Görümcemin küçük kızıma davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küçücük kalbi incitmekten çekinmeyen kötü kalpli bir insanmış görümceniz .

Ezik sözünü hakettıgımı düşünmüyorum. Üzüntümü paylaştım.

Böyle yaptiginda nasıl susabiliyorsuniz ki mesela ?? Aynı arabada bile bile almasa arabayı durdururum git al derim . Sevmiyorlarsa bir araya gelmeyecekler çocuğumu bile bile ezik olacağı bir ortama sokmam

Ezik sözünü hakettıgımı düşünmüyorum. Üzüntümü paylaştım.
Ama davranışınız oldukça ezikce öyle olmasa sizin çocuğunuza zarar geldiği anda tepki verirlerdi . Takmıyor ve umursamiyorlar niye zorluyorsunuz ? Düzgün bir kreş bulun verin çocuk dayak yiye yiye niye orda duruyor .bu yaşta zorbalığa maruzbirakiyorsunuz. Annesinden susmayı öğreniyor haksızlığa ugrayinca

Kreşe vereceğim

Ne alaka. Oğlunun da çocuğu değil mi?? işinize gelince evlat ayırmaya karşı çıkarsınız…

kreş sizi paklar. 2 yaşını doldurduysa bence Eylül ayında yarım gün vermeye başlayabilirsiniz. Kayınvalidenizin evine yakında kreş varsa kayınvalideniz öğlen alsın. birkaç ay öyle gitsin 2.5 gibi de tama geçer.

Ne alaka. Oğlunun da çocuğu değil mi?? işinize gelince evlat ayırmaya karşı çıkarsınız…
Kesınlıkle. Ben illa bak da demedım kendısı bakıcı tutacağımı duyunca kızdı bana. Bana güvenmıyor musun dedi. İyi baktığından emınım. Kayınvalıdemıde suclamıyorum ama sözünü tutmadı. Baştan bılseydık dıgerıyle bakılacak. Hıc sormazdık bıle

Ben yarım gün çalışıyorum zaten ben getirip götüreceğim ınsallah sağolun

kiz krese iyi bakarlar bizde gönderdik önce bizde onauz nasil yaparim yer icermi dedik ama baktik iyi bakiyorlar verdik burada mecburi bide 3 yasta gitmeli vala ben cok memnundum kaynanam bu kadar bakmazdi

eski konunuza da bakınca ben sizin küçük görümceniz konusunda takıntılı ve aşırı alıngan olduğunuzu düşünmeye başladım artık... bkz (daha iyi değerlendirebilmek için geçmiş kayıtlara bakmak gibi bir mesleki deformasyon oluştu maalesef, kk'da ise geçmiş konular şeklinde oluyor işte, herhangi bir artniyetim yok )

olayları öyle değerlendiriyor ki zihniniz, yaşananları doğrudan bahsi geçen görümceyle bağdaştırıyorsunuz.

herkes zaman zaman alınganlık eder , evet , ama sizinki bir miktar amacından sapmaya başlamış gibi...

hanımfendi/lerle ilgili ' aşırı değerlendirilmiş düşünceler- düşünce uğraşında artış' gibi hissettirdi bana.

elbette buradan şu kadarcık cümleden asla kesin bir kanaatte bulunmam ve tanı koyamam, ancak izlenimlerim ve içgüdülerim bana sizin biraz 'refere' olmaya başladığınızı hissettirdi, bilemedim

ha yanlış anlamayın, ben size asla anormalsiniz, psikopatoloji var vb demiyorum, en azından kendi iç huzurunuz için en kısa sürede bir psikiyatri randevusu alın. bence . hiç yoktan tarafsız birine anlatır ve rahatlarsınız, kaybedecek hiçbir şeyiniz yok, değil mi?

Kendınıze gelin siz bana teşhis koyacak konumda değilsiniz. Gorumcelerıyle sorun yaşayan ne ilk ne de son kişiyim. Evet daha oncesınde de bı çok şey yaşadım bir iki kez buradada açtım. Benim abarttığımı düşünüyorsunuz evet ama bana bunların gerçekten yapılmıs olma ıhtımalı akılınıza gelmıyor. Bıde hasta olduğumu düşünüyorsunuz pes

Böyle yaptiginda nasıl susabiliyorsuniz ki mesela ?? Aynı arabada bile bile almasa arabayı durdururum git al derim . Sevmiyorlarsa bir araya gelmeyecekler çocuğumu bile bile ezik olacağı bir ortama sokmam
Elbette eşim inip balon aldı oğluma. Kimse çocuğunu da seni de seviyorum demiyor ki, aaaa "unuttum" oluyor adı. Biz zaten iki görümcemin birarada olduğu ortama kırk yılda bir denk geliyoruz.
Onda da çocuklarımı parka filan çıkarıyorum genelde. Öyle bir ortamda tabi ki tutmuyorum. Hele de onlarla yalnız bırakmak asla yapmayacağım şeydir.

Son düzenleme:
Kasiyer olupta ögretmen maasını küçümseyimce ne tepki verdiniz. Bir kahkaha patlatsaydınız keşke. Böyle insanlara nasıl cocuk emanet edilir ya. Ben de hem halayım hem teyzeyim hem yenge. Hepsi de canım ciğerim. Annesini sevmiyorsun diye hele ki 2 yaşındaki çocugu görmezden gelmek insafsızlık. Sizde de suç var. Madem böyle birakmayın daha. Kurban olsunlar o hala müsveddeleri sizin bebeğinize.

Yazan hanımefendi doktor yalnız, bence siz buraya çözüm bulmak için gelmemişsiniz, günlük gibi kullanmaya gelmişsiniz . Eski konudaki cevaplarınız da aynı, size o kadar laf söylemişler, hep bir susup kalmışsınız. Doktor hanım haklı , destek almalı , kendi değerinizi kazanmak konusunda çalışmalı ve insanlara sınırlarınızı çizmelisiniz. Yoksa kızınız da siz de daha çok ezilirsiniz. Ona rol modeli olmalısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…