Hadi bakalım :) Cinnet abla onlayn

Arkadaşın bu kıskançlıkları, baskıları durduk yere mi arttı yoksa eşi birşeyler yaptı da onun sonucu olarak mi böyle oldu?

Ortada birşey yokta eşinin değişimi üzerinden kendini kötü hissedip, onu kontrol etmeye çalıştıysa cidden çok boğucu. Maddi konularda eli fazlasıyla eşinin üzerinde demişsiniz. Eşi bunalmış olabilir haklı olarak. Ben düzeldim, bitti demekle de düzelmez hemen bazı şeyler.

Başka biri kısmı da tek bir olayla öyledir denecek gibi değil bence.

KIZLAR KONUYA GÜNCELLEME:
EŞİ SABAH EVDEN ÇIKARKEN DELİLLERİM VAR HEPSİNİ ORTAYA ÇIKARACAĞIM demiş 😓 arkadaşımla ne yazıkki görüşemedim. Kız kardeşi yazmış bana
Cinnet, aldatan adam bunu demez, senin arkadaş bişeyler karıştırdı ya da adam beni anlasın diye aynısını ona yapıyor şimdi.

Bilemedim, kadın al bu çocuğu büyüt sonra evlen dedikleri Türkan Şoray tadında adam da süs köpeği veya çocuk tadında ... kadın basbayağı bakıp büyütmüş adamı , okutmuş zorla adam etmiş :KK51:
Arkadaşınızın neyi ksıkandığını zaten hiç anlayamadım baltaya sap olamayacak ite kaka meslek edinmiş bir insanı neden kıskanıyor??
Baştan aşağı çarpık ve sağlıksız bir ilişki, adam da fino köpeği olmaktan bıkmış özgür birey olmak istiyordur belki.. Arkadaşınız zaten çok sağlıksız onu yap bunu yap git okul oku ders çalış diye başka bir yetişkinin tepesinde dikelip adam etmek zaten anlamsız ve saçma. Bence ayrılmaları en hayırlısı, bu ilşikiden kadın erkek ilişkisi olmaz artık

Esi bikmis olabilir. Onu "ben bu konuma getirdim" diye de kücük düsürüyor arkadasiniz ama orayi gectim. Adam büyük ihtimal ile ayrilmak isteyecek. Benim bir akrabagim esini asiri kiskancligi yüzünden bosadi. Simdi modu ne diye düstü bilinmez, ama arkadasiniz bir aile terapistine/terapiste gitse iyi olacak

KIZLAR KONUYA GÜNCELLEME:
EŞİ SABAH EVDEN ÇIKARKEN DELİLLERİM VAR HEPSİNİ ORTAYA ÇIKARACAĞIM demiş 😓 arkadaşımla ne yazıkki görüşemedim. Kız kardeşi yazmış bana
Neden görüşemedin sonuçta kız kardeşine haber verebilmiş ,o da sana..sen arayınca neden açmıyor?

Esi bikmis olabilir. Onu "ben bu konuma getirdim" diye de kücük düsürüyor arkadasiniz ama orayi gectim. Adam büyük ihtimal ile ayrilmak isteyecek. Benim bir akrabagim esini asiri kiskancligi yüzünden bosadi. Simdi modu ne diye düstü bilinmez, ama arkadasiniz bir aile terapistine/terapiste gitse iyi olacak
Ben orayı da anlamadım.Tanıştıklarında ikisi de 16 yaşındaymış..16/17 yaşında sağlık meslek lisesinden yeni mezun olmuş kızımız ne yapmış da adamı üniversite mezunu ,hem devlette çalışıp hem özelde iş kovalayan birisi haline getirebilmiş.Hani kendisi de o iş kolundadır adamı alıp iş öğretmiş ,işe sokmuştur diyeceğim ama öyle de gözükmüyor.Kendisini de getirseymiş keşke o konuma

Benim aklima nedendir bilmem arkadaşınizin cocuklardan sonra vucut hatlari falan mi degisti, begenmiyormu acaba artik beyimiz arkadasinizi?
Önce sevisip sonra pisman mi oluyor 🙄

Bana adamın işiyle ilgili bir şey var gibi geldi. Yani aldatan adam zamanı geldiğinde her şey ortaya çıkacak demez bence.

C CiNNET NUR
Canim benim yakin bir arkadasim ayni boyleydi kocasi yakisikliydi ama arkadasim da acayip guzel bir kizdi dogum yapti kilo aldi kocasi spor salonuna gidiyordu
Adami herseyden kisitliyordu artik o kadar cok gotunu kaldirdi ki en sonunda daha gecen ayrildilae cok sevdigini belli etmek bariz bir yerlerini kaldiriyor ve kendilerini bir halt saniyorlar maalesef bu surecte arkadasinin kocasiyla degil kendisiyle ilgilenmesi gerek

X