Hadi bakalım :) Cinnet abla onlayn

Çok Zeki çünkü anamnezcim:) kendisi de aynı zaman da üniversite okudu beraberinde.
Yok cinnet nur durum tam olarak öyle değil..bence zeki olan adam..ivmesi yukarı doğru seyreden farkındaysan o..arkadaşının gelişimi zaten pek çoğumuz gibi düz bir çizgide gidiyor.Adam işsizdi ,güçsüzdü dediğin daha 17 yaşında ne yapmak istediğine karar verememiş bir yaştaymış.Ben 17 yaşımdayken "ben okumuycam ..üniversiteye gidip de ne yapacağım " diyip garsonluk yapmaya başlamıştım.2.5 yılda liseyi bitirmeme rağmen üniversite sınavına bile girmemiştim.23 yaşımda ise bir lisenin rehberlik öğretmeniydim. Arkadaşın da böyle hissediyor zaten ..tüm o "ben okuttum,ben kazandırdım,ben atandırdım,ben ..." cümlelerinin arkasında ben yerimde durdum adam aldı başını gitti ..şimdi de beni beğenmezse ben ne yapacağım " var.Diğer türlü zaten adam "karım olmadan iş yürütemem..evin beyni o " der kadını kaybetmekten korkan o olurdu.

Seni de Ayriyeten tebrik ediyorum başarılarından ötürü. :) söylediklerin mantıklı yukarıda bir güncelleme yaptım. Beyefendi aldatıldığını düşünüyor sanırım. Arkadaşım da blöf olduğunu düşünüyor. Fakat elimde kanıtlar var demiş oda hodri meydan diyor

Adam intikam alıyor cinnet.

Erkeğe çok parayı buldurmayacaksın adam edilen adamlar genelde kendilerini adam eden kadınları sonradan sallamama moduna geçiyorlar

Cinnet bence adam ya karısının kıskançca davranışlarını farketmesi için yansıtma yapıyor ya da kafayı yemiş

Evet işte o yüzden diyorum körün gözü açılınca attığı ilk şey bastonudur diye
Alakası yok. Kadının kıskançlıkları yüzünden olmuş. Böyle ergence davranmasa araları soğumayacaktı belki. Bir de sürekli ben adam ettim modundaysa haliyle sıkılmıştır. Haklı buldum karşı tarafı.

Ee yıllarca adamı darlamış senin arkadaş, biraz da ben yapiyim bakalım nasıl oluyormuş diyor adam da. Ay kesin bi kankasından falan akıl aldı bu. Ama baltayı taşa vuruyor farkında değil.
Evliliklerde bu tarz oyunlara girişilmesinden nefret ediyorum ne yani ne yapmayı planlıyorsun? Sevgili değiliz arkadaş değiliz nişanlı değiliz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…