünkü yıllardır devam eden bu kıskançlık ciddi manada yıpratmış evliliklerini. Ya arkadaşımın kimseye ihtiyacı yok aslında mesleği iyi, kazancı iyi babadan da epey zenginler. Bıraksa daha rahat edecek

Kocası açık açık boğuluyorum artık, soğuttun beni herşeyden bitsin demiş..

affedersin de adamın g.tü kalkmış resmen

Çok Zeki çünkü anamnezcim:) kendisi de aynı zaman da üniversite okudu beraberinde.

Benim aklima nedendir bilmem arkadaşınizin cocuklardan sonra vucut hatlari falan mi degisti, begenmiyormu acaba artik beyimiz arkadasinizi?
Önce sevisip sonra pisman mi oluyor
Ay yok valla hiç iki çocuk annesi gibi değil. Eşinin sadece biraz karizması var kendisi hakikaten güzel bir kadın

Şuan aşağı yukarı senin arkadaşınla aynı durumdalar biliyor musun.. tek fark kilo almadı aldıklarını da zaten verdi. Dış görüntü olarak hala eşinden daha iyi. Aslında dedim altında araban var paran var ailen sana yakın cocukları bırak git arkadaşlarınla görüş amaaan kime söylüyorsun

Walla Tanıdık hikayeler, kamuya gir bir anda zenginleş, nereden geliyor bu paralar? Suizan etmek istemiyorum ama haram para dokunmuş olmasın?
Arkadaşımın ailesi epey destek olmuş düğün zamanı birikimleri de olmuş. Zaten kendi mesleği ve birikimi de vardı. Kamuya da girmiş söylemesi ayıp aldığı maaş şuan 10 bin

Başka kadın olduğunu düşünmüyorum nedense. Çünkü başka kadın olsa aklı bi karış havada olur dert babası gibi içip içip sorun var sonra konuşuruz demezdi bence.
Aklıma iflas ettiği, kumar oynayıp kaybettiği ya da eşinin parasının başına bir iş getirdiği geliyor.

Aslında kumar falan oynayacak bir tip değil. Bence bunlarla da alakası yok. Problem ikisiyle alakalı çünkü hele sen bana hiç dokunma Çek ellerini falan demiş konuşurken

Aslında kumar falan oynayacak bir tip değil. Bence bunlarla da alakası yok. Problem ikisiyle alakalı çünkü hele sen bana hiç dokunma Çek ellerini falan demiş konuşurken
Durup dururken neden vazgeçsin karısından o zaman arkadaşınız bir şey yapmış farkında olmadan. Tabi hu büyük bişey değildir sadece bardağı taşıran son damla olmuştur. Adam zaten diken üstü dururken battı bi hareketi demekki vaz geçti. Yada birilerinden akıl aldı.

Ama gecesine beraber olmuşlar sabah muhteşem bir kahvaltı yapmışlar arkadaşım ben mutfağı toplayana kadar oldu ne olduysa diyor

Haydi bakalım durduk yerde merak sahibi olduk iyi mi?

Ya bana adamın bahane üretmesi gibi geliyor yani bir şekilde kılıf uydurarak kadına soğuduğunu, istemediğini söyleyecek. Siz arkadaşınız için aldatmaz diyorsunuz eğer öyleyse adam blöf mü yapıyor? Saçma sapan bir şeyi bahane olarak kadının önüne mi sürerek ayrılmak mı isteyecek acaba?

Hiç bir kadın sebebsiz yere kıskanmaz bence benim düşüncem. Ve kadınlar gerçekten hisseder bence fazla uzatmadan bence aldatıyor net keşke aldatmasa aamaaa bence öyle

Sizi de alıntılayarak GÜNCELLEME yapayıım Arkadaşımla konuştum.
Aldatıldığını düşünüyormuş :)
Arkadaşım da böyle bir şüphen varsa beklemenin bir anlamı yok erkek adamsın kim aldatıldığını bile bile kalmaya devam eder ki? Hem kanıtın varsa süründürmeye de gerek yok ortaya dök varsa öyle bir şey madem demiş. Arkadaşım kendinden emin. Blöf yaptığını düşünüyorum.. Sürekli whatsaptasın ben gelince ekranı kapatıyorsun falan demiş :) ee ne alaka arkadaşlarımla konuşamaz mıyım herşeyi sana mı raporlamam gerek demiş. Neyse uzatma herşey çıkacak ortaya yakında demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…