Görümcemin küçük kızıma davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevilmediğinizi bildiğiniz üstelik çocuklara karşı ayrımcılık yapıldığını bildiğiniz yerde bence tutmayın çocuğunuzu. Verin bir kreşe kafanız rahat etsin. Ben çocuğum akşama kadar dayak mı yedi itildi mi bi yerine bişey mi oldu düşüncesiyle asla rahat edemezdim. Ha çocuktur elbet olur bu tür şeyler ama vuran uyarılmıyorsa işi büyütür.

İki yaşında doğru bulmadığım ıcın vermedım bu sene vermeyi dusunuyorum

Telefonum da sıkıntı vardı biraz. Bende farkındayım ama biraz da hızlı yazmış olabilirim. Biraz acımasız bir yorum olmuş

Yarin birgun itme sonucu basini carpip beyin kanamasi gecirincemi akliniz basina gelecek
Neden herkes bana yüklenmis anlayamadım. Kızımı kreşe vermeyecegım demedim aslında sorun kreş değildi. Sadece halasından böyle muamele görmesine üzüldüm konu çok baska yere gitti ne yazkki

O bakmak ıstedi daha küçük krese vermeyın dedi digerının kreşe gıdecegını söyledi ama gitmedi konu kreş değil aslında kreşe vereceğim konu benim cocuguma bunun neden yapıldığı

Neden herkes bana yüklenmis anlayamadım. Kızımı kreşe vermeyecegım demedim aslında sorun kreş değildi. Sadece halasından böyle muamele görmesine üzüldüm konu çok baska yere gitti ne yazkki

Eeeee çocuğu ezildiği horlandığı yere bile bile bırakıyorsunuz, yazık değil mi o çocuğa? Zaten sizi de sevmiyorlarmışg örüşmeyin toptan olsun bitsin.

Öyle yapacagım

konu benim cocuguma bunun neden yapıldığı

Neden olacak berbat insanlar oldukları için. Zaten sizi de sevmiyorlarmış. Konu bu değil bence, konu berbat olduklarını bildiğiniz halde çocuğu ısrarla b ruh hastalarına teslim etmeniz. Yarın götürüp vermeyin sakın. Bana kalırsa toptan görüşmeyin bir parça çocuğa bile böyle yapacak kadar iğrenç insanlar.

Haklısınız

Çünkü siz ve eşiniz pasif,çocuğunuz için ağzınızı açmaktan acizsiniz Küçük ama hissediyor.Ustelik gelin olarak sevilmediginizi söylüyorsunuz.Belkide sizi sevmedikleri için cocuguda sevmiyorlar sizin yoklugunuzda neler yapıyorlar kim bilir. .....
Başınızı kumdan çıkarın size zamanında ne yapıldıysa yapıldı,çocuğunuz için tırnaklarınızı çıkarın gerekirse pasif kocayı da yırtın ama artık çözüm bulun.......

O bakmak ıstedi daha küçük krese vermeyın dedi digerının kreşe gıdecegını söyledi ama gitmedi konu kreş değil aslında kreşe vereceğim konu benim cocuguma bunun neden yapıldığı
Sizi sevmedikleri belki biraz da hasetlenme varsa başka sebep aramaya gerek yok.
Gerçi sizin tavırlarınızı bilmiyoruz ki siz karşı tarafa karşı nasılsınız. Sizin için bir fedakarlık yapıldığı halde bir Güleryüz bile göstermiyorsanız kimse sevmez tabi. Son cümle sadece farazi yanlış anlamayın. Kendi ailemde olan durum geldi aklıma da sadece söylemek istedim.

Sana yapamadığını çocuğuna yapıyor, ne yap et çocuğunu o ortamdan al ve mesafe koy görüşme, görümcen çok ezik bir tip belli mesleğine saldırmasından...

Diğer taraf sizden önce annesine bakitmaya baslamistir zaten..sizin çocuk sonradan geldiği için kreş yada bakıcı olayını siz ayarlamaliydiniz bence. Bir de maaş durumu da önemli. Digeri asgari ücret alıyorsa ve tam gün çalışıyorsa sizin bakıcıya vermeniz daha uygun olurdu.

Hatta bana göre bu anneanne babaanne kavgalarında bence herkesin kendi annesi bakmalı. Daha önceden de bir arkadaşım ve abisi arasında böyle bir gerilim vardı. Yani varsa sizin anneniz bakmalı. Yoksa da bakıcı tutmalısınız.

Herkes elbette size yüklenecek çocuğundan sorumlu olan anne baba yani ebeveyndir.

Biz burada halaya kızsak , linclesek size ya da kızınıza bir faydası olacak mı ?

Siz ya da eşiniz sevilmiyorsa sizin çocuğunuz da sevilmez bu böyledir . Bu yüzden hemen kızınızı o ortamdan uzaklaştırın .

Küçük görümce buyuk ihtimalle bu açıdan size sinir olup çocuğa da yansıtıyor. Sizin cimrilik yaptığınızı da düşünebilir. Hatta daha fazla ücretsiz izin hakkınız da vardı. Onu kullanmaniz gerektiğini düşünmüş olabilir. Bazı durumlar böyle hem pasta yiyeyim hem kilo almayayım durumları gibi oluyor. O yüzden de dolaylı olarak tepkilerini bu şekilde gosteriyorlardir.r

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…