Güncel.. Patronuma ilan-ı ask ettim..

Adamın sana karşı bir hissiyatı yok besbelli. Işten çıkma neden çıkacaksın patrona aşık olup karşılık bulamayınca iş bırakılmaz. Bu iş obsesif bır yere gidiyor benden demeksi. Hayat kısa akıntıya kürek çekmenin sana bir faydası yok. Umarım kırıcı olmamışimdır

Çok sıkıcı bir durum dışardan bir gözle bakınca.Erkek kadın rol değiştirmiş gibi duruyor.insan bazı durumları yaşarken anlamıyor ama biraz zaman geçip üçüncü bir göz gibi bakınca anlıyor ve durumuna üzülüyor.İstifa kararı size kalmış ama ne bileyim böyle ufak tefek hareketlerine anlam yükleyerek yaşamak çok zor sizin için.İlgisi olsa belli eder insan eğer birini beğeniyorsa bahanelere sığınıp ertelemez.Bana aşkını ilan eden biri olsa benimde niyetim varsa öyle işi imalara laf salatasına bırakmam ilişkiye başlarım.üzgünüm ama duygularınıza gem vurmanız gerekiyor

Ya bu adam ilk konuda da bana cok itici gelmisti, bu konuda da ayni. Hatta iticiligini arttirmis. Nasil boyle konusmasina izin veriyorsunuz hayret. Kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyor sizinle. O ne oyle ya iki lafindan biri "Rahat ol, rahat ol." "Senin rahatini da seni de" deyip o faturayi da basina çalip cikardim odadan ben olsam. Cok sinir bozucu biri bence. Tam kafa göz dalmalik.

Çıkma işten, kendine eziyet etmeye devam et bence.
Bu şekilde devam et,1 sene sonra da bu konuşmadan fazlası olmayacak aranızda ve bu konuşma da sana yetiyor.
O işten güçten zaman bulamayan adamlar, birinden hoşlandığı an o kişinin her saniyesinde yanında olmaya gayret ediyor. Iş-güç diye oyalıyor seni resmen. Herkes kendisine ilgi gösterilmesini sever ve kaybetmek istemez. Takıntını bırak ne demek ayrıca, biri bana böyle hadsiz hadsiz konuşacak neyse ya sinir oldum adamın tavrına.
Onun dışında herkese demişsin işten çıkacağını, onun da kulağına bu mevzu gitmiştir ki bence sen de gitsin ve bir atak yapsın diye uğraşmışsın. Ben senin işten çıkacağına kati suretle ihtimal vermiyorum, sen sadece bu olayı kullanıyorsun ve şimdi de çıkmama kararı aldın ki zaten çıkamazsın da bu çok belli. Senin tüm hamlelerine rağmen hala anlamsız konuşmalar yapıyor. Hala elde var sıfır.

yorumlari okuyamicam ama devamini lütfen bildir cok heyecanli okurken benim icim kipir kipir oldu. 50 shades of grey gibi.

belki istiyor. ama hani benim icin calisanimla iliski yasarsam imajim sarsilir mi diyd düsünüyor acaba? yada ileriyi mi düsünüyor? handi iliski yürümezse baya sorun olur sonucta.

kiz madem bu kadar deli dolusun bi dahakine yapis dudagina, dayanamiommmm christiannimmm dersin

daha ne kadar ezdireceksin kendini ve duygularını bakalım.. adam haklı her şeyin bir zamanı var, 1 yıl sonra ben aşık oldum doğru zaman bu zamanmış diye koluna birini takıp geldiğinde bugün için kafanı duvarlara vuracaksın.. hiç demeyeceksin iyi ki açılmışım diye..

Adam senin ona olan sevgini seviyo ve bence oyaliyo sevgi her zaman net olmali ya var ya yok bu sekilde davranarak seni oyalıyo bence kendini geri cek onunla is konulari disinda muhattap bile olma espri yapma gulme samimi konusma benden hoslanan kiz nereye gitti diye bi afallasin o zaman anlarsin gercek niyetini

Sen ne kullaniyosun Allah askina

Erkek milleti bir kadından gerçekten hoşlanıyorsa asla zamana bırakmaz ! Başkasına gönlü kayar diye korkarlar doğaları gereği , hoşlandıkları kadına hemen açılırlar. Olumlu bir şey göremiyorum. Lütfen bu tarz erkeklere kendini oyuncak etme!

Evet aşık oldun diye ve adamın karşısına geçip ; Aşkını ilan ettin diye kimse seni ezemez ama gururunu da düşünmek zorundasın.

Örneğin bir ilişki yaşıyor olsaydın araya ayrılık girmiş olsaydı ve bu adam bekle beni deseydi evet beklemen gerekirdi,aşkın için mücadele etmen gerekirdi vicdan ve kafa olarak rahat olduğunda ise elimden geleni yaptım olmadı böylesi daha hayırlı diyip yoluna giderdin. Fakat burada platonik bir aşk söz konusu adam bilerek sana böyle davranıyor, bu adam yarın öbür gün başka bir kızla aniden evlenebilir , karşısına geçip ne diceksin!

Bu adam seni sağlıklı bir birey olarak görmüyor ! Takıntılı demiş yahu adam onu kafaya taktığını düşünüyor. Ve sen hala yok istifa edicem bilmem ne diyorsun. İstifa etmek istiyen insan , istifayı hazırlar masaya koyar son kararım der çekip yoluna gider. Burada bak ben gidiyorum gönlün varsa bir şeyler yap benim için diye bağıran bir kızın çığlığı var!

Elbette hayat sizin ama yerinizde olsam umutlanmazdim çünkü çok yuvarlak konuşmuş lafida kestirip atmış
Ne şiş yanmış ne kebap onun açısından
Ne olursa olsun bir bayanın duyguları bu denli yadsınamaz

+++
Adamdan yol olmayacağı iyice belli oldu

Siz işinizden ayrılamazsınız. Adamında ilişki gibi bir niyeti yok. Açıkça istemediğini belli ediyor bence. İyi bir çalışansanız kaybetmek istemiyordur. Adam şirketini düşünmek zorunda sonuçta.

Güncel deyip, destan yazmış.

İlk konuyu okumadım ısrarla, özetini mi okuyayım 3 defa sayfa kaydırdım aşşa.

Bir muavin, bir de bu patron konusu
Bir kötü kokuyla yaklaşıyor bana

Niye gündemi işgal ediyor?

O kadar belli ki dedikodu meraklıları, dizi gibi arkası yarın gibi soruyor, tv dizileri reklama girdiğinde böyle tirajlı konulara ee bugün ne oldu anlat diye koşuyor.

Ne yalan soyleyim agzim acik okudum..
Ben mi cok odunum..
Aslinda gecmiste hizli da yasadim, ilani askta ettim ama bu nedir ya..
Kirilmayin ama bu kadar acik acik ilani ask eden orda da kalmayip usteleyen kadinin cok ciddiye alinacagini dusunmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…