Görümcemin küçük kızıma davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bırakmıyorum şu an zaten akşam oturmasına gıtmsıtık. Buraya dertleşmek ıcın bır konu açtım ne ezıklıgım kaldı ne hasta olmam.. Teşekkür ediyorum en azından iyi bir yorum yaptıgınız için. Eleştiriye açığım evet ama bazı yorumları kaldıramıyorum şoktayım şu an…

Burda gelen cevaplara carlamalarınızı kocanız, görümcenize yaparsanız burda konu açmak zorunda kalmazsınız

Doktor olabılır evet saygı duyarım ama bana teşhis koymasını ıstemedım kendısınden doktor Hanım kendısı yazabılır buraya ama belli ki kendısini tanıyorsunuz ve direk sız yazdınız. Ben kızıma elimden geldıgınce rol model olmaya calısıyorum. Fakat doktor Hanım bununla degıl benim gorumcelerıme takıntılı olmamla ılgılenmıs usenmemıs eskı mesajlarımıda okumus.

Aynı benim de böyle gorumcemin kızıyla benim çocuğum arası vardı görümcenin hala çocuğu orada mesela. Bana da dediler bırak ikisine bakarız diye. Taş kemiririm gene de çocuğumu bırakmam dedim öyle de yaptım kreş yasi gelince verdim kreşe.

Herkes kadının üzerine gitmiş 14 aylık kız çocuğu babaanne ben bakarım demiş kediler m olsa yabancı bakacagina elbette babaanne baksın ister kan bağı çok başka bir şey sonuçta. Diğer meseleye gelince insan çocuğuna yapılan haksızlığa gelemez orada eşiniz vermese bile sizin tepki vermeniz gerekirdi en azından kızınızı kucağınıza alıp annen burada diyerek onu sakinleştirip görüncenize de bu bebek ya keşke bunu sakinleştirmek için kucağına almayı tercih etseydin gibi tavrinizi belli edecek bir konuşma yapsaydiniz.

Görümceniz kasiyer, siz öğretmenmişsiniz pekala siz verin kreşe o halde maddi durumunuz daha müsait.

Çocuğunuzu kreşe vermiyorsunuz küçük diye ama 5 yaşında, sürekli zorbalık yapan çocukla aynı eve sokuyorsunuz her gün.

Verin kreşe çocuğunuzu, görümcenizin çocuğuyla da çok fazla bir araya getirmeyin. Anası babası uyarmıyorsa başka yapabileceğiniz bir şey görünmüyor

Siz neden çocuğunuzu savunmuyorsunuz acaba? Okumuş öğretmen olmuşsunuz. Kendinizi de çocuğunuzu da savunabilmelisiniz.

Kucuk görümcem kasıyer dıgerı varlıklı

Kucagımaaldım hemen ıslak mendıl almaya yukarıya cıkmıstım ağladığını geldıgımde yeni düşmüştü hemen aldım cok kalabalıktı bısey demedım sustum susmamalıydım evet

Kaç yaşında kreş yaşı gelene kadar ne yaptınız

Hanımefendi, okuduğunuzu anlamıyor musunuz? Size teşhis falan koymadım, zaten buradan şu kadarcık bilgiyle bunu yapmam da mümkün değil, ayrıca doğru da değil.

Size diyorum ki, dışarıdan bakan objektif bir göz olarak, belki de olayları yanlış yorumlamaya başlamışsınızdır ve bazen kişi bir başkası uyarmadan içinde bulunduğu durumu fark etmeyebiliyor. Bu çok insani bir durum.

Doktora gidin diyorum, eğer yaşadıklarınız tam olarak sizin anlattığınız gibiyse, içinizi döküp rahatlamış olursunuz, ha dediğim gibi biraz alınganlık ediyorsanız da, tarafsız biri size ışık tutmaya çalışır. Yani her iki durumda da kaybedecek bir şeyiniz yok, aksine kazançlı çıkarsınız diyorum. Anladınız mı şimdi? Kötü niyetle yazmadım diyorum.

Ayrıca siz konu açmaya üşenmediyseniz ben de okumaya üşenmem , neden üşeneyim? Olayları daha iyi anlayabilmek adına açıp eski konuları okuyorum zaman zaman.

Nöbet ertesiyim, evimde dinlenirken forumda takılıyorum herkes gibi, sonuçta burada herkes günlük hayatından zaman ayırarak vakit geçiriyor değil mi?

Yorumum sizi gücendirdiyse kusuruma bakmayın, ancak görümcenize karşı size hak verilmediğinde 1 e 1000 öfkelenmeniz de pek olağan değil, dediğim gibi bu konu sizi oldukça üzüyor ve bir uzmana anlatmaktan çekinmemenizi öneririm. Hiçbir şey kaybetmezsiniz aksine kazanırsınız.

İyi akşamlar.

Ben de sizin eski konularınıza bir göz attım. Görümcelerinizle hep sorun yaşamışsını, görümcenizin kızının sıkıntılı olduğunu biliyormuşsunuz. Görümcenizin kızı o mesajlarda yarım gün kreşe gidiyormuş zaten. Ama siz öğlenden sonra gitmesini istemişsiniz. Eğer ikili eğitim yapan bir kreş değilse gerçekten de öğlenden sonra çocuğun gitmesinin bir anlamı yok.
Yani aslında az çok belli imiş böyle olacağı. Ha diğer çocuk tam gün kreşe başlayıp bi süre düzenli devam etseydi evet o zaman bırakabilirdiniz.
Bir de cevaplarınızda sürekli konu benim kreşe göndermem değil, neden böyle yapıyorlar vs yazmışsınız. Yani nedeni yok, zaten aranızda sevgi saygı ilişkisi yokmuş. Görümceniz hatalı, sizi sevmese bile 2 yaş bir çocuğa kötü davranmamalı.
Ama diyelim ki biz size burda sabaha kadar hak verdik. Siz de ya evet vs dediniz. Eee? Çocuğunuza ne faydası var ki? Herkes haliyle hemen çocuğu o evden çıkarın dedi, keşke o ebe sokmasaydınız dedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…