Hadi bakalım :) Cinnet abla onlayn

Ben de yeni dogum yaptim aman Allahim 10 yas yaslandim sanirim kilo almadim ama posturum bozuldu gunum yok gecem yok uykum yok
adam bi yemege cikalim diyo kafamda 10 tane dert covid mi oluruz bebis mi durmaz nerde emicek nerde o eski hallerim nerde simdiki bakimim. Erkek olsam bende sogurdum dedim kendimden. Zor cok zor hem anne hem es hem de kendin olmak.
Care paylasmakta beraber yipranirlarsa dertten daha bi asik oluyo insan. Simdi ben hazirlanirken babasi altini degistiriyo gece beraber uyaniyoruz. Beraber yoruluyoruz. Bence arkadasiniz esine cocuklarin sorumlulugunu versin biraz bakimini eglencesini kendine yatirim yaomayi ibmal etmesin. Acik ve net adam kadindan sikilmis sacma tavirlari bu yuzden.

Güle güle büyütün bebeğinizi ben sizin şuan tazecik yaşadığınız o duyguları yaklaşık 2 yıldır yaşıyorum. Bizim özel durumlarımızla beraber hem bebeğimin sağlık sorunları, hemde çok zor bir bebek oluşu herşeyi burnumuzdan getirdi. Biz de birbirimizin burnundan.. Büyüdükçe düzelir diyorlar büyüdükçe daha zor oluyor aslında yenidoğan dönemleri ne kıymetliymiş aslında.

Onlarda da var görev paylaşımı eşi işe giderken o bakıyor çocuklara, kendi işe giderken de kocası bakıyor. Evde sorumlulukları da eşit aslında

C CiNNET NUR cozuldumu durum esi neden boyleymis’ozel degilse
Bir konuşuyor bir konuşmuyor diyor. Kafasına benim gizli saklı konuştuğumu ve her yere şifre koymamı takmış kendince kuruyor bence diyor. Zamanı gelince ortaya dökeceğim dediği şey de muhtemelen açığımı arıyor diyor. Kafayı yemiş kendi haline bırak dedim de.. bence bir b.klar çıkarıp başından atmaya çalışıyor gibi

Erkekler neden boyle ya iyiliksiz hepsi bana da oyle geldi resmen gozden cikarmis sevgi saygi bitmis cok uzuldum insallah duzelirler
Kadinlar cok etmek veriyor ama hep bosa

Kadın kocasının statüsünü veya görünüşünü kendinden daha üstte görmeye başlayınca kıskançlık oluşmuş gibi. Çok kıskanılmak herkesi ilişkiden soğutan bir durum. Üstüne de çocuk gelmiş. Çocuk planlı mı gelmiş? Yani yanlış zamanlama değil mi çünkü özgüvenin düşükse, evde tartışma fazlaysa gebelik lohusalık derken iyice zorlanıyorsun.

ya nolmuş bu olay cinnet abla çok merak ettim bir gel de anlat hele

Çok uzun, ayrıntının da ayrıntısı vat
İlk defa bir konuyu okumaya debelendim ama okuyamDım
Zaten eski konu
Boşuna vakit harcamışım

Bence bu adamın hayatında biri vardı.ne de olsa bosanirim diye salmisti evliliği.o da ne ? Yanlışlıkla birlikte oldular ve adam buna pişman oldu .şimdi nasıl kurtulacağım diye düşünüyor

Kalacak olana bir sac teli yeter
Gidene kelepçe taksan bağlasan durmaz
Sal ablacım kendini de adamı da dönerse senindir zaten

Bence bu adamın hayatında biri vardı.ne de olsa bosanirim diye salmisti evliliği.o da ne ? Yanlışlıkla birlikte oldular ve adam buna pişman oldu .şimdi nasıl kurtulacağım diye düşünüyor
Konu sahibi barıştılar iyiler diyor siz inatla adamın hayatına birini sokacaksınız yani araya Erkekler o kadar basit, düz, saçmasapan insanlar değil ya her şeyde başka neden olamaz diye aldatmaya yorulmaz ki. Sayfalarca aldatıyor diyenler olmuş zaten konu çözülmüş hala aldatmış ama pişman olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…